№ 54 Про створення юридичної особи –фінансового відділу Бучацької міської ради та затвердження Положення про фінансовий відділ Бучацької міської ради.

№ 55.Про створення юридичної особи –Відділу освіти Бучацької міської ради та затвердження Положення про відділ освіти Бучацької міської ради

№ 56 Про створення юридичної особи  – відділу культури, молоді і спорту Бучацької міської ради та затвердження Положення  про відділ культури, молоді і спорту Бучацької міської ради

№57 Про створення юридичної особи – Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Бучацької міської ради» та затвердження Статуту комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Бучацької міської ради»

№ 58.  Про внесення змін до Бариського сільського бюджету на 2020 рік.

№ 59. Про внесення змін до Зеленського сільського бюджету на 2020 рік.

№ 60. Про внесення змін до Ліщанецького сільського бюджету на 2020 рік.

№ 61. Про внесення змін до Старопетликівського сільського бюджету на 2020 рік.

№ 62. Про внесення змін до Порохівського сільського бюджету на 2020 рік.

№ 63. Про внесення змін до Переволоцького сільського бюджету на 2020 рік

№ 64. Про затвердження договорів  про міжбюджетні  трансферти  із Трибухівського сільського бюджету до Бучацького міського бюджету на 2021 рік.

№ 65. Про затвердження договорів  про міжбюджетні  трансферти  із Золотопотіцького селищого бюджету до Бучацького міського бюджету на 2021 рік.

№ 66.Про створення відділу державної реєстрації та затвердження  Положення про відділ державної реєстрації Бучацької міської ради

№ 67.Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Бучацької міської ради. 

68. Про умови оплати праці Бучацького міського голови.
№ 69.Про Програму підтримки пластового руху на 2021-2023 роки.
№ 70. Про Програму розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Бучацька центральна районна лікарня» Бучацької районної ради на 2021 – 2023 роки.
№ 71.   Про  Програму   розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико- санітарної допомоги» Бучацької районної ради на 2021 – 2023 роки.

№ 72. Про затвердження Програми цивільного захисту населення і територій Бучацької міської ради від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2021-2025 роки.

Додаток до рішення програма МНС. 

№ 73.Про затвердження Міської цільової Програми «Історичний вигляд міста,як об’єкт збереження та регенераціїна 2021-2023 роки».

№ 74.  Про затвердження міської Програми проведення науково-археологічних розкопок біля Ратуші-пам’ятки архітектури національного значення в м.Бучач Тернопільської області на майдані Волі на 2021 рік.

№ 75. Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – комунального підприємства “Бучацьке районне бюро технічної інвентаризації” та внесення змін до складу його засновників

№ 76. Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – районного комунального підприємства «Архітектурно-проектне бюро» та внесення змін до складу його засновників

№ 77.  Про звернення до Чортківської районної ради, щодо передачі до комунальної власності Бучацької міської ради юридичних осіб – комунальних установ, підприємств, організацій та нерухомого майна.

№ 78. Про розгляд заяви жителів м.Бучач, вул. Підгаєцька, 20, 22, 24, про скасування рішення виконавчого комітету Бучацької міської ради №203 від 24.09.2020 року.

№ 79 Про міський бюджет на 2021 рік.
Додаток № 1
Додаток № 2
Додаток № 3
Додаток № 4
Додаток № 5

№ 80. Про звернення щодо утворення в м.Бучач територіального органу з надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх справ України.

№ 81. Про затвердження гр. Судин Марії Іванівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в с. Доброполе вул.. Лапаївка,21 Бучацької міської ради та для ведення ОСГ в с. Доброполе вул. Лапаївка, ур. «Старий сад» та передачу земельних ділянок у власність.

№ 82. Про затвердження гр. Дмитрик Катерині Василівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в с. Бариш вул.. Шкільна,15 Бучацької міської ради та для ведення ОСГ в с. Бариш вул. Шкільна та передачу земельних ділянок у власність.

№ 83.  Про затвердження гр. Гнитці Ігорю Михайловичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибні ділянки) та для ведення ОСГ за адресою с. Переволока вул. Кавунова,47 Бучацької міської ради Тернопільської області.

№ 84 Про затвердження гр. Кулик Степанії Михайлівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибні ділянки) та для ведення ОСГ за адресою с. Переволока вул. Гостинець,51 Бучацької міської ради Тернопільської області.

