Із 13 квітня у службі зайнятості Тернопільщини розпочався прийом документів на виплату 6500 грн. на місяць для покриття частини заробітної плати за кожного нового працівника із числа вимушених переселенців. Для цього Урядом виділено 200 млн. грн. (Розпорядження КМУ № 282-р від 12.04.2022). Загальна тривалість надання такої компенсації – два місяці з дня працевлаштування.

Програма діє на період воєнного стану та впродовж 30 календарних днів після його закінчення.

На зазначену компенсацію мають право роботодавці, крім тих, які є бюджетними установами, фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Шановні роботодавці! Чекаємо Вас у Бучацькій районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості для подачі відповідних документів!

Детальніше про те, як отримати компенсацію, можна отримати за тел. (03544) 2-20-26, (067) 29-25-448 та тут: https://www.dcz.gov.ua/storinka/kompensaciya-robotodavcyam-za-vpo

Відділ взаємодії з роботодавцями Бучацької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості (тел. 03544 22026)

Директор Олександра ОТКИДАЧ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь