21 липня 2025 року в Міській Ратуші м. Люблін (Польща) відбулася урочиста підсумкова зустріч міжнародного проєкту «Разом нам легше в Україні». Участь у ній взяли десять найактивніших учасників проєкту, серед яких — і представники з Бучача.

Проєкт, що є продовженням ініціативи «Разом нам легше», був спрямований на розвиток професійної компетенції українських прикордонників і працівників органів місцевого самоврядування. У рамках програми учасники проходили курси англійської мови, де обговорювались важливі теми: етика спілкування, толерантність, протидія дискримінації, допомога іноземцям у кризових ситуаціях, а також основи прав людини і громадянина.

Фінальний візит до Любліна став кульмінацією кількамісячної роботи та дав змогу учасникам ознайомитися з польськими практиками в сфері державного управління та безпеки. Також відбулися офіційні зустрічі з представниками міської влади та партнерами проєкту. Серед них — Томаш Фулара, заступник мера Любліна з питань інвестицій та розвитку, який привітав делегацію і подякував за їхню роботу, спрямовану на зміцнення українсько-польської співпраці. Особливо теплою була зустріч з директором Центру міжнародного співробітництва Кшиштофом Становським, який поділився досвідом у реалізації міжнародних і соціальних програм.

Проєкт реалізували Ganesha Global Foundation та Fundacja Helping Ukrainians, а співфінансування здійснювалось Польсько-Американським Фондом Свободи в рамках програми RITA – «Зміни в регіоні», яку впроваджує Fundacja Edukacja dla Demokracji.

Міська рада Бучача висловлює щиру вдячність організаторам проєкту, партнерам у Польщі та всім учасникам, які гідно представляють нашу громаду на міжнародному рівні. Пишаємось вашими здобутками та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.