Шановні жителі Бучацької громади! Чисте довкілля – це показник нашої культури! Впорядковування та приведення до належного естетичного стану території , де проживаємо – це обов’язок кожного. Крім того, це ознака культури та вияв свідомості громадськості. Тому просимо вас подбати про благоустрій на прибудинкових територіях, у під’їздах будинків, на територіях приватних садиб.

Нагадуємо, що згідно із Законом України «Про благоустрій населених пунктів» та Правилами благоустрою міста, всі мешканці повинні: «утримувати в належному санітарному стані власне подвір’я, прибудинкову територію і суміжний з ними тротуар (пішохідну доріжку) та відповідну частину дорожнього покриття». За їх невиконання передбачений штраф: для фізичних осіб – 340-1360 грн, для приватних підприємців та юридичних осіб – 850-1700 грн.

Цих правил мають дотримуватися і мешканці багатоквартирних будинків. Порядок прибудинкової території багатоповерхівок – відповідальність її жителів. Там, де мешканці вирішили створити ОСББ, власники самотужки вирішують, як доглядати за прибудинковою територією – власними силами чи наймати для цього підрядника.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь