У рамках реалізації заходів II Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030, проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН, з 13 по 19 листопада 2023 року в Україні відбувся 2-й етап національного Тижня безпеки дорожнього руху.
Серед заходів Тижня в Україні відбувся круглий стіл «Актуальні питання з безпеки на транспорті в умовах воєнного стану» для керівників автотранспортних підприємств, представників Департаментів транспортної інфраструктури облдержадміністрацій та територіальних громад.
Детальніше із заходами Тижня можна ознайомитися у презентації за посиланням.
Нагадаємо, Тижні безпеки дорожнього руху проходять в Україні двічі на рік та є однією із найбільших інформаційно-просвітницьких платформ для привернення уваги суспільства до проблем дорожньо-транспортного травматизму. Тижні мають на меті консолідацію зусиль державних органів, відомств, структур, зацікавленої громадськості та ЗМІ для напрацювання спільних рішень та розв’язання цієї проблеми.
Сайт організатора: (розділ – Тиждень БДР): https://medtransvp.com.ua/



Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: