Прізвище, ім’я, по батькові

посада

1

Фреяк  Віталій Йосифович

міський голова

2

Чук  Анатолій  Олексійович  

секретар  міської  ради

3

Вонсяк  Василь Богданович

перший заступник міського голови

4

Сурм’як  Олена Олегівна

заступник міського голови

5

Мариняк  Ігор  Федорович

керуючий справами (секретар) виконавчого комітету

6

Ковбаса Марія Василівна

начальник фінансового відділу

7

Мелешко Оксана Петрівна

начальник відділу освіти

8

Пискливець Оксана Орестівна

начальник відділу культури, молоді і спорту

9

Ткачук Ігор Володимирович

начальник відділу земельних ресурсів та просторового планування

10

Бойчук Ольга Степанівна

начальник відділу юридичного забезпечення та персоналу

11

Станкевич Роман Ярославович

начальник відділу інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю

12

Тивунька Марія Миколаївна

начальник відділу державної реєстрації

13

Саврук Марія Іванівна

начальник загального відділу

14

Бабій Ігор Миронович

директор центру надання адміністративних послуг

15

Пастушак Ірина Володимирівна

начальник служби у справах дітей

16

Горин Марія Андріївна

начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності

17

Роговський Михайло Іванович 

староста  Сороківського старостинського округу

18

Захарчишин  Оксана  Володимирівна 

староста  Старопетликівського старостинського округу

19

Головацька  Надія Євгенівна 

староста  села Бобулинці

20

Стрілецька Марія Петрівна 

староста  Жниборідського старостинського округу

21

Курмило  Оксана  Іванівна 

староста  Язловецького старостинського округу

22

Басараба Марія Петрівна 

староста  Передмістянського старостинського округу

23

Юшкалюк Галина Григорівна 

староста  Ріпинецького старостинського округу

24

Ковалівський Віталій Степанович

староста  Зубрецького старостинського округу

25

Проста Ганна Іванівна 

староста  села  Киданів

26

Дрозд  Зіновій  Андрійович

староста  Добропільського старостинського округу

27

Іванців Марія Михайлівна

староста  Жизномирського старостинського округу

28

Василечко Мар’ян  Мар’янович 

староста  Дулібівського старостинського округу

29

Антонів Марія Сафатівна

староста Зеленського старостинського округу

30

Баранюк Оксана Ярославівна

староста Берем’янського старостинського округу

31

Бачинський Василь Михайлович

староста Порохівського старостинського округу

32

Делійовський Василь Петрович

староста Новопетликівського старостинського округу

33

Дячек Орест Едуардович

староста Підзамочківського старостинського округу

34

Конопада Марія Петрівна

староста Заривинецького старостинського округу

35

Непіп Марія Данилівна

староста Переволоцького старостинського округу

36

Тронт Василь Володимирович

староста Озерянського старостинського округу

37

Орищій Галина Михайлівна

староста Осівецького старостинського округу

38

Павлишин Тетяна Іванівна

староста Ліщанецького старостинського округу

39

Карачка Іван Володимирович

директор ПАТ «Агропродсервіс

40

Шеремета  Петро  Петрович

приватний підприємець

41

Леськів Ігор Юрійович

директор Бучацького держ-агроколеджу Подільського ДАТУ

42

Бабала  Василь  Васильович

голова  кооперативу  «Іскра»

43

Гребеньовський Віктор Мирославович

голова ГО «Бучач АРТ»

44

Суп Ігор Богданович

архітектор КП «Архітектурно-проектне бюро»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.