№ 1203. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету м.Бучач за 2017 рік.

Додаток № 1

Додаок № 2

Додаток № 3

Додаток № 4

№ 1204. Звіт міського голови про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Бучач за 2017 рік.

№ 1205. Про програму соціально-економічного та культурного розвитку м.Бучач на 2018 рік.

№ 1206. Про звернення Бучацької міської ради до голови Бучацької райдержадміністрації,  голови Бучацької районної ради та головного лікаря Бучацької ЦРКЛ щодо перенесення дитячо-жіночої консультації.

№ 1207. Про внесення змін до міського бюджету м. Бучач

Додаток № 6

Додаток № 7

№ 1208. Про cпрямування коштів по коду 8330 «Інші природоохоронні заходи» міського бюджету м.Бучач.

№ 1209. Про виділення коштів на реалізацію проектів.

№ 1210. Про додаткове виділення коштів на фінансування із міського бюджету м.Бучач робіт із реставрації Бучацької міської Ратуші.

№ 1211. Про затвердження Договору про міжбюджетний трансферт з Бучацького міського бюджету до Бучацького районного бюджету для співфінансування галузі охорони здоров’я Бучацького району з метою забезпечення важкохворих жителів міста Бучач пільговими та наркотичними середниками на безкоштовній основі.

№ 1212. Про затвердження Договору про міжбюджетний трансферт з Бучацького міського бюджету до Бучацького районного бюджету для співфінансування галузі охорони здоров’я Бучацького району з метою закупівлі медичного обладнання в хірургічне відділення Бучацької ЦКРЛ.

№ 1213. Про затвердження Договору про міжбюджетний трансферт(надання субвенції) з Бучацького міського бюджету до Бучацького районного бюджету для співфінансування видання книги-спогадів «Обличчя війни».

№ 1214. Про затвердження Договору про міжбюджетний трансферт з Бучацького міського бюджету до Бучацького районного бюджету для співфінансування галузі освіти Бучацького району з метою будівництва спортивного майданчика по вул.Шевченка в м.Бучач.

№ 1215.   Про виділення коштів для придбання основних засобів Бучацькому ККП.

№ 1216. Про надання фінансової підтримки ОСББ «Клеопатра-2017».

№ 1217. Про Програму організаційного забезпечення діяльності Бучацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області на 2018-2020 роки.

№ 1218. Про внесення змін до «Програми «Безпечне місто» на 2016-2018 роки».

№ 1219. Про внесення доповнень до «Програми охорони навколишнього природного середовища міста Бучач на 2017-2020 роки».

№ 1220. Про затвердження розпоряджень міського голови та рішень виконавчого комітету міської ради, прийнятих в міжсесійний період.

№ 1221. Про проведення відкритого архітектурного конкурсу на кращий проект пам’ятника(монумента), присвяченого Героям Небесної Сотні.

№ 1222. Про встановлення заборонних дорожніх знаків 3.15 «24 т» та 3.16 «7 тс» у м.Бучач на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення.

№ 1223. Про передачу на баланс Бучацького ККП об’єктів комунального майна територіальної громади міста Бучач.

№ 1224.   Про списання способом ліквідації майна Бучацької міської ради.

№ 1225. Про внесення змін в рішення міської ради № 1081 від 03.10.2017року «Про списання багатоквартирних житлових будинків з балансу Бучацького комбінату комунальних підприємств».

№ 1226. Про погодження організації гідрологічної пам’ятки природи місцевого значення «Королівське джерело».

№ 1227. Про дострокове припинення Договорів про виконання робіт з утримання та розвитку об’єктів благоустрою-майданчиків для платного паркування в м.Бучач.

№ 1228. Про конкурс із визначення суб’єкта господарювання по утриманню та розвитку об’єктів благоустрою міста Бучач.

№ 1229 Про затвердження гр. Попович І.Т. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Шевченка,20.

№ 1230 Про затвердження гр. Бойчук Галині Павлівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Мулярська,22.

№ 1231 Про надання дозволу гр. Снаку І.М. Снаку І.І. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Б.Бариська,23.

№ 1232 Про надання дозволу гр. Янківському М.Х. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Середня,38 та для ведення ОСГ в м. Бучач вул. Середня.

№ 1233 Про надання дозволу ПП Москалику І.П. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування нежитлової будівлі спортивного комплексу в м.Бучач вул.. П. Тичини,7.

№ 1234 Про надання дозволу гр. Іжинській Юлії Олександрівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Просвіти,5.

№ 1235 Про затвердження гр. Липці Г.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в м. Бучач вул. Бариська.

№ 1236 Про затвердження гр. Шевчук Н. Б. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, на умовах надання у власність в м. Бучач вул. Бариська ,10Б.

№ 1237 Про затвердження гр. Шевчук Н.Б. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в м. Бучач вул. Бариська.

№с1238 Про затвердження гр. Гелеті Юрію Степановичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, на умовах надання у власність в м. Бучач вул. А.Пашко,36.

№ 1239 Про надання дозволу гр. Гнитці В.А. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального гаражного будівництва за адресою м. Бучач вул. Галицька,188/5

№ 1240 Про надання дозволу гр. Гнитці І.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального гаражного будівництва за адресою м. Бучач вул. Галицька,188/1.

№ 1241Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 07.12.2017року №1118 «Про надання дозволу гр. Бачинському Я. І. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Мулярська,12» .

№ 1242 Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 03.10.2017року №1018 «Про надання дозволу гр. Думанській М.С. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Руська,40 та для ведення ОСГ в м. Бучач вул. Руська».

№ 1243 Про надання ПП Морському В.І. в оренду земельну ділянку для обслуговування не житлового приміщення в м. Бучач вул. Галицька,155.

№ 1244 Про зарахування гр. Сеника В.В. на чергу для одержання земельної ділянки.

№ 1245 Про включення в перелік земельних ділянок з продажу земельної ділянки у власність на земельних торгах (аукціоні) земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,0156 га та надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою.

№ 1246 Про включення в перелік земельних ділянок з продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 1,1280 га та надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою.

№ 1247 Про затвердження комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності в м. Бучач вул. Галицька в районі селища цукрового заводу (біля технічної водойми).

№ 1248 Про надання дозволу Алексевичу Р.Г. на встановлення тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності в м. Бучач вул.. Галицька (біля технічної водойми цукрового заводу)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь