20 березня 2025 року Бучацьке УЕГГ Тернопільської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» розпочне планові ремонтні роботи на газорозподільних мережах в м. Бучач, по вулицях: Камінна, Б. Камінна, Дорошенка, Б. Дорошенка, Шухевича, Б. Шухевича, Вербова, Спадова, Стрипна, Грушевського, Теребовлянська, Калинова, Винниченка, Гавдиди, та в селах; Трибухівці, Пишківці, Медведівці, Підлісся, Підзамочок, Звенигород, Зелена, Пилява, Мартинівка, Новоставці, Янівка.
У зв’язку з цим з 10-00 год. 20 березня 2025 року буде тимчасово зупинено подачу газу споживачам вказаних населених пунктів. Підключення до системи газопостачання очікується з з 15-00год. 20 березня 2025р.
Для уникнення аварійних ситуацій просимо закрити крани перед газовими приладами.
Перепрошуємо за тимчасові незручності та просимо з розумінням поставитися до тимчасового відключення газу – проведення цих робіт необхідне для безперебійного та безаварійного газопостачання і попередження надзвичайних ситуацій на газопроводах.
Адміністрація Бучацького УЕГГ



Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: