Проекти рішень VIII сесії VII скликання

Про утворення тендерного комітету та затвердження Положення про тендерний комітет Бучацької міської ради.

Про затвердження кошторисів.

Про внесення змін в рішення міської ради № 150 від 16.03.2016року «Про виділення коштів та надання дозволу на отримання кредиту для придбання сміттєвоза(спецавтомобіля) Бучацькому ККП».

Про затвердження рішень виконавчого комітету міської ради, прийнятих в міжсесійний період.

Про затвердження Договору.

Про виділення коштів для придбання основних засобів Бучацькому ККП.

Про внесення змін в рішення міської ради № 312 від 21.04.2016року «Про надання повноважень замовника по капітальному ремонту дорожного покриття окремих вулиць м.Бучач Службі автомобільних доріг у Тернопільській області».

Про внесення змін до міського бюджету м. Бучач.

Про надання дозволу гр. Богачук В.О. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд за адресою м. Бучач вул. А. Пашко,30.

Про надання дозволу гр. Бойку І.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд за адресою м. Бучач вул. А. Пашко,38.

Про надання дозволу гр. Василику Роману Володимировичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд за адресою м. Бучач вул. А. Пашко,22.

Про надання дозволу гр. Василіву О.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд за адресою м. Бучач вул. А. Пашко,10.

Про скасування рішення міської ради від 07.07.2015 року №2198 „Про надання дозволу гр.. Винниченко Тетяні Йосипівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва за адресою м. Бучач вул. Руська,б/н”.

Про включення в перелік земельної ділянки продаж права власності або права оренди, яких пропонується на аукціоні в 2016 році.

Про надання дозволу гр. Воробію Володимиру Васильовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд за адресою м. Бучач вул. А. Пашко,14.

Про поновлення договору оренди земельної ділянки ПрАТ „Галіція Дистилері” в м. Бучач вул. Бариська,8А.

Про надання дозволу гр. Гелеті Ю.С. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд за адресою м. Бучач вул. А. Пашко,36.

Про затвердження Арбітражному керуючому, ліквідатору ВАТ „Бучацький цукровий завод” Гутнікевичу Л.М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування не житлової будівлі в м. Бучач по вул. Тичини,3«М» .

Про надання дозволу гр. Данкевичу А.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд за адресою м. Бучач вул. А. Пашко,40.

Про надання дозволу гр. Джерджу Роману Ярославовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд за адресою м. Бучач вул. А. Пашко,24.

Про надання дозволу гр. Долгому І.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд за адресою м. Бучач вул. А. Пашко,28.

Про затвердження гр. Дрогомирецькому В.І. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Лисенка,61.

Про надання дозволу гр Дунаєцькому В.Є. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Сонячна,14.

Про затвердження гр. Ключник Л.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в м. Бучач вул. Лісова,б/н.

Про надання дозволу гр. Колеснику Я.П. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд за адресою м. Бучач вул. А. Пашко,12.

Про надання дозволу гр. Кузю Петру Антоновичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд за адресою м. Бучач вул. А. Пашко,18.

Про надання дозволу гр. Курцебі О.Ю. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд за адресою м. Бучач вул. А. Пашко,8.

Про затвердження Леськіву Івану Микитовичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража в м. Бучач вул. Міцкевича.

Про надання дозволу гр. Лотоцькому Антону Олеговичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд за адресою м. Бучач вул. А. Пашко,20.

Про надання дозволу гр. Луціву Ігорю Мирославовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд за адресою м. Бучач вул. А. Пашко,34.

Про надання дозволу ПП. Микитчаку М.Г. на влаштування заїзду (вул. Галицька,157Р).

Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Бучач вул. Галицька,157Р (Микитчак М.Г.).

Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 29.06.2016 року №357 “ Про надання дозволу гр Николишин Є.М. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Стрипна,24 ”.

Про надання дозволу Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Св. Миколая-19» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. Св. Миколая,19.

Про надання дозволу гр. Павуку Володимиру Зіновійовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд за адресою м. Бучач вул. А. Пашко,2.

Про надання дозволу гр. Перогу В.І.. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд за адресою м. Бучач вул. А. Пашко,16.

Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Бучач вул. Бариська,21 (ФОП Птиць В.Б.).

Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Бучач вул. Бариська,21 (ФОП Птиць В.Б.).

Про надання дозволу гр. Романчуку В.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд за адресою м. Бучач вул. А. Пашко,44.

Про надання дозволу гр. Саварину Т.Б. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд за адресою м. Бучач вул. А. Пашко,52.

Про затвердження гр.Саламанюк Н.В. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Молодіжна,8.

Про надання дозволу гр. Саранчуку А.І.. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд за адресою м. Бучач вул. А. Пашко,4.

Про надання дозволу гр. Сердюку В.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд за адресою м. Бучач вул. А. Пашко,26.

Про надання дозволу гр. Сивику Миколі Миколайович на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд за адресою м. Бучач вул. А. Пашко,42.

Про надання дозволу гр. Собку Ю.Я. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд за адресою м. Бучач вул. А. Пашко,6.

Про надання дозволу гр. Тимків І.В. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Б.Бариська,38 .

Про включення в єдиний реєстр учасників антитерористичної операції (АТО, УБД).

Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Бучач вул. Галицька,157/Т (Хомут М.М. Пастущак О.С.).

Про надання дозволу Церковній громаді церкви Св. Арх. Михаїла УАПЦ на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування будівлі церкви Св. Арх. Михаїла за адресою вул. Баштова,1а .

Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 27.12.1997 р. “Про безоплатну передачу у приватну власність земельних ділянок” (Чук О.А. вул..Підгаєцька).

Про затвердження гр. Шевчук Г.Д. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд, для ведення ОСГ і передачу їх у власність в м. Бучач вул. Довбуша,30а.

Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 29.06.2016 року №359 р. “ Про надання дозволу гр.. Яремко О.В. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Лисенка,1а”.

 

 

© 2016 Бучацька міська рада

Розробка: RomPank