Розпочалось свято 11 шаховим турніром «Кубок Бучача» у ресторані «Водограй».

Далі центральними вулицями міста проїхались майже сотня байкерів. Після цього розпочалась урочиста частина святкування у міському сквері.

Міський голова Віталій Фреяк вручив подяки краянам за вагомий внесок у розвиток Бучача та з нагоди Дня міста. Зі святом бучачан привітали члени делегації з польського міста-побратима Казімежа Велька на чолі з віце бургомістром Лукашем Мадераком та голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.

Надзвичайне свято бучачанам та гостям міста подарували працівники культури Бучацької громади. На чолі з режисером Галиною Пискливець вони упродовж кількох годин забавляли гостей міського скверу. Безліч запальних конкурсів та танців стали чудовим доповненням до змагань з силового екстриму на святі спорту, краси та здоров’я серед жителів і гостей нашого міста.

У результаті поєдинків перемогу здобули Максим Шепилявий з Жизномира, посівши 1 місце, Микола Струк з Зеленої – 2 місце та Святослав Павлишин з Бучача – 3 місце, отримавши цінні подарунки. Завдяки місцевим меценатам та відділу культури, молоді і спорту Бучацької міської ради призи отримали й інші учасники змагань.

Щиро вдячні організаторам Руслану Бойку та Арсенові Хрістову за чудову підготовку свята.

Чудовим видалося святкування Дня міста разом з Ivan NAVI. Глядачі в захваті підспівували відомі треки.

Дякуємо керівництву Бучацького мальтозного заводу за подарунок до Дня міста.

Не могли не піти до танцю глядачі, як почули весільні пісні у виконанні музичного гурту Йосипа Климівого. Таки, що не кажіть, а наші музики найкращі.

Святкування Дня міста завершилося захоплюючим виступом Василя Мельниковича.

“Гуцул-хуліган”, таке псевдо артиста, так припав до душі глядачам, що ті не хотіли розходитись по домівках.

Дякуємо Ірині Сличенюк та Остапу Москалику за спонсорську допомогу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь