Бучацька міська рада Тернопільської області повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації – детального плану території  земельної ділянки для будівництва групи індивідуальних гаражів в межах населеного пункту м. Бучач вул. Лисенка,  Чортківського району, Тернопільської області.

Основні техніко-економічні показники ДПТ:

Площа ділянки – 0,03 га.

Площа забудови – 224,0 м2

Площа мощення – 76,0 м2

Підстава розроблення  – рішення сесії Бучацької  міської  ради   від 01.06.2021 року № 854

Детально ознайомитися з текстовим та графічними матеріалами можна в приміщенні відділу земельних ресурсів та просторового планування  Бучацької міської ради  до 04.02.2022року та на офіційному сайті міської ради:

Детальний план території
Графічні матеріали

Замовник детального плану території гр. Андрух Володимир Борисович,  Андрух Надія Богданівна, Андрух Ігор Володимирович.

Розробник: Фізична особа –підприємець Суп Ігор Богданович.

Посадова особа відповідальна за організацію розгляду пропозицій громадськості — Начальник відділу земельних ресурсів та просторового планування  Бучацької міської ради – Ткачук Ігор Володимирович.

Пропозиції щодо детального плану території просимо подавати в Бучацьку міську раду у письмовому вигляді  до  04.02.2022 року  за адресою: 48402, Тернопільська  область м. Бучач майдан Волі,1.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь