Незважаючи на постійну боротьбу жінок за власні права та рівні можливості з чоловіками, залишаються сфери життєдіяльності в яких, перш за все через фізіологічні особливості жінки вони мають перевагу. Зокрема, це стосується і сфери трудової діяльності.

Про ці та ряд інших, не менш важливих питань 19 листопада 2021 року велася мова на черговому засіданні жіночого клубу ” Чарівниця“ Бучацької районної філії.

Захід проведено із залученням соціальних партнерів ( представника Бюро безпоплатної правової допомоги головного спеціаліста Оксани Дуляк).

Спікерка ознайомила присутніх із Кодексом законів про працю, зокрема працю жінок, а саме: – особливості законодавства щодо використання праці жінок, які мають дітей віком від трьох до чотирнадцяти років; – праці на важких роботах, пов’язаних зі шкідливими умовами; – вагітним жінкам; – жінкам, які мають двох або більше дітей віком до 15 років.

Надзвичайно важливим сьогодні є орієнтуватись в законодавчому просторі, вміти правильно відповідно до закону себе представити і володіти достатнім рівнем інформації для того, щоб не потрапити в певні непередбачувані обставини, не стати їх заручником, так як знаємо, що незнання законів не звільняє від відповідальності – акцентувала увагу присутніх спікерка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь