Проекти рішень ХХIV сесії VII скликання

П О Р Я Д О К Д Е Н Н И Й 24 cесії Бучацької міської ради сьомого скликання – 30.05.2018року

Про внесення змін до міського бюджету м. Бучач

Про затвердження угоди між Бучацькою міською радою Бучацького району та Тернопільською обласною радою про співфінансування проекту «Реставрація пам’ятки архітектури ХVIIIст. Ратуші в м.Бучачі(охорон. № 650) Тернопільської області» на 2018 рік.

Про присвоєння назви новій вулиці міста.

Про затвердження Договору про міжбюджетний трансферт(надання субвенції) з Бучацького міського бюджету до Бучацького районного бюджету для фінансування заходів із підготовки та проведення в м.Бучач змагань із мотоспорту.

Про затвердження Положення про інспектора з благоустрою міста Бучач.

 Протокол про адміністративне правопорушення

Про заборону торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, винами столовими та пивом (окрім безалкогольного) у нічний час.

Про внесення змін в рішення міської ради № 1179 від 22.12.2017року «Про затвердження штатного розпису та кошторису витрат на утримання апарату Бучацької міської ради та умови оплати праці працівників і посадових осіб місцевого самоврядування на 2018 рік».

Про звіт про оцінку та затвердження висновку про вартість майна – нежитлового приміщення підвалу поліклініки в м.Бучач по вул.Галицька, 40.

Про надання податкової пільги у вигляді звільнення від сплати земельного податку.

Про розгляд звернення Бучацької РО Товариства Червоного Хреста України.

Про окремі питання оренди нежитлових приміщень в м.Бучач по вул.Шкільна, 1.

Про передачу Бучацькому ККП комунального майна міської ради – автомобіля.

Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за кошти міського бюджету м.Бучач та Бучацького ККП.

Про виділення коштів для придбання основних засобів Бучацькому ККП.

  Про виділення коштів для придбання обладнання Бучацькому ККП.

Про внесення доповнень до «Програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Бучач на 2018 рік».

Про Програму підвищення якості обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів та поліпшення матеріально-технічної бази Управління Державної казначейської служби України у Бучацькому районі Тернопільській області на 2018 рік.

Про внесення доповнень до «Програми розвитку пластового руху в м.Бучач на 2015-2019 роки».

Про фінансову підтримку ОСББ «Бучацький господар».

Про продовження капітального ремонту дорожного покриття вул.Галицької(ділянка від км 3+466 до км 3+590) в м.Бучач».

Про затвердження гр. Амборській Зеновії Володимирівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м.Бучач вул.. Баштова,9 , і для ведення особистого селянського господарства в м.Бучач вул..Баштова та передачу земельних ділянок у власність .

Про надання дозволу виконавчому комітету міської ради на розроблення детального плану території в м. Бучач вул. Ген.Шухевича щодо розміщення об’єкту торгівельно-побутового призначення (заявник ПП Баб’як Є.Б.).

Про надання дозволу на викуп земельної ділянки в м. Бучач вул. Тичини,3 (Барановський С.Л.)

Про надання в оренду ФОП Барановському С.Л. земельної ділянки для обслуговування власних приміщень в м. Бучач вул. П.Тичини,3

Про надання дозволу гр. Боднару А.О. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва за адресою м. Бучач вул. Бариська.

Про скасування п. 21 рішення міської ради №729 від 16.02.2005 року в частині безоплатної передачі у власність гр.. Бойку В.Я. земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в м.Бучач вул. Некрасова.

Про надання дозволу гр.. Бучинському Андрію Васильовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу (об’єднання) земельної ділянки в м. Бучач вул. Галицька,188а.

Про затвердження ТзОВ “ВАШ ПРОДУКТ” технічної документації із землеустрою щодо поділу (об’єднання) земельної ділянок які розташовані в м. Бучач вул. П.Тичини,3.

Про надання ТзОВ «Ваш Продукт» в оренду земельні ділянки для обслуговування власних будівель і споруд в м. Бучач вул. П.Тичини,3.

Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території в м. Бучач вул. Ген. Шухевича (будівництво автомийки гр.Вилибніцький І.В.)

Про затвердження гр. Винниченко Г.М. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м.Бучач вул.. Баштова,11 і для ведення особистого селянського господарства в м.Бучач вул. Баштова та передачу земельних ділянок у власність.

Про надання дозволу гр. Винниченку М.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд за адресою м. Бучач вул. ________________

Про надання дозволу Відділу освіти Бучацької райдержадміністрації на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для обслуговування будівель та споруд навчальних закладів в м. Бучач.

Про надання дозволу гр. Вікарчуку В.Г. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд за адресою м. Бучач вул. ________________

Про внесення змін в рішення сесії міської ради від 29.11.2011 року №500 «Про надання дозволу гр.. Музиці Ользі Степанівні, Гайдуцькому Ігорю Степановичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд за адресою м. Бучач вул. В.Стуса,30.»

Про надання дозволу гр. Грамяку А.О. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд за адресою м. Бучач вул. Родини Нестайків,14.

Про надання дозволу гр. Гринчишин, Г.Г. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального гаражного будівництва за адресою м. Бучач вул. Л.Курбаса,6а.

Про надання дозволу гр. Гузару Миколі Івановичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд за адресою м. Бучач вул. ________________

Про надання дозволу гр. Дзьобі М.П. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд за адресою м. Бучач вул. ________________

Про надання дозволу гр. Дзюрбану І.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд за адресою м. Бучач вул. ________________

Про затвердження гр.. Дрозду А.Й. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування кафе «Ровесник» в м. Бучач вул. Л.Українки,2а.

Про розірвання договору оренди земельної ділянки в м. Бучач вул. Галицька,42А/1 (Дудлій В.Р.)

Про затвердження гр.. Загородному І.Б. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража в м. Бучач вул. Коцюбинського,б/н

Про затвердження детального плану території розміщення кварталу індивідуальної житлової забудови по вул. Родини Нестайків (Південний масив) в м. Бучач. Тернопільської області»

Про затвердження гр. Зельваху І.Д. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва в м. Бучач вул. Підгаєцька

Про зарахування гр. Тимчій Г. В. на чергу для одержання земельної ділянки

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності під житловим будинком в м.Бучач вул. Галицька,15.

Про затвердження гр. Капроцькому В.Й. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва в м. Бучач вул. Бариська.

Про скасування рішення сесії міської ради №1328 від 05.04.2018р. «Про надання дозволу гр. Коваль Н.С. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва за адресою м. Бучач вул..Підгаєцька» та внесення змін в рішення сесії міської ради №1327 від 05.04.2018 року «Про надання дозволу гр. Коваль Н.С. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за адресою м. Бучач вул. Підгаєцька.

Про надання гр. Ковальову В.В. в оренду земельну ділянку для обслуговування будівлі насосної станції на річці Стрипа в м. Бучач вул. Галицька,10Б

Про надання дозволу гр. Кубішину І.Р. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд за адресою м. Бучач вул. ________________

Про затвердження гр. Кубішину Р.П. розрахунку розміру втрат сільськогосподарського виробництва.

Про затвердження гр. Кузю В.І. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва індивідуального гаража і передачу її у власність в м. Бучач вул. Коцюбинського,б/н.

Про внесення змін в рішення сесії міської ради від 14.06.2017 року №886 «Про надання дозволу гр. Курцебі Олександрі Миколаївні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ за адресою м. Бучач вул. Лісова»

Про затвердження акту комісії міської ради від 11.05.2018 року розгляду звернення жителів будинку № 138 в м.Бучач вул. Галицька про направлення комісії

Про надання дозволу гр. Лопушанському Р.В. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач по вул. Торгова,2

Про надання дозволу гр. Матроніцкому М.П. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва за адресою м. Бучач вул. Ген. Шухевича,б/н

Про затвердження гр. Мельник Л. М. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Ген. Шухевича,38

Про надання дозволу гр. Мельнику В. М. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач по вул. Л. Курбаса,10.

Про включення в єдиний реєстр учасників антитерористичної операції (АТО, УБД). (Меньків Б.Б.).

Про надання дозволу гр. Мисіву Ігорю Тарасовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального гаражного будівництва за адресою м. Бучач вул.Шевченка,б/н

Про надання дозволу гр. Монастирському М.Й. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва за адресою м. Бучач вул. Галицька,161.

Про надання дозволу гр. Морозу Б.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд за адресою м. Бучач вул. ________________

Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території в м. Бучач вул. Б. Хмельницького,6Е (будівництво та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд.)

Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Бучач вул. Галицька,42А/6 (ФО-П Ненич Г.М.)

Про внесення змін в рішення сесії міської ради №1188 від 22.12.2017 року “ Про надання дозволу гр. Новожену І.В. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Довбуша,6 та для ведення ОСГ в м. Бучач вул. Довбуша”.

Про затвердження гр. Остапишин Надії Несторівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, на умовах надання у власність в м. Бучач вул. Ген. Шухевича,44.

Про затвердження гр. Пасічнику С.М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в м. Бучач вул. Стрілецька.

Про затвердження гр. Пастернак І.В. розрахунку розміру втрат сільськогосподарського виробництва.

Про включення в єдиний реєстр учасників антитерористичної операції (АТО, УБД). (Пастух І.С.)

Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 05.04.2018 року №1315 «Про надання дозволу гр. Плаксію М.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва за адресою м. Бучач вул. Бариська»

Про надання дозволу гр. Побуринному Я.Б. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд за адресою м. Бучач вул. Неебесної Сотні,1

Про затвердження гр. Подюк Анні Євгенівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в м. Бучач вул. Торгова.

Про надання дозволу гр. Поповичу В.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд за адресою м. Бучач вул. Родини Нестійків,3.

Про затвердження гр. Попович Стефанії Степанівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в оренду для будівництва та обслуговування жилового будинку господарських будівель та споруд по вул. Бічна Б. Хмельницького,10, для ведення ОСГ по вул. Бічна Б. Хмельницького,б/н та для ведення ОСГ в м. Бучач вул. Підгаєцька,б/н

Про затвердження гр. Попович Стефанії Степанівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення особистого селянського господарства в м. Бучач вул. Підгаєцька,б/н.

Про затвердження гр. Попович Стефанії Степанівні та Пиж Ілоні Валентинівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд на умовах надання в оренду в м. Бучач вул. Підгаєцька,74.

Про надання дозволу гр. Прокопіву В.С. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд за адресою м. Бучач вул. Небесної Сотні,3

Про надання дозволу гр. Пташнику Мирославу Романовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування власних приміщень швейного цеху в м.Бучач вул. В. Стуса,б/н

Про надання дозволу гр. Птицю В.Б. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального гаражного будівництва за адресою м. Бучач вул. Біч. Бариська,57.

Про затвердження гр.. Птицю З.М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража в м. Бучач вул. Коцюбинського,б/н.

Про затвердження гр. Птиці М.П. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м.Бучач вул.. Середня,43 та передачу земельної ділянок у власність.

Про вилучення земельної ділянки з користування Бучацького РайСТ і надання її в оренду ПП Гнатіву В.А. для обслуговування викуплених приміщень в м. Бучач вул. Галицька,10В.

Про резервування земельної ділянки для виділення учасникам бойових дій .

Про надання дозволу гр. Романюку Є.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва за адресою м. Бучач вул. Ген. Шухевича,б/н.

Про надання дозволу гр. Рудому Богдану Григоровичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд і для ведення особистого селянського господарства в м. Бучач по вул. Дорошенка,19.

Про надання дозволу гр. Свистіль О.А. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач по вул. Спадова,15.

Про надання дозволу гр. Сеньківу М. Б. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд за адресою м. Бучач вул. ________________

Про надання дозволу гр. Сисаку В. С. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд за адресою м. Бучач вул. ________________

Про надання дозволу гр. Скорому А.З. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд за адресою м. Бучач вул. Родини Нестайків,1.

Про надання дозволу гр. Сличенюку М.Я. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва за адресою м. Бучач вул. Галицька,б/н

Про затвердження гр. Собко Юрію Яковичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, на умовах надання у власність в м. Бучач вул. А.Пашко,6.

Про скасування рішення сесії міської ради від 05.04.2018 року № 1309 “Про надання дозволу гр. Танчику А.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва за адресою м. Бучач вул. Шевченка”

Про надання дозволу гр. Тихонову Р.С. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд за адресою м. Бучач вул. ________________

Про надання ТОВ «Редакція газети «НОВА ДОБА» в оренду земельну ділянку для обслуговування гаража в м. Бучач вул. Міцкевича,6/7

Про надання дозволу гр. Федущаку В.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд за адресою м. Бучач вул. Небесної Сотні,9.

Про надання дозволу гр. Федущаку Р.Ю. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд за адресою м. Бучач вул. ________________

Про затвердження гр. Храбатенко Марті Василівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м.Бучач вул.. Середня,67 і для ведення особистого селянського господарства в м.Бучач вул. Середня,67 та передачу земельних ділянок у власність.

Про надання дозволу гр. Худику Ігорю Павловичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального гаражного будівництва за адресою м. Бучач вул.Шевченка,б/н.

Про надання Шевчуку В.П., Леськіву В.Б., Марциніву О.Ф., Крицулі А.І., Іванів Б.Ю., Гайнецькому В.А. в оренду земельну ділянку для обслуговування власних будівель і споруд в м. Бучач вул. Курбаса,6 «а»

Про надання в оренду гр. Юськіву О.М. земельної ділянки для обслуговування викуплених приміщень в м. Бучач вул. П.Тичини,3.

Про включення в єдиний реєстр учасників антитерористичної операції (АТО, УБД). (Яцук С.В.)

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2016 Бучацька міська рада

Розробка: RomPank