Національний тиждень безбар’єрності в Україні у 2026 році триває з 25 по 31 травня. Цьогоріч ця ініціатива проходить вдруге і спрямована на залучення суспільства до створення рівних можливостей, доступного робочого середовища та безбар’єрного простору для кожного.
Це час, коли ми об’єднуємося, щоб привернути увагу до важливості доступного середовища, де кожен і кожна, незалежно від віку, інвалідності, статі чи інших особливостей може:
- вільно пересуватися
- навчатися та розвиватися
- працювати та будувати кар’єру
- подорожувати
- користуватися державними та приватними послугами
- бути активними громадянам
Безбар’єрність — це про те, щоб кожна людина відчувала себе важливою частиною єдиної країни, де її цінують за здібності та вміння, а не за формальні ознаки.



Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: