№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові  Посада Телефон
1 Фреяк Віталій Йосифович Бучацький міський голова 2-11-43
2 Вонсяк Василь Богданович Перший заступник міського голови 2-11-43
3 Сурм’як Олена Олегівна Заступник міського голови  
4 Мариняк Ігор Федорович Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Бучацької міської ради  
5 Чук Анатолій Олексійович Секретар Бучацької міської ради  

Відділ бухгалтерського обліку та звітності
(ПОЛОЖЕННЯ ПРО ВІДДІЛ)

6 Легкий Володимир Васильович Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер  
7 Кушнірчук Оксана Миколаївна Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності  
8 Пиндюра Наталія Ярославівна Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності  
9 Кладочна Орися Юліанівна Провідний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності  
10 Лучків Марія Михайлівна Спеціаліст І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності  
Загальний відділ
11 Саврук Марія Іванівна Начальник загального відділу  
12 Михайлюк Іванна Іванівна Головний спеціаліст загального відділу  
13 Грицуляк Наталія Степанівна Головний спеціаліст загального відділу  
14 Головецька Ольга Орестівна Головний спеціаліст – архіваріус загального відділу  
Сектор економічного розвитку та інвестицій
15 Кокіль Петро Михайлович Завідувач сектору економічного розвитку та інвестицій  
16 Каменчук Ірина Андріївна Головний спеціаліст сектору економічного розвитку та інвестицій  
Відділ земельних ресурсів та просторового планування
17 Ткачук Ігор Володимирович Начальник відділу земельних ресурсів та просторового планування  
18 Крижанівська Людмила Богданівна Головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та просторового планування  
19 Дячишин Галина Богданівна Спеціаліст І категорії відділу земельних ресурсів та просторового планування  
20   Спеціаліст І категорії відділу земельних ресурсів та просторового планування  
21 Суп Марія Іванівна Спеціаліст ІІ категорії відділу земельних ресурсів та просторового планування  
Відділ архітектури, містобудування, комунальної власності, житлово – комунального господарства та благоустрою
22 Лисий Богдан Володимирович Начальник відділу – головний архітектор  
23 Іжинська Світлана Ярославівна Головний спеціаліст відділу архітектури, містобудування, комунальної власності, житлово – комунального господарства та благоустрою  
24 Ненич Ігор Михайлович Головний спеціаліст відділу архітектури, містобудування, комунальної власності, житлово – комунального господарства та благоустрою  
Відділ юридичного забезпечення та персоналу
25 Бойчук Ольга Степанівна Начальник відділу юридичного забезпечення та персоналу  
26 Гиря Юрій Петрович Головний спеціаліст – юрисконсульт відділу юридичного забезпечення та персоналу  
27 Захарчишин Марія Володимирівна Головний спеціаліст – юрисконсульт відділу юридичного забезпечення та персоналу  
Сектор з питань персоналу відділу юридичного забезпечення та персоналу
28 Кулик Світлана Богданівна Завідувач сектору з питань персоналу відділу юридичного забезпечення та персоналу  
29 Халімон Оксана Миколаївна Головний спеціаліст – юрисконсульт сектору з питань персоналу відділу юридичного забезпечення та персоналу  
Центр надання адміністративних послуг
30 Бабій Ігор Миронович Директор центру надання адміністративних послуг  
31 Пулик Марія Миронівна Адміністратор центру надання адміністративних послуг  
32 Пірус Віра Миронівна Адміністратор центру надання адміністративних послуг  
Відділ інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю
33 Станкевич Роман Ярославович Начальник відділу інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю  
34 Сoбoль Aндрій Михайлович Головний спеціаліст відділу інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю  
35 Дмитрук Уляна Євгенівна Головний спеціаліст відділу інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю  
Сектор організаційної роботи
36 Кладочна Тетяна Василівна Завідувач сектору організаційної роботи  
37 Луців Оксана Василівна Головний спеціаліст сектору організаційної роботи  
Відділ державної реєстрації
38 Тивунька Марія Миколаївна Начальник відділу державної реєстрації  
39 Леськів Галина Василівна Державний реєстратор відділу державної реєстрації  
40 Лесик Василь Богданович Державний реєстратор відділу державної реєстрації  
Служба у справах дітей
41 Банах Наталія Володимирівна Начальник служби у справах дітей  
42 Мельник Наталія Богданівна Головний спеціаліст служби у справах дітей  
Сектор соціальної роботи
43 Пискливець Наталія Володимирівна Завідувач сектору соціальної роботи  
44   Головний спеціаліст сектору соціальної роботи  
Сектор з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту, мобілізаційної роботи та реєстрації місця проживання громадян
45 Замойський Богдан Михайлович Завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту, мобілізаційної роботи та реєстрації місця проживання громадян  
46   Головний спеціаліст сектору з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту, мобілізаційної роботи та реєстрації місця проживання громадян  
47   Головний спеціаліст сектору з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту, мобілізаційної роботи та реєстрації місця проживання громадян  
48 Грицуляк Любов Володимирівна Спеціаліст І категорії  сектору з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту, мобілізаційної роботи та реєстрації місця проживання громадян  
Службовці
49 Бахурська Наталія Володимирівна Діловод  
50 Гейна Галина Володимирівна Діловод  
51 Чернихівський Микола Гаврилович Слободян Галина Михайлівна (відпустка) Діловод  
Робітники зайняті обслуговуванням
52 Будна Ганна Федорівна Прибиральник службових приміщень  
53

Вельган Ганна Володимирівна

Прибиральник службових приміщень  
54 Ковдра Оксана Євгенівна Прибиральник службових приміщень  
55 Курцеба Богдана Йосипівна Павлюченко Тетяна Богданівна (відпустка) Прибиральник службових приміщень  
56 Фальчук Микола Миронович Водій  
       

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.