№ 2708. Про внесення змін до міського бюджету м. Бучач.

Додаток № 1 до рішення № 2708

№ 2709. Про виділення коштів на будівництво пам’ятного знака (монумента) присвяченого Героям Небесної Сотні та учасникам бойових дій на сході України в м.Бучач Тернопільської області.

№2710 Про затвердження Договору про міжбюджетний трансферт з Бучацького міського бюджету до Бучацького районного бюджету для співфінансування галузі охорони здоров’я Бучацького району з метою забезпечення інсулінозалежних жителів міста Бучач інсуліном на безкоштовній основі.

№ 2711. Про присвоєння Бучацькому міському голові чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування. 

№ 2712. Про затвердження рішень виконавчого комітету міської ради, прийнятих в міжсесійний період.

№ 2713. Про внесення змін та доповнень до «Програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Бучач на 2020 рік».

№ 2714.Про безоплатне прийняття нежитлової будівлі кінотеатру, розташованої в м.Бучач по вул.Галицька,42 у комунальну власність територіальної громади міста Бучач.

№ 2715. Про безоплатне прийняття нежитлової будівлі автомобільних гаражів, розташованих у м.Бучач по вул.Міцкевича, б/н у комунальну власність територіальної громади міста Бучач.

№ 2716.   Про виділення коштів Бучацькому ККП для придбання основних засобів, шляхом поповненя статутного фонду комунального підприємства.

№ 2717.   Про виділення коштів Бучацькому ККП на поточний ремонт автотранспорту комунального підприємства.

№ 2718.  Про надання дозволу на списання основних засобів Бучацького ККП.

№ 2719 Про безоплатне прийняття нежитлової будівлі (адмінбудинок), розташованої у м.Бучач по вул.Галицька, 105 у комунальну власність територіальної громади міста Бучач.

№ 2720.  Про безоплатне прийняття другого поверху нежитлової будівлі(редакції), розташованої у м.Бучач по вул.Галицька, 84 у комунальну власність територіальної громади міста Бучач.

№ 2721 Про безоплатне прийняття нежитлової будівлі (адмінбудинок), розташованої у м.Бучач майдан Волі, 1 у комунальну власність територіальної громади міста Бучач.

№ 2722. Про безоплатне прийняття житлової будівлі (гуртожитку), розташованої у м.Бучач по вул.Дорошенка, 4А у комунальну власність територіальної громади міста Бучач.

№ 2723. Про безоплатне прийняття нежитлової будівлі, розташованої у м.Бучач по вул.Б.Хмельницького, 7 (колишньої художньої школи) у комунальну власність територіальної громади міста Бучач.

№ 2724. Про безоплатне прийняття нежитлової будівлі(гараж), розташованої в м.Бучач по вул.Підгаєцька,10А (колишня вул.17 вересня) у комунальну власність територіальної громади міста Бучач.

 

.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь