До первинного етапу навчання приступила чергова група бійців, які зараховані до об’єднаної штурмової бригади Національної поліції «Лють». Вони пройдуть інтенсивну підготовку в умовах максимально наближених до реального бою.
Слухачі тренуються стріляти, надавати домедичну допомогу, знешкоджувати диверсантів. Вишкіл проводять досвідчені інструктори.
У складі навчальної групи – люди різних професій, з різним досвідом, але усі мають потужну мотивацію – визволити рідну державу та захистити своїх близьких. Тому навчаються працювати злагоджено, аби стати однією командою. До основних завдань, які доведеться виконувати бійцям “Люті” , належить: проведення штурмових дій, знешкодження диверсійно-розвідувальних груп і незаконних збройних формувань тощо.
Набір до бригади Нацполіції “Лють” ще триває. Добровольці, які хочуть приєднатися, можуть подати анкету на сайті storm.mvs.gov.ua або через Центри надання адміністративних послуг.
Нижче подаємо адреси⬇️
📍Бережани (вул. Банкова, 3),
📍Чортків (вул. Тараса Шевченка, 21),
📍Теребовля (вул. Князя Василька, 104 А),
📍Кременець (вул. Шевченка, 56),
📍Тернопіль (вул. Острозького, 6).



Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: