На тлі зими та постійних ударів по енергетичній інфраструктурі в Україні стартувала інформаційна кампанія з енергоефективності “Залиш цю енергію для себе”.

Її мета – розказати про звичайні побутові рішення, які можуть допомогти українцям краще пережити періоди відключень та дефіциту енергії. Йдеться не про великі ремонти, а про доступні кроки, спрямовані на заощадження тепла та розумне використання електроенергії.

Детальніше про енергоефективні рішення — на сайті: www.eeua.org.ua

Відеоролик можна переглянути за посиланням

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.