№ 1904 Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік.

№ 1905 Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік.

Додаток СТАВКИ податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

№ 1906 Про внесення змін до міського бюджету м. Бучач.

Додаток № 7

Копія перелік об”єктів 11.10.2018 р. 

№ 1907 Про затвердження Договору про міжбюджетний трансферт з Бучацького міського бюджету до Бучацького районного бюджету для співфінансування галузі культури Бучацького району з метою заміни дверей в приміщеннях Бучацької районної комунальної художньої школи по вул.Шкільна, 1 в м.Бучач.

№ 1908 Про затвердження Договору про міжбюджетний трансферт з Бучацького міського бюджету до Бучацького районного бюджету для співфінансування галузі освіти Бучацького району з метою  придбання ноутбука для ДНЗ «Дзвіночок».

№ 1909 Про затвердження Договору про міжбюджетний трансферт з Бучацького міського бюджету до Бучацького районного бюджету для співфінансування галузі освіти Бучацького району з метою виготовлення та встановлення на будівлі Бучацької гімназії меморіальної дошки крайовому провіднику ОУН-УПА Я.Косарчину.

№ 1910 Про надання допомоги релігійній громаді церкви  Св.Архистратига Михаїла ПЦУ м.Бучач.

1911 Про внесення змін в рішення міської ради № 1719 від 21.12.2018року«Про затвердження штатного розпису та кошторису витрат на утримання апарату Бучацької міської ради та умови оплати праці працівників і посадових осіб місцевого самоврядування на 2019 рік».

№ 1912 Про затвердження розпоряджень міського головита рішень виконавчого комітету міської ради, прийнятих в міжсесійний період.

№ 1914  Про внесення змін до Програми «Безпечне місто» на 2019-2025 роки».

Додаток до ПРОГРАМИ “Безпечне місто” на 2019-2025 роки

1915 Про відмову у внесенні змін до Міської програми сприяння Бучацькому міжрайонному відділу ДУ « ТОЛЦ МОЗ України» у проведенні лабораторних досліджень в сфері забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя дитячого населення м.Бучача на 2019 рік.
№ 1916 Про затвердження протоколу конкурсу про визначення переможця конкурсу із визначення суб’єкта господарювання по наданню послуг з вивезення побутових відходів на території міста Бучач.

№ 1917 Про затвердження гр. Осадціву Івану Ярославовичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Підгаєцька,55 і для ведення ОСГ в м.Бучач вул. Підгаєцька та передачу земельних ділянок у власність.

№ 1918 Про затвердження гр. Гусаку Григорію Петровичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Стрипна,11«а» та передачу земельної ділянки у власність.

№ 1919 Про затвердження гр. Сіянчук Емілії Володимирівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Дорошенка,9 і для ведення ОСГ в м.Бучач вул. Дорошенка та передачу земельних ділянок у власність.

№1920 Про затвердження гр. Тустановській Галині Богданівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. В. Стуса,12 та передачу земельних ділянок у власність.

№1921 Про затвердження Микитчак Анастасії Михайлівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Просвіти,12 та передачу земельної ділянки в оренду.

№1922 Про затвердження гр. Березовській Ганні Орестівні, Березовському Андрію Ігоровичу та Кочан Марії Ігорівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд на умовах надання у спільно-сумісну власність в м. Бучач вул. Польова,2.

№1923 Про затвердження гр. Заплатинському Віталію Орестовичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Лисенка,72

№1924 Про затвердження гр. Сагайдачному Віталію Валентиновичу, Сагайдачному Василю Івановичу, Сагайдачній Оресті Олексіївні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Мулярська,8 та передачу земельних ділянок у власність.

№1925 Про надання дозволу гр. Борчуку Олегу Миколайовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Івана Франка,14

№1926 Про надання дозволу гр. Гуляк Вірі Іванівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва індивідуального автогаража в м. Бучач по вул. Міцкевича

№1927 Про надання дозволу гр. Лисій Галині Володимирівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач по вул. Н. Яремчука,13

№1928 Про надання дозволу гр. Михайлюк Стефанії Іванівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач по вул. Бічна Сонячна,7.

№1029 Про надання дозволу гр. Новак Мар’яні Володимирівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Б. Хмельницького,38 та для ведення ОСГ в м. Бучач вул. Б. Хмельницького.

№1930 Про надання дозволу гр. Михальському Олександру Ярославовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Січ. Стрільців,14

№1931 Про надання дозволу гр. Кулач Ірині Іванівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Підгаєцька,102 та для ведення ОСГ в м. Бучач вул. Підгаєцька.

№1932 Про надання дозволу гр. Мартиняк Романі Михайлівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач по вул. Підгаєцька,60

№1933 Про надання дозволу Відділу освіти Бучацької районної державної адміністрації на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для обслуговування ЗОШ №1 в м.Бучач вул. Шкільна,9

№1934 Про затвердження детального плану території розміщення кварталу індивідуальної житлової забудови по вул. Родини Нестайків (Південний масив) в м. Бучач. Тернопільської області» (продовження)

№1935 Про надання дозволу гр. Криськіву Володимиру Войтковичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд за адресою м. Бучач вул. Родини Нестайків,21

№1936 Про надання дозволу гр. Тимчію Василю Володимировичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд за адресою м. Бучач вул. Родини Нестайків,19

№1940 Про надання дозволу гр. Микицею Ярославу Васильовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва за адресою м. Бучач вул. Підгаєцька

№1941 Про надання дозволу гр. Гребеньовському Олегу Вячеславовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва за адресою м. Бучач вул. М. Островерха.

№1942 Про надання дозволу гр. Остапі Оксані Михайлівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва за адресою м. Бучач вул. Лісова,б/н.

№ 1943 Про надання дозволу гр. Пастернак Г.Я. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального гаражного будівництва за адресою м. Бучач вул. Торгова,б/н

№1944 Про надання дозволу гр. Яремко Михайлу Йосиповичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ за адресою м. Бучач вул. Водна,б/н

№ 1945 Про надання дозволу гр. Бедрійчук Наталії Діонізіївні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального гаражного будівництва за адресою м. Бучач вул. Л.Курбаса,б/н

№1946 Про надання гр. Рудій Надії Іванівні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення городництва в м. Бучач вул. М. Кизимович

№1947 Про надання дозволу гр. Стельмах Надії Богданівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва за адресою м. Бучач вул. Біч. Бариська

№1948 Про надання гр. Когут Галині Михайлівні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення городництва в м. Бучач вул. Коцюбинського,б/н

1949 Про надання дозволу гр. Степанову Володимиру Івановичу, Степанову Роману Івановичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд за адресою м. Бучач вул. Торгова,42

№ 1950 Про надання дозволу гр. Сьомкові Михайлу Петровичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування власних не житлових приміщень (магазин) в м.Бучач вул. Галицька,56”Г”

№1954 Про надання дозволу гр. Годзу С.Я. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування нежитлової будівлі за адресою м. Бучач вул. Галицька,192А

№1955 Про надання дозволу співвласникам приміщень колишнього побуткомбінату на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування власних приміщень в м.Бучач вул.Галицька,23.

№1957 Про надання дозволу гр. Свінціцкому Степану Ярославовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва за адресою м. Бучач вул. Біч. Заводська,б/н

№1958 Про надання дозволу гр. Боднарчуку Володимиру Степановичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва за адресою м. Бучач вул. Дорошенка,б/н

№1959 Про поновлення договору оренди земельної ділянки ФО-П Івасів Людмилі Олексіївні в м. Бучач вул. Галицька.

№1960 Про надання ФОП Легкому Степану Андрійовичу в оренду земельну ділянку для будівництва та обслуговування обєкта торгівельно-побутового призначення та кафе в м. Бучач вул. Ген. Шухевича,б/н

№1961 Про поновлення договору оренди земельної ділянки гр.Борсуку Михайлу Йосиповичу в м. Бучач вул. Гавдиди,б/н.

№1962 Про розірвання договору оренди земельної ділянки в м. Бучач вул. Коцюбинського,б/н (Гуцул Ігор Іванович.)

№1963 Про розірвання договору оренди земельної ділянки в м. Бучач вул. Коцюбинського,б/н (Гуцул Ірина Василівна.)

№1964 Про поновлення договору оренди земельної ділянки ТзОВ “Рембуддільниця” в м. Бучач вул. С.Крушельницької,16.

№1965 Про розірвання договору суперфіцію земельної ділянки в м. Бучач вул. Галицька,31 (Григораш В.В.)

№1966 Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 14.02.2019 року №1829 «Про надання дозволу гр. Богушу С.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ за адресою м. Бучач вул. Ст. Бандери ”

№1967 Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 14.02.2019 року №1805 «Про надання дозволу гр. Кільчицькій Надії Михайлівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Винниченка,11.

№1968 Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 14.02.2019 р. № 1826 «Про надання дозволу гр.. Пастернаку Віталію Ігоровичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ за адресою м. Бучач вул. Торгова,б/н»

№1969 Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 21.12.2018 р. № 1739 “Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності під багатоквартирним житловим будинком в м.Бучач вул. Галицька,29”

№1970 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території в м. Бучач вул. Лесі Українки,11«а» (будівництво житлового будинку господарських будівель та споруд Луців І.В.)

№1971 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території в м. Бучач вул. Коцюбинського,7А (будівництво житлового будинку господарських будівель та споруд Деревянчук Б.Ю.)

№1972 Про розроблення детального плану території розміщення об’єкта торгівельно-побутового призначення в м.Бучач вул. Галицька

№ 1973  Про розроблення дентального плану території відновлення та розміщення, будівництва та експлуатації мікро гідроелектростанції,

№1975 Про затвердження детального плану території ділянки для будівництва автогаража в м. Бучач вул. Галицька,194 (гр. Винник С.І.)

№1976 Про затвердження детального плану території ділянки для будівництва автогаража в м. Бучач вул. Торгова (гр. Пастернак Г.Я.)

 

№1978 Про розгляд заяви учасника бойових дій Борщук Наталії Петрівни місце проживання якої не є м. Бучач про надання земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач.

№1979 Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що надана для продажу права власності на конкурентних засадах (земельних торгах) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі площею 0,3000 га в м. Бучач вул. Галицька

№ 1980 Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що надана для продажу права власності на конкурентних засадах (земельних торгах) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі площею 0,0704 га в м. Бучач вул. Галицька

№1981 Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що надана для продажу права власності на конкурентних засадах (земельних торгах) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі площею 0,5000 га в м. Бучач вул. Галицька (кад № 6121210100:02:004:1267)

№1982 Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що надана для продажу права власності на конкурентних засадах (земельних торгах) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі площею 0,1000 га в м. Бучач вул. Галицька (кад № 6121210100:02:004:1268)

№1983 Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що надана для продажу права власності на конкурентних засадах (земельних торгах) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі площею 0,1000 га в м. Бучач вул. Галицька (кад № 6121210100:02:004:1263)

№ 1984 Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що надана для продажу права власності на конкурентних засадах (земельних торгах) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі площею 0,1000 га в м. Бучач вул. Галицька (кад № 6121210100:02:004:2051)

№1985 Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Бучач вул. Галицька,176 (ФО-П Нетребяк В.І.)

№1986 Про закріплення земельної ділянки за гр. Боднарчуком В.С. для наведення благоустрою (вул. Дорошенка,2)

№1987 Про закріплення земельної ділянки за гр. Сенюком О.Ю. для наведення благоустрою (вул. Галицька)

№1988 Про розгляд звернення Районної спілки учасників АТО Бучацького району щодо надання земельних ділянок учасникам бойових дій Корнієнка В.А. та Зеленюка А.В. для будівництва та обслуговування жилих будинків господарських будівель та споруд.

№1989 Про вилучення земельних ділянок з користування (припинити право користування) Бучацької центральної комунальної районної лікарні і надання її в постійне користування Комунальному некомерційному підприємству «Бучацька центральна районна лікарня» Бучацької районної ради для обслуговування власних приміщень в м. Бучач вул. Ген. Шухевича,48

№1990 Про надання дозволу ПП Баб`яку Є.Б. на встановлення двох тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності в м. Бучач вул. Ген.Шухевича

№1991 Про розгляд заяви про надання дозволу ПП Бубену В. В. на встановлення тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності в м. Бучач вул. Галицька,(біля універмагу).

№1992 Про закріплення земельної ділянки за ПП Алексевич І.П. для наведення благоустрою (вул. Галицька) та надання дозволу на влаштування заїздів.

№1993 Про надання дозволу ПП Крамарчуку П.П. на встановлення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності в м. Бучач вул. Галицька,19А(на власній земельній ділянці).

 

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь