БУЧАЦЬКА МІСЬКА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

CЬОМЕ СКЛИКАННЯ

СОРОК ПЕРША СЕСІЯ

Перше пленарне засідання

Р І Ш Е Н Н Я

від «18» березня 2020року № 2393.

Про вжиття протиепідемічних обмежувальних заходів на території міста Бучач для захисту населення м.Бучач від коронавірусу COVID-19 в умовах карантину.

Враховуючи Постанову КМУ № 211 від 11.03.2020року «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та протокол № 8 засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Бучацькій РДА від 16.03.2020року, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 30 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та з метою захисту населення м.Бучач від коронавірусу COVID-19 в умовах карантину, Бучацька міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Вжити протиепідемічні обмежувальні заходи на території міста Бучач для захисту населення м.Бучач від коронавірусу COVID-19 в умовах карантину, а саме:

1.1. З початкового періоду, встановленому Кабінетом Міністрів України(17.03.2020року) і до 03 квітня 2020року на території м.Бучач тимчасово призупинити роботу:
1.1.1. Музеїв, бібліотек та інших культурних і розважальних закладів;
1.1.2. Дитячих розважальних центрів та клубів, майданчиків, у тому числі спортивних;
1.1.3. Усіх магазинів промислової групи товарів, крім тих, які реалізують продукти харчування, засоби гігієни, миючі та дезінфікуючі засоби, засоби зв’язку, СТО, аптеки та АЗС;
1.1.4. Ринки по торгівлі промисловими та продовольчими товарами;
1.1.5. Ресторанів, барів, кафе та інших закладів громадського харчування, за винятком надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлення за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту;

1.1.6. Заклади побутового обслуговування населення;

1.1.7. Дискотек, нічних клубів;

1.1.8. Спортивних та тренажерних залів, спортивних майданчиків та стадіонів.

1.2.Зобов’язати адміністрації: супермаркетів, продуктових магазинів, магазинів по торгівлі засобами гігієни, миючими та дезінфікуючими засобами, аптек та АЗС:

1.2.1.Регулярно проводити генеральне прибирання із застосуванням деззасобів всіх торгових, підсобних і виробничих приміщень.

1.2.2.Забезпечити швидкий розрахунок покупців, не допускаючи скупчення більше 5-ти осіб і дистанцією не ближче 1метра.

1.2.3.Заборонити реалізацію не упакованих та нефасованих продуктів харчування.

1.2.4.Передбачити перерви в роботі через кожні три години тривалістю 15-20хвилин для проведення поточних прибирань, дезінфекції та провітрювань.

1.2.5.Забезпечити виконання вимог маскового режиму.

1.3.Заборонити стихійну торгівлю.

1.4.Заборонити проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, за винятком заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

  1. Доручити Бучацькому ККП:

2.1. Забезпечити здійснення виробничого лабораторного контролю за якістю питної води централізованих джерел водопостачання, погодити графіки відбору проб та показники, за якими здійснюються дослідження з Бучацьким міжрайонним відділом ДУ «Тернопільський ОЛЦ МОЗ України».

2.2. Забезпечити запас засобів для очистки, дезінфекції води на випадок аварійних ситуацій. Визначити резервні джерела водопостачання, способи та технічні можливості доставки питної води населенню.

2.3. Бучацькому ККП обмежити роботу з відвідувачами.

3.Звернутися до мешканців міста Бучач вжити заходів до самоізоляції, а вихід з будинків та квартир здійснювати у випадку крайньої необхідності.

  1. Звернутися до керівників підприємств, установ та організацій, розміщених на території м.Бучач розглянути можливість та по мірі можливості вжити заходів для запровадження повного або часткового дистанційного режиму роботи працівників.
  2. Бучацькій міській раді обмежити роботу з відвідувачами, надавати роз’яснення та послуги через електронну пошту міської ради: 04058479@mail.gov.ua.
  1. Запропонувати Бучацькій райдержадміністрації приміський громадський транспорт перевести на ранкові та вечірні маршрути. Водії громадського транспорту повинні користуватись рукавицями та масками, а також регулярно проводити дезінфекцію транспортних засобів.
  2. 7. Делегувати виконавчому комітету Бучацької міської ради на час дії протиепідемічних обмежувальних заходів в міжсесійний період приймати рішення запровадження необхідних додаткових обмежувальних заходів і зняття їх у разі необхідності.
  3. 8. Звернутися до Бучацького відділення поліції Теребовлянського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області з пропозицією вжити заходів для виконання даного рішення.

Міський голова                        Й.М.Мосціпан

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь