Сьогодні в приміщенні спортивного залу Бучацького коледжу Подільського ДАТУ відбулись фінальні ігри відкритої першості Бучацької громади з волейболу серед чоловічих команд.

Відповідно до положення КП ФОК “Колос” Бучацької міської ради 17 команд розподілили на 4 зони в спортивних залах Бучацької ДЮСШ, Бучацького ПТУ, Бучацького ліцею та Переволоцької ЗОШ.

По дві команди з кожної зони сформували два півфінали. Перший відбувся в спортивному залі ДЮСШ, де змагалися команди «Жизномир-1», а також з Золотого Потоку, Соколова та Переволоки. Другий – в Бучацькому ліцеї. Тут зійшлися в поєдинку Трибухівці, Озеряни, група «Здоров’я» та «Жизномир-2».

За результатами півфіналів сформували фінал з чотирьох команд. В нелегкій боротьбі перше місце здобули команда села Жизномир, друге – Золотий Потік, третє – група “Здоров’я ” , четверте- с.Переволока .

Варто зазначити, що вже декілька років поспіль першість району з волейболу виборюють аж три команди з Жизномира. В сьогоднішніх змаганнях беруть участь дві з них. Жизномир по праву можна назвати кращим спортивним селом громади з волейболу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь