Відділ державної реєстрації Бучацької міської ради утворений Бучацькою міською радою на виконання Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень” та Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань”, з метою забезпечення реалізації державної політики у вказаній сфері.

Відділ державної реєстрації Бучацької міської ради діє як структурний підрозділ без статусу юридичної особи на підставі рішення міської ради від 28 грудня 2020 року №66 та Положення про відділ державної реєстрації Бучацької міської ради, затвердженого згаданим рішенням.

У 2021 році відділом розглянуто і задоволено 5 524 заяви, зокрема:

– 4920 заяв щодо реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень;

– 604 заяви щодо реєстрації юридичних та фізичних осіб-підприємців.

За вказаний період зареєстровано 14 юридичних осіб, 156 фізичні особи-підприємці, зареєстровано припинення діяльності 15 юридичних осіб, 84 фізичних осіб-підприємців.

До місцевого бюджету стягнуто 652 740 грн. адміністративного збору, з них:

– за проведення державної реєстрації змін до відомостей про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань стягнуто – 48 430 грн.,

– за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень – 604 310 грн.

До державного бюджету за надання інформації з Державних реєстрів стягнуто – 10 510 грн.

За проведення державної реєстрації відділом стягується адміністративний збір відповідно до статті 34 Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень” та статті 36 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань”.

Державна реєстрація фізичної особи підприємцем та реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця за її рішенням, здійснюється без сплати адміністративного збору.

Державними реєстраторами безкоштовно надаються консультації з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, державної реєстрації юридичних та фізичних осіб – підприємців. Для отримання послуг, з питань державної реєстрації юридичних та фізичних осіб підприємців, реєстрації речових прав на нерухоме майно, звертайтесь до відділу державної реєстрації Бучацької міської, що за адресою: м. Бучач, майдан Волі, буд. 1 (на першому поверсі, у фойє на право).

Хочемо висловити подяку фізичним особам-підприємцям за здійснення реєстрації діяльності та за внесення свого вкладу у розвиток нашої територіальної громади.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь