Про внесення змін до міського бюджету м. Бучач

Додаток 1 до рішення міської ради № ____ від 08.02.2018року Перелік об’єктів, видатки на які у 2018 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку

Додаток № 7 Перелік місцевих (регіональних) програм, які фінансуватимуться за рахунок коштів міського бюджету у 2018 році

Про затвердження звіту про виконання міського бюджету м.Бучач за 2017 рік.

Додаток № 1 виконання плану по доходах

Додаток № 2 виконання плану по доходах

Додаток № 3 фінансування установ Загальний фонд

Додаток № 4 фінансування установ Інші кошти спеціального фонду

Про внесення доповнень до «Програми охорони навколишнього природного середовища міста Бучач на 2017-2020 роки».

Про встановлення заборонних дорожніх знаків 3.15 «24 т» та 3.16 «7 тс» у м.Бучач на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення.

Звіт міського голови про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Бучач за 2017 рік.

Про конкурс із визначення суб’єкта господарювання по утриманню та розвитку об’єктів благоустрою міста Бучач.

Про проведення відкритого архітектурного конкурсу на кращий проект пам’ятника(монумента), присвяченого Героям Небесної Сотні.

Про погодження організації гідрологічної пам’ятки природи місцевого значення «Королівське джерело».

Про дострокове припинення Договорів про виконання робіт з утримання та розвитку об’єктів благоустрою-майданчиків для платного паркування в м.Бучач.

Про передачу на баланс Бучацького ККП об’єктів комунального майна територіальної громади міста Бучач.

Про списання способом ліквідації майна Бучацької міської ради.

Про надання дозволу Алексевич Р.Г. на встановлення тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності в м. Бучач вул.. Галицька (біля технічної водойми цукрового заводу)

Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 07.12.2017року №1118 «Про надання дозволу гр. Бачинському Я. І. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Мулярська,12»

Про затвердження гр. Бойчук Галині Павлівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Мулярська,22.

Про припинення права користування на земельні ділянки в м. Бучач Бучацьким ККП

Про включення в перелік земельної ділянки в м.Бучач вул. Галицька площею 0,0156 га продаж права власності або права оренди, якої пропонується на аукціоні в 2018 році.

Про включення в перелік земельної ділянки в м.Бучач вул. Галицька площею 1,1280 га продаж права власності або права оренди, якої пропонується на аукціоні в 2018 році.

Про затвердження гр. Гелеті Юрію Степановичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, на умовах надання у власність в м. Бучач вул. А.Пашко,36.

Про надання дозволу гр. Гнитці В.А. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального гаражного будівництва за адресою м. Бучач вул. Галицька,188

Про надання дозволу гр. Гнитці І.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального гаражного будівництва за адресою м. Бучач вул. Галицька,188

Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 03.10.2017року №1018 «Про надання дозволу гр. Думанській М.С. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Руська,40 та для ведення ОСГ в м. Бучач вул. Руська»

Про зарахування гр. Сеника В.В.. на чергу для одержання земельної ділянки

Про надання дозволу гр. Іжинській Галині Богданівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Просвіти,5.

Про скасування рішення сесії міської ради від 03.10.2017 року № 1041 “Про надання дозволу гр. Карюку В. В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва за адресою м. Бучач вул. Св. Миколая.”

Про затвердження комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності в м. Бучач вул. Галицька в районі селища цукрового заводу (біля технічної водойми)

Про затвердження гр. Липці Г.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в м. Бучач вул. Бариська.

Про внесення змін в рішення сесії міської ради №976 від 26.07.2017 року “ Про надання дозволу гр. Машталер Г.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення городництва за адресою м. Бучач вул. Бічна Миру ”.

Про надання ПП Морського В.І. в оренду земельну ділянку для обслуговування авто гаража в м. Бучач вул. Галицька,155.

Про затвердження «Акту розгляду можливості погодження кадастрових планів та акту визначення меж земельної ділянки для ведення ОСГ в м.Бучач вул..Біч. Миру, яка відводиться у власність гр.. Москалик С.П. без підпису власника суміжної земельної ділянки гр.. Машталер Г.В.

Про надання дозволу ПП Москалику І.П. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування нежитлової будівлі спортивного комплексу в м.Бучач вул.. П. Тичини,7.

Про затвердження гр. Попович І.Т. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Шевченка,20.

Про надання дозволу гр. Снаку І.М.. Снаку І.І. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Б.Бариська,23.

Про затвердження гр. Шевчук Н.Б. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в м. Бучач вул. Бариська.

Про затвердження гр. Шевчук Н. Б. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, на умовах надання у власність в м. Бучач вул. Бариська ,10Б.

Про надання дозволу гр. Янківському М.Х. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Середня,38 та для ведення ОСГ в м. Бучач вул. Середня.

Про затвердження Договору про міжбюджетний трансферт з Бучацького міського бюджету до Бучацького районного бюджету для співфінансування галузі охорони здоров’я Бучацького району з метою забезпечення важкохворих жителів міста Бучач пільговими та наркотичними середниками на безкоштовній основі.

Про затвердження Договору про міжбюджетний трансферт з Бучацького міського бюджету до Бучацького районного бюджету для співфінансування галузі освіти Бучацького району з метою будівництва спортивного майданчика по вул.Шевченка в м.Бучач.

Про затвердження Договору про міжбюджетний трансферт(надання субвенції) з Бучацького міського бюджету до Бучацького районного бюджету для співфінансування видання книги-спогадів «Обличчя війни».

Про затвердження Договору про міжбюджетний трансферт з Бучацького міського бюджету до Бучацького районного бюджету для співфінансування галузі охорони здоров’я Бучацького району з метою закупівлі медичного обладнання в хірургічне відділення Бучацької ЦКРЛ.

Про додаткове виділення коштів на фінансування із міського бюджету м.Бучач робіт із реставрації Бучацької міської Ратуші.\

Про затвердження розпоряджень міського голови та рішень виконавчого комітету міської ради, прийнятих в міжсесійний період.

Про Програму організаційного забезпечення діяльності Бучацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області на 2018-2020 роки.

Про програму соціально-економічного та культурного розвитку м.Бучач на 2018 рік.

Про виділення коштів для придбання основних засобів Бучацькому ККП.

Про cпрямування коштів по коду 8330 «Інші природоохоронні заходи» міського бюджету м.Бучач.

Про виділення коштів на реалізацію проектів.

Про внесення змін до «Програми «Безпечне місто» на 2016-2018 роки».

Про надання фінансової підтримки ОСББ «Клеопатра».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь