– проекту «Детальний план території ділянки, площею 0,0639 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі зі зміною цільового призначення земельної ділянки в с. Жизномир Чортківського району Тернопільської області»

   Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» (із змінами), Бучацька міська рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації:

  Детального плану території ділянки, площею 0,0639 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі зі зміною цільового призначення земельної ділянки в с. Жизномир Чортківського району Тернопільської області

 Замовник містобудівної документації: Бучацька міська рада

Розробник містобудівної документації: Комунальне підприємство «Бучацьке архітектурно-проектне бюро»

Підстава для розроблення: рішення сесії Бучацької міської ради від 03 серпня 2022 року №2827 (за заявою громадянина Лисого С. П.).

Основна мета розробки детального плану території: є обґрунтування розташування земельної ділянки для будівництва та обслуговування  будівель торгівлі в с. Жизномир Чортківського району Тернопільської області

Основні техніко-економічні показникизагальна площа ділянки –

0,0639 га; площа забудови – 240 м²; площа мощення – 200 м²; площа озеленення – 199 м²;

З техніко-економічними показниками проекту змін до детального плану території та його графічною частиною можна ознайомитись   за адресою: 48400, Чортківський район, м.Бучач , вул. Міцкевича, 2 .

Посадова особа, відповідальна за забезпечення організації  розгляду пропозицій: головний спеціаліст відділу архітектури, містобудування, комунальної власності, житлово – комунального господарства та благоустрою Бучацької міської ради – Давидяк Тетяна Михайлівна

Адреса, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження): 48400, Чортківський район, м.Бучач , вул. Міцкевича, 2 .

Строк подання і строк завершення розгляду пропозицій: в період з 01 грудня 2022  року  по  30 грудня 2022 року.

Громадські слухання відбудуться18 січня  2023 року о 09 год. 00 хв. за адресою: 48400, Чортківський район, м.Бучач ,  майдан Волі, 1 .

(кабінет першого заступника міського голови).

Пропозиції до проектів містобудівної документації:

Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції подані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.

 

Відповідно до рішення ради оборони Тернопільської області «Про запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в області» №11 від 09.03.2022 року опублікування текстових та графічних матеріали містобудівної документації на офіційних сайтах органів місцевого самоврядування обмежені у доступі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.