☝На платформі Дія.Цифрова освіта  можна безоплатно дивитися освітні серіали, які допоможуть розвинути цифрові навички. Загалом близько 70 курсів для людей різних професійних спрямувань, зацікавлень і віку.

📌З метою сприяння кіберобізнаності громадян, в тому числі держслужбовців/посадових осіб місцевого самоврядування, щодо сучасних кіберзагроз та протидії їм рекомендуємо переглянути освітні матеріали:

🔸Основи кібергігієни

🔸Кіберняні 

🔸Обережно! Кібершахраї

🔸Серіал для батьків – ,,Безпека дітей в інтернеті” 

🔸Електронний підпис .

📌Посадові особи місцевого самоврядування можуть пройти тест Цифрограм для держслужбовців та отримати відповідний сертифікат за посиланням https://osvita.diia.gov.ua/digigram. Для підготовки до проходження тесту рекомендуємо переглянути на платформі “Дія.Цифрова освіта” освітні серіали за посиланням https://osvita.diia.gov.ua/courses.

📌Працівники медичних закладів можуть перевірити свої цифрові навички пройшовши Цифрограм для медиків – https://osvita.diia.gov.ua/digigram-test/medical-workers

📌Для освітян доступний Цифрограм для вчителів – https://osvita.diia.gov.ua/digigram-test/teachers. Освітні заклади можуть зареєструватися на платформі Всеукраїнська Школа Онлайн – https://lms.e-school.net.ua/

📌Національні тести на цифрову грамотність громадян – Цифрограми за посиланням http://osvita.diia.gov.ua/digigram.

Живіть комфортно та щасливо завдяки цифровим навичкам!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь