Національний тиждень безбар’єрності в Україні у 2026 році триває з 25 по 31 травня. Цьогоріч ця ініціатива проходить вдруге і спрямована на залучення суспільства до створення рівних можливостей, доступного робочого середовища та безбар’єрного простору для кожного.


Це час, коли ми об’єднуємося, щоб привернути увагу до важливості доступного середовища, де кожен і кожна, незалежно від віку, інвалідності, статі чи інших особливостей може:

  • вільно пересуватися
  • навчатися та розвиватися
  • працювати та будувати кар’єру
  • подорожувати
  • користуватися державними та приватними послугами
  • бути активними громадянам

Безбар’єрність — це про те, щоб кожна людина відчувала себе важливою частиною єдиної країни, де її цінують за здібності та вміння, а не за формальні ознаки. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.