Бучацька міська рада Тернопільської області повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації – детального плану території ділянки, площею 0,0245га для будівництва  об’єкта торгівельно-побутового призначення в м. Бучач вул. Галицька, Тернопільської області.

Основні техніко-економічні показники:

площа в межах ДПТ – 0,0245 га в тому числі:  площа забудови – 0,0060 м кв.; площа мощення – 0,0100 м.кв.; площа озеленення –0,0085м.кв.

Підстава розроблення  – рішення сесії Бучацької міської ради   від 29.05.2020року № 2490

Детально ознайомитися з текстовим та графічними матеріалами можна в приміщенні відділу земельних ресурсів та просторового планування  Бучацької міської ради  до 08.07.2021 року та на офіційному сайті міської ради:

Детальний план території
Графічні матеріали

Замовник детального плану території гр. Шевчук М.М.

Розробник: Бучацьке районне комунальне підприємство «Архітектурно-проекте бюро»

Посадова особа відповідальна за організацію розгляду пропозицій громадськості — Начальник відділу земельних ресурсів та просторового планування  Бучацької міської ради – Ткачук Ігор Володимирович.

Пропозиції щодо детального плану території просимо подавати в Бучацьку міську раду у письмовому вигляді  до  08.07.2021 року  за адресою: 48402, Тернопільська  область м. Бучач майдан Волі,1.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь