№ 2402.Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік.

№ 2403.Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на  нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки,  на 2021 рік.

Додаток 1 до рішення про встановлення ставок  та пільг із сплати податку на нерухоме майно,  відмінне від земельної ділянки

  № 2404.Про внесення змін до міськогобюджету м. Бучач.

Додаток №  1   Зміни до  переліку  об”єктів які у 2020 році будуть проводитиись за рахунок коштів бюджету  розвитку міського бюджету.

Додаток № 7 Перелік місцевих (регіональних) програм, які фінансуватимуться за рахунок коштів міського бюджету у 2020  році

 № 2405.Про внесення змін до рішення № 347 від  29.06.2016року «Про встановлення ставок податків  і  зборів  на  території  Бучацької міської   ради» щодо зменшення ставок  єдиного податку.

№ 2406. Про Програму підтримки Єпархіального Управління Бучацької Єпархії УГКЦ м.Бучач на  2020  рік.

№ 2407. Про Програму підтримки релігійної організації «Парафія святих праведних богоотців Йоакима й Анни» ПЦУ м.Бучач на  2020  рік.

№ 2408.  Про виділення коштів на придбання міжкімнатних дверей, з метою їх встановлення в нежитлових напівпідвальних приміщеннях по вул.Шкільна, 1.

№ 2409. Про затвердження розпоряджень міського головита рішень виконавчого комітету міської ради, прийнятих в міжсесійний період.

№ 2410. Про внесення змін та доповнень до «Програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Бучач на 2020 рік».

№ 2411. Про звільнення від сплати орендної  плати  за  користування майном комунальної власності територіальної громади міста Бучач на період дії протиепідемічних обмежувальних заходів.

№ 2412. Про окремі питання оренди комунального майна територіальної громади міста Бучач.

№  2413  Про затвердження вартості  майна  недіючої будівлі колишнього будинку культури в м.Бучач по вул.Тичини, 6, загальною площею 1046,3кв.м. та погодження стартової ціни  для проведення електронного аукціону об’єкта малої приватизації.

№ 2414.Про приватизацію об’єктів комунальної  власності  Бучацької  міської  ради.

№ 2415. Про надання дозволу на списання основних засобів Бучацького ККП.

№ 2416.Про внесення змін в рішення міської ради № 2348 від 05.02.2020року «Про Програму підтримки релігійної громади Монастиря Чесного Хреста Господнього чину Св.Василія Великого УГКЦ м.Бучач на  2020  рік».

№ 2417. Про затвердження Програми розвитку туризму у м.Бучач на 2020 рік.

№ 2418.  Про внесення змін в рішення міської ради2303 від 23.12.2019року «Про затвердження штатного розпису і кошторису витрат на утримання апарату Бучацької міської ради та умови оплати праці працівників і посадових осіб місцевого самоврядування на 2020 рік».

№ 2419 Про розгляд звернення ДП “Бучацький мальтозний завод” про погодження надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 50,0 га для виробничих потреб підприємства за межами населеного пункту м. Бучач.

№ 2420 Про розгляд звернення ДП “Бучацький мальтозний завод” про погодження надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 5,0 га для виробничих потреб підприємства за межами населеного пункту м. Бучач.

№ 2421 Про надання дозволу ТзОВ «Бучачагрохлібпром» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду для обслуговування під’їздної залізничної колії за адресою м.Бучач вул. Галицька,160Е

№ 2422 Про надання дозволу ТзОВ «Бучачхлібпром» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування власних не житлових приміщень в м.Бучач вул. П.Тичини,3

№ 2423 Про надання дозволу на викуп земельної ділянки в м. Бучач вул. Тичини,3Е (ТзОВ “Бучачхлібпром”)

№ 2424 Про внесення змін в рішення міської ради від 05 березня 2013 року № 1067 “Про надання дозволу ТзОВ “Бучачагрохлібпром” на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для будівництва чотирьох по 4 зблокованих житлових будинків котежного типу в м. Бучач по вул. В.Великого,10-12 та вул. Бічна В.Великого,2-4

№ 2425 Про затвердження «Акту розгляду можливості погодження кадастрових планів та акту визначення меж земельної ділянки для ведення ОСГ в м.Бучач вул..Біч. Миру, яка відводиться у власність гр.. Москалик С.П. без підпису власника суміжної земельної ділянки гр.. Машталер Г.В.

№2427 Про затвердження гр. Михальському Олександру Ярославовичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Січових Стрільців,14 та передачу земельної ділянки у власність.

№ 2428 Про затвердження гр. Зінчак Марії Йосипівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Вишнева,8 та передачу земельної ділянки у власність.

№ 2429 Про затвердження гр. Осадціву Ярославу Івановичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Підгаєцька,73 та передачу земельної ділянки у власність.

№ 2430 Про затвердження гр. Липці Роману Івановичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Б. Хмельницького,33 і для ведення ОСГ в м.Бучач вул. Б. Хмельницького та передачу земельних ділянок у власність.

№ 2431 Про затвердження Бучацькій міській раді технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок які відносяться до земель запасу в м. Бучач вул. Тичини,3

№ 2432 Про затвердження гр. Кричковському Андрію Степановичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Підгаєцька,60 та передачу земельної ділянки у власність.

№ 2433 Про затвердження гр. Луціву Віктору Мироновичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована на території Бучацької міської ради та передачу земельної ділянки у власність.

№ 2434 Про затвердження гр. Янківському Михайлу Харитоновичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Середня,38 і для ведення ОСГ в м.Бучач вул. Середня та передачу земельних ділянок у власність.

№ 2435 Про затвердження гр. Гайді Любові Зеновіївні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована на території Бучацької міської ради та передачу земельної ділянки у власність.

№ 2436 Про затвердження гр. Злепко Оксані Володимирівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Сосюри,8 та передачу земельної ділянки у власність.

№ 2437 Про затвердження гр. Михайлюк Стефанії Іванівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. Бічна Сонячна,7 та передачу земельної ділянки у власність.

№ 2438 Про надання дозволу гр. Чемній Галині Андріївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд за адресою м. Бучач вул. Чайковського,9

№ 2439 Про надання дозволу Регіональному Офісу Водних Ресурсів у Тернопільській області на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування адмінбудинку за адресою м.Бучач вул. Галицька,22В

№ 2440 Про надання дозволу гр. Пірусу Івану Васильовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд за адресою м. Бучач вул. Зелена,2

№ 2441 Про надання дозволу гр. Худик Марії Іванівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд за адресою м. Бучач вул. Підгаєцька,31

№ 2442 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки в м.Бучач Галицька

№ 2443 Про надання дозволу гр. Карпа Ользі Михайлівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в м. Бучач вул. О. Кобилянської,32 та для ведення ОСГ в м. Бучач вул. О. Кобилянської

№ 2444 Про надання дозволу гр. Гойді Лесі Володимирівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд за адресою м. Бучач вул. Бічна Цегельна,3

№ 2445 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування багатоквартирних будинків в м.Бучач вул. Галицька,76

№ 2446 Про надання дозволу ТДВ «Астрон» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки в м. Бучач вул. Ген. Шухевича,1

№ 2447 Про надання дозволу ТДВ «Астрон» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки в м. Бучач вул. Ген. Шухевича,1

№ 2448 Про надання дозволу Барановському Станіславу Леонідовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки в м. Бучач вул. Тичини,3Г

№ 2449 Про надання дозволу гр. Яблонь Роману Васильовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд за адресою м. Бучач вул. Калинова,36

№ 2450 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на виготовлення технічної документації щодо поділу земельної ділянки в м. Бучач вул. Тичини,3(площею 1.9263 га кад. номер. 6121210100:02:004:1294)

№ 2451 Про затвердження Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Мирне» проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування багатоквартирного житлового будинку в м. Бучач вул. Миру,9 на умовах надання у постійне користування.

№ 2452 Про затвердження гр. Наконечному Мирославу Івановичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража на умовах надання у власність в м. Бучач по вул. Пушкіна

№ 2453 Про затвердження гр. Шподарунку Івану Володимировичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража на умовах надання у власність в м. Бучач по вул. Пушкіна

№ 2454 Про затвердження гр. Листюк Лесі Романівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення і експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на умовах надання в оренду терміном на п’ять років в м. Бучач вул. Тичини,3”Р”

№ 2455 Про затвердження гр. Листюк Лесі Романівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення і експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на умовах надання в оренду терміном на п’ять років в м. Бучач вул. Тичини,3”П”

№ 2456 Про затвердження гр. Бугровій Ользі Семенівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в м. Бучач вул. Лесі Українки,б/н

№ 2457 Про затвердження гр. Чихарівській Ользі Андріївні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва в м. Бучач вул. А. Пашко

№ 2458 Про затвердження Гаврилюк Стефанії Михайлівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва в м. Бучач вул. Міцкевича

№ 2459 Про затвердження гр. Кузь Оресті Василівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, на умовах надання у власність в м. Бучач вул. Родини Нестайків,17 

№ 2460 Про затвердження гр. Меньківу Борису Богдановичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, на умовах надання у власність в м. Бучач вул. Родини Нестайків,8

№ 2461 Про затвердження гр. Николишин Євгенії Михайлівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, на умовах надання у власність в м. Бучач вул. Стрипна,24

№ 2462 Про затвердження гр. Николишин Євгенії Михайлівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в м. Бучач вул. Стрипна

№ 2463 Про надання дозволу гр. Ломовому Івану Якимовичу, Кобзару Федіру Михайловичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд за адресою м. Бучач вул. Водна,11 «а»

№ 2464 Про надання дозволу Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Підгаєцька,2» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою м. Бучач вул. Підгаєцька,2

№ 2465 Про надання дозволу гр. Кобзару Василю Михайловичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва за адресою м. Бучач вул. Бариська

№ 2466 Про надання дозволу гр. Крижановській Лідії Романівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва за адресою м. Бучач вул. Бучацькі Гаї

№ 2467 Про надання дозволу Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Околиця-50» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою м. Бучач вул. Ген. Шухевича,50

№ 2468 Про надання дозволу гр. Мартинюку Василю Івановичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва за адресою м. Бучач вул. Коцюбинського

№ 2469 Про надання дозволу гр. Пиндиківському Сергію Михайловичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва за адресою м. Бучач вул. Галицька

№ 2470 Про надання дозволу гр. Туру В.А. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального гаражного будівництва за адресою м. Бучач вул. Коцюбинського,б/н

№ 2471 Про надання дозволу гр. Зелінському Олегу Івановичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва за адресою м. Бучач вул. Коцюбинського

№ 2472 Про надання дозволу гр. Птицю Володимиру Богдановичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування складського приміщення по вул. Бариська,21 в м.Бучач

№ 2473 Про надання дозволу ФО-П Лисому Івану Андрійовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування власних не житлових приміщень (магазин «Дари природи» в м.Бучач вул. Галицька,58 «А»

№ 2474 Про надання дозволу гр. Єдинак Лілії Степанівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва за адресою м. Бучач вул. Ген. Шухевича

№ 2475 Про надання дозволу гр. Лось Марії Якимівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва за адресою м. Бучач вул. Енергетична

№ 2476 Про надання дозволу гр. Павлишину Ігору Володимировичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва за адресою м. Бучач вул. Коновальця

№ 2477 Про надання дозволу гр. Слоньовському Ігнату Омеляновичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва за адресою м. Бучач вул. Коцюбинського

№ 2478 Про надання дозволу Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Коцюбинського-1-1982» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою м. Бучач вул. Коцюбинського,1

№ 2479 Про надання дозволу гр. Яблонь Роману Васильовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва за адресою м. Бучач вул. Винниченка.

№ 2480 Про надання гр. Николишину Ігору Степановичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення городництва в м. Бучач вул. Коцюбинського,б/н

№ 2481 Про поновлення договору оренди земельної ділянки ФО-П Шеремети Г.Я. в м. Бучач вул. Галицька,190

№ 2482 Про поновлення договору оренди земельної ділянки ФО-П Садівській Лесі Василівні в м. Бучач вул. Теребовлянська,2Б

№ 2483 Про поновлення договору оренди земельної ділянки гр. Тракалу Василю Йосифовичу в м. Бучач вул. Шевченка,9Б/3

№ 2484 Про поновлення договору оренди земельної ділянки АТ «Ощадбанк» в м. Бучач вул. Агнона,1

№ 2485 Про поновлення договору оренди земельної ділянки АТ «Ощадбанк» в м. Бучач вул. Міцкевича,2

№ 2486 Про поновлення договору оренди земельної ділянки ПП «Золотопотіцьке» в м. Бучач вул. Б. Хмельницького,69

№2487 Про поновлення договору оренди земельної ділянки ФО-П Рибаку Івану Івановичу в м. Бучач вул. Ген. Шухевича,1/Б1

№ 2488 Про поновлення договорів оренди земельних ділянок ТДВ «Астрон» в м. Бучач вул. Ген. Шухевича,1

№ 2489 Про поновлення договору оренди земельної ділянки ФО-П Білінському Роману Романовичу в м. Бучач вул. Галицька,192

№ 2490 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території в м. Бучач вул. Галицька, (будівництво обєкту торгівельно-побутового призначення в м. Бучач вул. Галицька) (Шевчук М.М.)

№ 2491 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території в м. Бучач вул. Морозенка (будівництво індивідуального автогаража Тимків Олег Зіновійович.)

№ 2492 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території в м. Бучач вул. М. Островерха (будівництво житлового будинку господарських будівель та споруд гр.Мариняк М.І.)

№ 2493 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території в м. Бучач вул. Ген. Шухевича,9 (промтоварний магазин) Драчук Д.А.

№ 2494 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території в м. Бучач вул. Міцкевича (будівництво індивідуальних гаражів)

№ 2495 Про надання дозволу на викуп земельної ділянки в м. Бучач вул. Пушкіна,23 (Горняк Анатолій Павлович, Горняк Валентина Григорівна, Чабаник Володимир Юрійович, Оленчук Валентина Володимирівна, Машталер Ольга Євгенівна, Білий Валерій Васильович)

№ 2496 Про надання дозволу на викуп земельної ділянки в м. Бучач вул. Тичини,7 (ФО-П Москалику І.П.)

№ 2497 Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Бучач вул. Ген. Шухевича,1 (Кулик В.Й.)

№ 2498 Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Бучач вул. Галицька,60 (Бабій М.В.)

№2499 Про продаж права власності на повторних торгах (аукціоні) на земельні ділянки несільськогосподарського призначення площами 0,3 га. 0,5 га., 0,0704 в м.Бучач вул. Галицька

№ 2500 Про включення земельної ділянки в м. Бучач вул. Ст.Бандери, в перелік вільних від забудови земельних ділянок право власності на яких підлягає продажу на конкурентних засадах та надання дозволу міській раді на виготовлення проекту землеустрою щодо її відведення.

№2501 Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 09.02.2017р. № 731 “ Про надання дозволу ФОП Жирук Л.І. на встановлення тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності в м. Бучач вул. Торгова ”.

№ 2502 Про внесення змін в рішення сесії міської ради від 20.09.2016 року № 487 “Про надання дозволу гр. Гнасевичу Богдану Володимировичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення ОСГ та ведення садівництва за адресою м. Бучач вул. Галицька”

№ 2503 Про внесення змін в рішення міської ради від 30.05.2018 року № 1411Про надання дозволу гр. Гузару Миколі Івановичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд за адресою м. Бучач вул. Героїв Небесної Сотні,10”

 № 2504 Про внесення змін в рішення міської ради від 23.12.2019 року № 2331 “Про погодження надання дозволу ПП Хахулі Д.Г., Тимошіву І.І. на встановлення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності в м. Бучач вул. Л.Українки”

№ 2505 Про внесення змін та доповнень в рішення сесії міської ради від 23.12.2019 р. №2324 Про надання дозволу гр. Лестюк Л.Р. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування власних не житлових приміщень в м.Бучач вул. П.Тичини,3П»

№ 2507 Про відмову в наданні дозволу гр. Залецькому Михайлу Володимировичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за адресою м. Бучач вул. Галицька

№ 2508 Про розгляд заяви гр. Товпиги А.С. щодо надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення городництва в м.Бучач вул. Яремчука

№ 2509 Про затвердження Акту розгляду можливості погодження кадастрових планів та акту визначення меж земельної ділянки в м.Бучач вул. Міцкевича, без підпису власника суміжної земельної ділянки гр. Кобзара С.О.

№ 2510 Про закріплення земельної ділянки за гр. Кушликом Ігорем Михайловичем для наведення благоустрою (вул. Руська)

№ 2511 Про розгляд заяв щодо надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення ОСГ та садівництва в м.Бучач вул. Лисенка (біля очисних споруд)

№ 2512 Про закріплення земельної ділянки за Крушельницькою Ольгою Володимирівною для наведення благоустрою (вул. Яворницького)

№ 2513 Про закріплення земельної ділянки за обєднанням співвласників багатоквартирного житлового будинку «Коцюбинського- 1-1982» для наведення благоустрою (вул. Коцюбинського,1)

№ 2514 Про відмову в наданні дозволу гр. Дережицькій Ганні Миколаївні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд за адресою м. Бучач.

№ 2515 Про відмову в наданні дозволу гр. Пастернаку Богдану Ігоровичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд за адресою м. Бучач

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь