Повідомлення
про оприлюднення проектів регуляторних актів – проектів рішень Бучацької міської ради:

• “Про встановлення ставок єдиного податку на території Бучацької міської ради на 2022 рік “;
• “Про оподаткування платою за землю на території Бучацької міської ради на 2022 рік”;
• “Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Бучацької міської на 2022рік “;
• «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Бучацької міської ради на 2022 рік»


Згідно Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003р. ст. 9 з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, повідомляємо про оприлюднення вищенаведених проектів рішень та аналізів регуляторних впливів до них.

Розробник проектів – фінансовий відділ Бучацької міської ради.

Основною метою регуляторних актів є встановлення на території Бучацької міської ради місцевих податків у відповідності з останньою редакцією Податкового кодексу України та з урахуванням вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11. 09. 2003 р. №1160-IV.

Зауваження та пропозиції щодо проектів рішень будуть прийматися упродовж 30 календарних днів з дати оприлюднення на офіційному сайті Бучацької міської ради за посиланням https://buchachmiskrada.gov.ua в розділі «Регуляторна політика».

Також свої пропозиції та зауваження можна надати в письмовій формі до фінансового відділу Бучацької міської ради (майдан Волі 1, м. Бучач, Чортківський р-н, Тернопільська обл. чи електронною адресою: (44021810@mail.gov.ua) для узагальнення та подання на розгляд сесії міської ради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь