Проекти рішень XII сесії VII скликання.

П О Р Я Д О К  Д Е Н Н И Й 12 cесії Бучацької міської ради сьомого скликання – 07.12.2016 року

Про затвердження гр. Билу В.С. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в м. Бучач вул. Міцкевича.

Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території в м. Бучач вул. Підгаєцька (будівництво авто гаража замовник Віхрик О.Є.)

Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території в м. Бучач вул. Руська (будівництво жилого будинку господарських будівель та споруд власник ділянки гр.. Дудлій О.І.)

Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території в м. Бучач вул. Галицька (будівництво авто гаража замовник Мулик А.М.)

Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території в м. Бучач вул. Галицька (будівництво авто гаража замовник Тарасенко С.І.)

Про затвердження Бучацькій міській раді технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки в м.Бучач вул.. Тичини,6.

Про надання земельної ділянки Бучацькому ККП в м. Бучач вул..Бариська для обслуговування полігону твердих побутових відходів.

Про надання дозволу Бучацькій міській раді на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу (об’єднання) земельної ділянки в м. Бучач вул. П. Тичини,6.

Про вилучення земельної ділянки з користування Бучацького РайСТ надання її в оренду Фермерському Господарству «Гадз» для обслуговування викуплених приміщень в м. Бучач вул. Бариська,11.

Про резервування земельної ділянки для виділення члену ГО «Волонтери Бучаччини».

Про скасування рішення міської ради від від 05 березня 2013 року №1106 «Про затвердження ТзОВ “Бучачекобаланс” проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для здійснення концесійної діяльності, що стосується операцій поводження з відходами, в оренду терміном на 49 років за адресою вул. Бариська,б/н.»

Про затвердження гр. Тимків Ірині Василівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Бічна Бариська,38.

Про вилучення земельної ділянки з користування Трофимук Г.В. та надання її в оренду Трофимуку О.П. для обслуговування подарованого приміщення в м. Бучач вул. Л. Українки,1«Д».

Про внесення змін до міського бюджету м. Бучач.

Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради № 451 від 20.09.2016року «Про внесення змін та уточнень в рішення сесії Бучацької міської ради № 312 від 21.04.2016року «Про надання повноважень замовника по капітальному ремонту дорожного покриття окремих вулиць м.Бучач Службі автомобільних доріг у Тернопільській області»»(із змінами).

Про внесення змін до «Програми організаційного забезпечення діяльності Бучацької об’єднаної державної податкової інспекції на 2015-2016 роки».

Про спрямування коштів для придбання основних засобів Бучацькому ККП.

Про cпрямування коштів по коду 250404 «Інші видатки» міського бюджету м.Бучач.

 

© 2016 Бучацька міська рада

Розробка: RomPank