ПЕРЕЛІК РІШЕНЬ

XXXI сесії Бучацької міської ради VII скликання

14.02.2019 року

1769 Про затвердження звіту про виконання міського бюджету м.Бучач за 2018 рік.
Додаток № 1 
Додаток № 2 
Додаток № 3
Додаток № 4 
1770 Звіт міського голови про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Бучач за 2018 рік.
1771 Про програму соціально-економічного та культурного розвитку м.Бучач на 2019 рік

№ 1772 Про внесення змін до міського бюджету м. Бучач

Додаток № 7 

Копія перелік об”єктів 11.10.18 р. 

№ 1773 Про надання дозволу на розроблення генерального плану міста Бучач Бучацького району Тернопіьської області.

№ 1774 Про затвердження Договору про міжбюджетний трансферт з Бучацького міського бюджету до Бучацького районного бюджету для часткового відшкодування витрат Бучацькій районній раді.

№ 1775 Про затвердження Договору про міжбюджетний трансферт з Бучацького  міського бюджету до Бучацького районного бюджету для співфінансування галузі охорони здоров’я Бучацького району з метою виконання районної програми «Профілактика раку молочної залози в Бучацькому районі на 2018-2021роки».

№ 1776 Про затвердження Договору про міжбюджетний трансферт з Бучацького міського бюджету до Бучацького районного бюджету для співфінансування галузі культури Бучацького району з метою придбання звукопідсилюючої апаратури для Бучацького районного комунального будинку культури.

№ 1777 Про затвердження Договору про міжбюджетний трансферт (надання субвенції) з Бучацького міського бюджету до Бучацького районного бюджету для співфінансування видання книги «Рух до волі».

№ 1778 Про надання допомоги Монастирю Чесного Хреста  Господнього Чину Св.Василія Великого м.Бучач.

№ 1779 Про виділення коштів на придбання дверей та світильників з метою їх встановлення в нежитлових напівпідвальних  приміщеннях по вул.Шкільна, 1.

1780 Про cпрямування коштів міського бюджету м.Бучач по коду 0118330 «Інша діяльність у сфері екології та охорони природних ресурсів».
1781 Про фінансову підтримку ОСББ «Коцюбинського 1984», «Бучацький господар», «Берізка Бучач», «Тичини-7А», «Бучач вулиця Бандери 2А» та «Крушельницької 8» м.Бучач.

№ 1782 Про затвердження рішень виконавчого комітету міської ради, прийнятих в міжсесійний період.

№ 1783 Про «Програму «Безпечне місто» на 2019-2025 роки».

№ 1784 Про внесення змін та доповнень до «Міської комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на території міста Бучач на 2016-2020роки».

Додаток до програми.

1785 Про Програму мобілізації зусиль Бучацької міської ради, Бучацької державної податкової інспекції Теребовлянського управління Головного управління ДФС у Тернопільській області по забезпеченню надходжень до міського бюджету на 2019 рік.
№ 1786 Про внесення змін до персонального складу постійних комісій Бучацької міської ради сьомого скликання.

№ 1787 Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Бучацької міської ради сьомого скликання.

№1788 Про затвердження гр. Луців Вероніці Іванівні, Куздровському Миколі Михайловичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд на умовах надання у спільно-часткову власність в м. Бучач вул. Баштова,7

№1789 Про затвердження гр. Іванущин Марії Іванівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Баштова,11 і для ведення ОСГ в м.Бучач вул. Баштова, та передачу земельних ділянок у власність.

№1790 Про затвердження гр. Пивоварчуку М.Р. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Лисенка,86 і для ведення ОСГ в м.Бучач вул. Лисенка та передачу земельних ділянок у власність.

№1791 Про затвердження гр. Мандзяку М.Г. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Замкова,76 і для ведення ОСГ в м.Бучач вул. Замкова та передачу земельних ділянок у власність.

№1792 Про затвердження гр. Птиць Емілії Василівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Бічна Бариська,57

№1793 Про затвердження гр. Загородній Ярославі Михайлівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Підгаєцька,30

№1794 Про затвердження гр. Смереці Івану Івановичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Лисенка,57

№1795 Про затвердження КП «Бучацький комбінат комунальних підприємств» технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоровя та соціальної допомоги (дитячої поліклініки) в м. Бучач вул. Шкільна,1

№1796 Про затвердження гр. Долику Сергію Степановичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва індивідуальних гаражів в м. Бучач вул. Галицька та для ведення ОСГ в м.Бучач вул. Галицька та передачу земельних ділянок у власність.

№1797 Про затвердження ПП “Золотопотіцьке” технічної документації із землеустрою щодо поділу (об’єднання) земельних ділянок яка розташована в м. Бучач вул. Б.Хмельницького,69

№1798 Про надання дозволу гр. Осадціву І.Я. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Підгаєцька,55 та для ведення ОСГ в м. Бучач вул. Підгаєцька.

№1799 Про надання дозволу гр. Гудз Марії Іванівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Підгаєцька,100 та для ведення ОСГ в м. Бучач вул. Підгаєцька.

№1800 Про надання дозволу гр. Непіпу Мирославу Йосиповичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Шкільна,24.

№1801 Про надання дозволу гр. Гудз Миколі Онуфрійовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Середня,6 та для ведення ОСГ в м. Бучач вул. Середня.

№1802 Про надання гр. Крижановському Р.Р. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення городництва в м. Бучач вул. Коцюбинського,б/н

№1803 Про надання дозволу гр. Баранюку Ярославу Олексійовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач по вул. Некрасова,5

№1804 Про надання дозволу гр. Березовському А.І., гр. Кочан М.І., Березовській Г.О. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд у спільно-сумісну власність в м. Бучач вул. Польова,2

№1805 Про надання дозволу гр. Кільчицькій Надії Михайлівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Винниченка,11.

№1806 Про затвердження гр. Луців Вероніці Іванівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на умовах надання у власність в м. Бучач вул. Баштова.

№1807 Про затвердження гр. Кубішину Ігорю Романовичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, на умовах надання у власність в м. Бучач вул. Героїв Небесної Сотні,15

№1808 Про затвердження гр. Шпаку Віталію Вікторовичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд, за рахунок земель що перебувають у власності в м. Бучач вул. Замкова,89

№1809 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з подальшим продажем права власності на конкурсних засадах (земельних торгах) для будівництва пункту об’єкта торгівельно-побутового призначення Бучацькій міській раді в м. Бучач вул. Галицька площею 0,1 га. (кад: номер 6121210100:02:004:1263 )

№1810 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з подальшим продажем права власності на конкурсних засадах (земельних торгах) для будівництва пункту об’єкта торгівельно-побутового призначення Бучацькій міській раді в м. Бучач вул. Галицька площею 0,1 га. (кад: номер 6121210100:02:004:2051 )

№1811 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з подальшим продажем права власності на конкурсних засадах (земельних торгах) для будівництва пункту об’єкта торгівельно-побутового призначення Бучацькій міській раді в м. Бучач вул. Галицька площею 0,1 га. (кад: номер 6121210100:02:004:1268 )

№1812 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з подальшим продажем права власності на конкурсних засадах (земельних торгах) для будівництва пункту об’єкта торгівельно-побутового призначення Бучацькій міській раді в м. Бучач вул. Галицька площею 0,0704 га. (кад: номер 6121210100:02:004:1265 )

№1813 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з подальшим продажем права власності на конкурсних засадах (земельних торгах) для будівництва пункту об’єкта торгівельно-побутового призначення Бучацькій міській раді в м. Бучач вул. Галицька площею 0,3 га.

№1814 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з подальшим продажем права власності на конкурсних засадах (земельних торгах) для будівництва пункту придорожнього обслуговування автомобілів Бучацькій міській раді в м. Бучач вул. Галицька площею 0,5 га.

№1815 Про затвердження Барановському С.Л. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміни цільового призначення), за адресою м. Бучач вул. Тичини,3Г

№1816 Про затвердження гр. Мариняк Марії Іванівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва в м. Бучач вул. М. Островерха

№1817 Про затвердження гр. Смоляк Катерині Ярославівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва в м. Бучач вул. М. Островерха

№1818 Про затвердження гр. Курцебі Олександрі Миколаївні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва в м. Бучач вул. Лісова

№1819 Про затвердження гр. Мельнику Василю Михайловичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, на умовах надання у власність в м. Бучач вул. Л. Курбаса,10

№1820 Про затвердження гр. Атаманюку Івану Семеновичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на умовах надання у власність в м. Бучач вул. Бариська.

№1821 Про затвердження гр. Легкій О.С. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, на умовах надання у власність в м. Бучач вул. Галицька,179В

№1822 Про надання гр. Дзюрбан С.П. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення городництва в м. Бучач вул. Мулярська,б/н

№1823 Про надання дозволу гр. Баранюку Ярославу Олексійовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ за адресою м. Бучач вул. Некрасова

№1824 Про надання дозволу гр. Гадз Н.Б. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва за адресою м. Бучач вул. В.Великого

№1825 Про надання дозволу гр. Юськіву Олександру Миколайовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування власних не житлових приміщень в м.Бучач вул. Тичини,3

№1826 Про надання дозволу гр.. Пастернаку Віталію Ігоровичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ за адресою м. Бучач вул. Торгова,б/н

№1827 Про надання дозволу гр. Перогу В.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального гаражного будівництва за адресою м. Бучач вул. Міцкевича

№1828 Про надання дозволу гр. Шиманській Ользі Василівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва за адресою м. Бучач вул. П. Тичини

№1829 Про надання дозволу гр. Богушу С.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ за адресою м. Бучач вул. С.Бандери

№1830 Про надання дозволу гр. Крижанівській Ангеліні Петрівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд за адресою м. Бучач вул. Бучацькі Гаї,19

№1831 Про поновлення договору оренди земельної ділянки КП «Калина» в м. Бучач вул. Ген. Шухевича,5

№1832 Про поновлення договору оренди земельної ділянки ФОП Кухаришину Ігорю Васильовичу в м. Бучач вул. Галицька,105

№1833 Про поновлення договору оренди земельної ділянки ФОП Бурак Марія Йосипівна в м. Бучач вул. Галицька,10а

№1834 Про поновлення договору оренди земельної ділянки ФОП Купчинському Володимиру Тарасовичу в м. Бучач вул. Галицька,153

№1835 Про поновлення договору оренди земельної ділянки Павликівському І.О., Крамарчуку П.П., Данилюку М.В., Музичук Н.В., Ільчик Н.В. в м. Бучач вул. Галицька,21«а»

№1836 Про поновлення договору оренди земельної ділянки ФО-П Гадзу Петру Івановичу в м. Бучач вул. Ген. Шухевича,8

№1837 Про поновлення договору особистого строкового сервітуту для обслуговування малої архітектурної форми земельної ділянки ФОП Комарницькій Надії Семенівні в м. Бучач вул. Лесі Українки,б/н

№1838 Про поновлення договору особистого строкового сервітуту для обслуговування малої архітектурної форми земельної ділянки ФОП Якубишину В.М. в м. Бучач вул. Лесі Українки,б/н

№1839 Про поновлення договору особистого строкового сервітуту для обслуговування малої архітектурної форми земельної ділянки ФОП Чапінському Володимиру Олександровичу в м. Бучач вул. Лесі Українки,б/н

№1840 Про поновлення договору особистого строкового сервітуту для обслуговування малої архітектурної форми земельної ділянки ФОП Ковалівській Галині Богданівні в м. Бучач вул. Лесі Українки,б/н

№1841 Про поновлення договору особистого строкового сервітуту для обслуговування малої архітектурної форми земельної ділянки ФОП Громяку Юрію Мирославовичу в м. Бучач вул. Лесі Українки,б/н

№1842 Про поновлення договору особистого строкового сервітуту для обслуговування малої архітектурної форми земельної ділянки ФОП Коліснику Сергію Мироновичу в м. Бучач вул. Лесі Українки,б/н

№1843 Про укладення договору особистого строкового сервітуту для обслуговування тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності на частину земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту в м. Бучач вул. Галицька (ФОП Габер Я.М.)

№1844 Про поновлення договору оренди земельної ділянки ТзОВ «Бучачхлібпром» в м. Бучач вул. Галицька,185

№1845  Про надання дозволу гр. Кульчицькому Тарасу Юліановичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування власних не житлових приміщень в м.Бучач вул. Тичини,3

№1846 Про поновлення договорів особистого строкового сервітуту для обслуговування малих архітектурних форм земельних ділянок ФОП Крупі Віктору Мирославовичу в м. Бучач вул. Галицька, вул. Ст. Бандери, вул.Галицька

№1847 Про поновлення договору оренди земельної ділянки ТзОВ «Вест Ойл Груп» в м. Бучач вул. Галицька,194

№1848 Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 20.11.2018 року № 1671 «Про надання дозволу гр. Сагайдачному В.В. Сагайдачному В.І. Сагайдачній О.О. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач по вул. Мулярська,8

№1849 Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 21.12.2018 року № 1766Про вилучення земельної ділянки з користування (припинити право користування) гр. Питель Наталії Володимирівни і надання її в оренду Лучко Людмилі Володимирівні для обслуговування власних приміщень в м. Бучач вул. Тичини,3К”

№1850 Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 21.04.2016 року № 275 «Про надання дозволу гр. Ткачу Володимиру Йосиповичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ за адресою м. Бучач вул. Галицька

№1851 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території в м. Бучач вул. Підгаєцька (будівництво житлового будинку господарських будівель та споруд Сухоребрий Р.В.)

№1853 Про зарахування гр. Тимошів С.Я. на чергу для одержання земельної ділянки

№1854 Про вилучення земельних ділянок з користування (припинити право користування) ПАТ “Бучацькі Гаї” і надання в оренду ТзДВ “Бучацькі Гаї” для обслуговування власних приміщень в м. Бучач вул. Бариська,14

№1855 Про надання дозволу ФОП Морському Руслану Романовичу на встановлення тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності в м. Бучач вул.. Галицька (біля технічної водойми цукрового заводу)

№1856 Про розгляд звернення ГО “Районна спілка воїнів-учасників антитерористичної операції Бучацького району” про виділення землі для будівництва гаражів для учасників бойових дій, та розроблення детального плану території в м.Бучач вул. Міцкевича

№1857 Про включення в перелік земельних ділянок з продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) земельної ділянки не сільськогосподарського призначення площею 0,05 га в м. Бучач по вул. П. Тичини,б/н та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою.

№ 1858 Про надання відділу освіти Бучацької райдержадміністрації повноважень призначення та звільнення керівників Бучацьких загальноосвітніх шкіл і закладів дошкільної освіти міста, засновником яких є Бучацька міська рада.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь