Проекти рішень ХХІІІ сесії VII скликання

 

П О Р Я Д О К Д Е Н Н И Й 23 cесії Бучацької міської ради сьомого скликання – 05.04.2018року

Про внесення змін до міського бюджету м. Бучач

Додаток № 1    З М І НИ   до переліку об’єктів, видатки на які у 2018 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету

Про затвердження Договору про міжбюджетний трансферт з Бучацького міського бюджету до Бучацького районного бюджету для співфінансування галузі охорони здоров’я Бучацького району з метою забезпечення важкохворих жителів міста Бучач пільговими медикаментами та наркотичними засобами, психотропними речовинами, їх аналогами та прекурсорами на безкоштовній основі.

Про затвердження Договору про міжбюджетний трансферт(надання субвенції) з Бучацького міського бюджету до Бучацького районного бюджету для співфінансування видання книги «Спогади про відродження і діяльність районної організації Союзу Українок».

Про затвердження Договору про міжбюджетний трансферт(надання субвенції) з Бучацького міського бюджету до Бучацького районного бюджету для фінансування районної програми «Турбота» з метою придбання комп’ютерної техніки Управлінням праці та соціального захисту населення Бучацької РДА.

Про розгляд колективної заяви, щодо надання дозволу на провадження торгівельної діяльності в м.Бучач на пл.Ринок.

Про внесення змін в склад тендерного комітету Бучацької міської ради.

Про проведення ремонтних робіт дорожнього покриття вулиць у м.Бучач в 2018році.

Про затвердження розпоряджень міського голови та рішень виконавчого комітету міської ради, прийнятих в міжсесійний період.

Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при здійсненні будівництва об’єктів за рахунок коштів міського бюджету та коштів Бучацького комбінату комунальних підприємств на 2018рік.

Про «Програму захисту населення і територій м.Бучач від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2022роки».

Додаток до розділу 6 програми Напрями діяльності та заходи Програми захисту населення і територій м.Бучач від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2022роки

Про вилучення з орендного користування та надання в оренду частину нежитлових приміщень в м.Бучач по вул..Галицька, 40.

Про дострокове розірвання договору оренди на нежитлові приміщення в м.Бучач по вул.Шкільна, 1 та надання їх в оренду Бучацькій районній комунальній художній школі.

Про внесення змін в ч.2 рішення міської ради № 859 від 22.08.2012року «Про виділення коштів та придбання автомобіля Volkswaggen-Caddy».

Про присвоєння назви новій вулиці міста.

Про виділення коштів для придбання основних засобів Бучацькому ККП.

Про виділення коштів для придбання обладнання Бучацькому ККП.

Про внесення доповнень до «Програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Бучач на 2018 рік».

Про «Міську Програму протидії організованій злочинності, корупції та тероризму на 2018-2022роки».

Додаток 3 до розділу 3 Програми протидії організованій злочинності та корупції на 2018-2022 р. Ресурсне забезпечення міської Програми протидії організованій злочинності, корупції та тероризму на 2015-2017 роки.

Про дострокове припинення повноважень депутата Бучацької міської ради 7 скликання Бучинського А.В.. 

Про дострокове припинення повноважень депутата Бучацької міської ради 7 скликання Юрківа В.М.. 

Про надання м.Бучач статусу – місто обласного значення.

Про надання фінансової підтримки ОСББ «Бучацька Юність 3».

Про надання фінансової підтримки ОСББ «Золота липа».

Про надання фінансової підтримки ОСББ «Світанок-194».

Про надання фінансової підтримки ОСББ «Бучач СК 6».

Про надання фінансової підтримки ОСББ «Коло друзів».

Про надання фінансової підтримки ОСББ «Коцюбинського 1а».

Про надання фінансової підтримки ОСББ «Лісовичок».

Про розмір одноразової матеріальної допомоги для жителів м.Бучач, які хворіють на онкологічні захворювання.

Про затвердження гр. Андрунишину М.М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, на умовах надання в оренду терміном на 5 років в м. Бучач вул. А.Пашко,46.

Про продаж на земельних торгах права оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення площею 1,128 га за адресою м. Бучаач вул. Галицька,б/н

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі на місцевості за адресою м. Бучач вул. Тичини, 3 площею 0,0156 га.

Про відмову ПП Баб’яку Є.Б. в наданні дозволу на встановлення тимчасових споруд в м.Бучач вул. Ген.Шухевича

Про надання дозволу на викуп земельної ділянки в м. Бучач вул. Тичини,3 (Барановський С.Л.)

Про затвердження гр. Бахурській Н.В. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. О.Кобилянської,17.

Про затвердження гр. Бачинському Я.І. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Мулярська,12.

Про надання гр.. Бубніву Зеновію Васильовичу в оренду земельну ділянку для обслуговування існуючої будівлі магазину в м. Бучач Майдан Волі.

Про припинення права користування на земельні ділянки в м. Бучач Бучацьким ККП.

Про надання дозволу ТзОВ «Ваш Продукт» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу (об’єднання) земельної ділянки в м. Бучач вул. Тичини,3.

Про надання дозволу гр. Влаху Я.Й. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального гаражного будівництва за адресою м. Бучач вул..Шевченка,б/н

Про надання дозволу гр. Гребеньовському О.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального гаражного будівництва за адресою м. Бучач вул.Шевченка,б/н

Про затвердження гр. Гузовській Г.П. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Морозенка,3.

Про надання дозволу гр. Гулі В.О. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Ст.Бандери,1

Про надання дозволу гр. Гуцуляк Дарії Паньківні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Лисенка,45

Про відмову ПП Джерджу В.М. в наданні дозволу на встановлення тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності в м. Бучач вул. Ст.Бандери

Про надання дозволу гр. Дзюрбану І.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального гаражного будівництва за адресою м. Бучач вул. Коцюбинського,б/н

Про надання дозволу на викуп земельної ділянки в м. Бучач вул. Л.Українки,1«г»

Про надання дозволу гр. Добровольському І.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ за адресою м. Бучач вул. Підгаєцька.

Про надання дозволу гр. Добровольському І.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва за адресою м. Бучач вул..Підгаєцька

Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Бучач вул. Галицька,42А/1 (ФО-П Дудлій В.Р.)

Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Бучач вул. Тичини,3«В» (Дутка В.Т.)

Про затвердження гр. Дутчаку Івану Степановичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, на умовах надання у власність в м. Бучач вул. О. Гончара,44

Про затвердження гр. Живуцькій М.Є. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в м. Бучач вул. Баштова.

Про відмову в наданні дозволу на виготовлення детального плану території по вул. С. Крушельницької.

Про надання дозволу гр. Жуку Ю.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ за адресою м. Бучач вул. Бічна Заводська .

Про надання дозволу гр. Загородній Я.М. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Підгаєцька,30.

Про зарахування гр. Дикопавленка Ю.І. на чергу для одержання земельної ділянки.

Про зарахування гр. Футуйму С.Я. на чергу для одержання земельної ділянки.

Про затвердження гр. Іжинській Юлії Олександрівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Просвіти,5.

Про надання дозволу гр. Ільківу В. С. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва за адресою м. Бучач вул. Галицька.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності зайнятими під тимчасовими спорудами для здійснення підприємницької діяльності в м.Бучач вул.. Галицька (за будівлею побуткомбінату).

Про затвердження гр. Капроцькому В.Й. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в м. Бучач вул. Бариська.

Про скасування рішення сесії міської ради від 03.10.2017 року № 1041 “Про надання дозволу гр. Карюку В. В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва за адресою м. Бучач вул. Св. Миколая.”

Про надання дозволу гр. Коваль Н.С. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за адресою м. Бучач вул. Підгаєцька.

Про надання дозволу гр. Коваль Н.С. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва за адресою м. Бучач вул..Підгаєцька.

Про затвердження гр. Козар Н.Р. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в м. Бучач вул. Бариська.

Про затвердження гр. Кулик Олександрі Валеріївні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Бічна Б. Хмельницького,9.

Про поновлення договорів оренди земельних ділянок ФОП Кущаку Р.І. в м. Бучач вул. Галицька та вул.. Ген.Шухевича,1Г.

Про надання дозволу гр. Лесів О.І. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Замкова,27.

Про затвердження гр. Липці Г.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва в м. Бучач вул. Бариська.

Про надання дозволу гр. Лисій Г.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва за адресою м. Бучач вул. Заводська.

Про надання дозволу гр. Лисій Г.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва за адресою м. Бучач вул. Заводська.

Про надання дозволу гр. Лисій І.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва за адресою м. Бучач вул. Заводська.

Про надання дозволу гр. Лисому А.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ за адресою м. Бучач вул. Б.Хмельницького,16.

Про надання дозволу гр. Луців В.І на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ за адресою м. Бучач вул. Баштова.

Про надання дозволу гр. Луців В.І., Куздровському М.М. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Баштова,7.

Про затвердження гр. Луців П.В. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м.Бучач вул.О.Кобилянської,34, і для ведення особистого селянського господарства в м.Бучач вул.О.Кобилянської та передачу земельних ділянок у власність .

Про включення в єдиний реєстр учасників антитерористичної операції (АТО, УБД). (Мервяка М.Ф.)

Про надання дозволу гр. Михайлів Г.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд за адресою м. Бучач вул. Замкова,2.

Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Бучач вул.Тичини,3М (ФО-П Москалик І.П.)

Про затвердження Москалику І.П. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти (спортивного комплексу), в м. Бучач вул. Тичини,7.

Про надання дозволу на викуп земельної ділянки в м. Бучач вул. Б.Хмельницького,6«Е» (Москалик І.П.)

Про надання дозволу на викуп земельної ділянки в м. Бучач вул. Б.Хмельницького,6«Є» (Москалик І.П.)

Про надання дозволу на викуп земельної ділянки в м. Бучач вул. Галицька,42а/6

Про затвердження Нетреб’яку В.І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування будівель торгівлі, яка розташована в межах населеного пункту за адресою м. Бучач вул. Галицька,176«Н»

Про надання дозволу Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Молодь» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою м. Бучач вул. Бариська,10

Про затвердження Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «ШЕВЧЕНКО-2016» технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. Шевченка,15

Про відмову в наданні дозволу гр. Остапі О.М, гр. Цюпі В.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення садівництва за адресою м. Бучач вул. Лісова

Про затвердження гр. Пастущаку В.В. Пастущак С.І. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Галицька,173.

Про затвердження гр. Пікуліцькому С.М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в м. Бучач вул. Водна.

Про затвердження гр. Пікуліцькому С.М технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м.Бучач вул.. Водна,28 , і для ведення особистого селянського господарства в м.Бучач вул..Водна та передачу земельних ділянок у власність

Про надання дозволу гр. Плаксію М.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва за адресою м. Бучач вул. Бариська.

Про надання дозволу гр. Птицю В.Б. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Біч. Бариська,57

Про надання дозволу гр. Птиць О.М. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Підгаєцька,90 та для ведення ОСГ по вул.. Підгаєцька.

Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 07.12.2017року №1114 «Про надання дозволу гр. Птиці М.П. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Середня,43»

Про надання дозволу гр. Танчику А.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва за адресою м. Бучач вул. Шевченка

Про надання дозволу гр. Таняк Г.Є. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ за адресою м. Бучач вул. Торгова,36.

Про скасування частини комплексної схеми розміщення тимчасових споруд (біля технічної водойми цукрового заводу), та відмову в наданні дозволу на встановлення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності в м. Бучач вул. Галицька.

Про внесення змін в комплексну схему тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності в м.Бучач вул.. Св.Миколая та закріплення земельних ділянок для наведення благоустрою.

Про затвердження гр. Фурман Г.М. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Гишки,30.

Про затвердження гр. Чайківській Н.М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва в м. Бучач вул. Бариська

Про надання дозволу гр. Чайківському В.З. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Біч. Бариська,31.

Про надання дозволу гр. Чапінському В.О. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ за адресою м. Бучач вул. Теребовлянська,55.

Про надання дозволу гр. Чемній Т.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального гаражного будівництва за адресою м. Бучач вул.Шевченка,б/н.

Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Бучач вул. Галицька,111 (ФО-П Шеремета Г.Я.).

Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Бучач вул. Ген. Шухевича,48 (ФО-П Шеремета Г.Я.)

Про поновлення договору оренди земельної ділянки ФОП Ясеницькому Ю.І. в м. Бучач вул. Лисенка,2Б.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2016 Бучацька міська рада

Розробка: RomPank