Ваучер на навчання видається службою зайнятості деяким категоріям громадян, які не зареєстровані в центрах зайнятості як безробітні і мають професійно-технічну, фахову передвищу чи вищу освіту.

Навчатися за ваучером можна за 70 професіями та спеціальностями сфер ІТ-технологій, будівництва, транспорту, освіти, медицини, сільського господарства, соціального обслуговування, самостійно обравши професію чи спеціальність, заклад освіти у межах України та форму навчання: стаціонарну, заочну чи дистанційну.

Оплата ваучера здійснюється Фондом загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Вартість ваучера – не більше 10-кратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб (26840 грн). Якщо вартість навчання перевищує цю суму, то роботодавець або особа доплачує самостійно.

Загалом, з 2013 року ваучерами на навчання скористалися 567 краян.

Ваучер на навчання – реальний шанс для громадян певних категорій, а для роботодавців – мати необхідний кваліфікований персонал!

За більш детальною інформацією зверніться у Бучацьке управління Чортківської філії Тернопільського обласного центру зайнятості, за тел. (03544) 2-17-84.

Додаткова інформація про отримання ваучерів (https://www.dcz.gov.ua/storinka/vauchery ).

 

Відділ організаційно-інформаційної роботи Тернопільського обласного центру зайнятості (тел. 23-49-77)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.