№ 85.Про затвердження гр. Гнатківській Софії Степанівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд і для ведення ОСГ за адресою с. Ліщанці вул.. Березина,23, ур. Глинка, ур. Гайок, ур. Коширки Бучацької міської ради Тернопільської області.

№86. Про затвердження гр. Костенку Михайлу Михайловичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибні ділянки) та для ведення ОСГ за адресою с. Зубрець вул. Баришка,36 Бучацької міської ради Тернопільської області.

№ 87.Про затвердження гр. Кручаку Андрію Богдановичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибні ділянки) за адресою с. Малі Заліщики вул.. Долішня,22 Бучацької міської ради Тернопільської області.

№ 88 Про затвердження гр. Кручаку Андрію Богдановичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства за адресою с. Малі Заліщики ур. Над гуркалом, ур. За рікою, вул.. Долішня Бучацької міської ради Тернопільської області.

№ 89 Про затвердження гр. Щурко Катерині Іванівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення ОСГ за адресою с. Жизномир вул. Шевченка, вул. Підлісся Бучацької міської ради Тернопільської області.

№ 90 Про затвердження гр. Прайзнер Лідії Йосифівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення ОСГ за адресою с. Бариш урочище “За Складом” Бучацької міської ради, Тернопільської області.

№ 91 Про затвердження гр. Вацлавому Івану Михайловичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність в м. Бучач вул. Бучацькі Гаї.

№92 Про затвердження гр. Щурко Миколі Івановичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність на території с. Жизномир, хутір Луги.

№ 93 Про затвердження гр. Королю Руслану Григоровичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність на території с. Жизномир, хутір Луги

№ 94. Про затвердження гр. Іванціву Миколі Васильовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність на території с. Жизномир, хутір Луги

№ 95. Про затвердження гр. Богушу Василю Сергійовичу та Богуш Надії Леонідівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, на умовах надання у спільно сумісну власність що розташована в м. Бучач вул. Родини Нестайків.

№96. Про затвердження КП «Фізкультурно-оздоровчий комплекс «Колос» проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови на умовах надання у постійне користування на території м. Бучач вул.. Ст. Бандери,23 Бучацької міської ради Тернопільської обл..

№97. Про затвердження гр. Пташнику Роману Мирославовичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в м. Бучач вул. Бариська на території Бучацької міської ради Тернопільської обл..

№98. Про затвердження гр. Винярській Марії Андріївні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність в м. Бучач вул. М.Островерха.

№99. Про затвердження гр. Світлик Тетяні Василівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, що перебуває у власності для ведення особистого селянського господарства із зміною її цільового призначення для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови за адресою м. Бучач вул. Шевченка

№100. Про затвердження гр. Кобзару Василю Михайловичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність на території м. Бучач вул. Бариська

№101. Про надання дозволу гр. Бедрійчук Іванні Дмитрівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва за адресою м. Бучач вул. Винниченка

№102. Про надання дозволу гр. Чихарівській Ганні Петрівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва за адресою м. Бучач вул. Залізнична.

№103. Про надання дозволу гр. Перевізник Людмилі Іванівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва за адресою м. Бучач вул. Залізнична.

№ 104. Про надання дозволу гр. Яковець Степану Олександровичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва за адресою м. Бучач вул. Залізнична.

№105. Про надання дозволу гр. Кривовичу Ігорю Івановичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва за адресою м. Бучач вул. Залізнична.

№106.Про надання дозволу гр. Луговій Степанії Василівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва за адресою м. Бучач вул. Залізнична.

№107. Про надання дозволу гр. Савчуку Ігору Семеновичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування власних не житлових приміщень в м.Бучач вул. Галицька,153.

№108. Про надання дозволу гр. Шептицькому Володимиру Броніславовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва за адресою м. Бучач вул. Залізнична.

№ 109.Про надання дозволу на викуп земельної ділянки в м. Бучач вул. Галицька,42А/5 (Леськов Володимир Іванович)

№110. Про затвердження втрат сільськогосподарського виробництва площею 0,0383 га. (власник гр. Світлик Т.В.)

№ 111.Про прийняття у комунальну власність земельних ділянок

№ 112. Про затвердження Програми розвитку земельних відносин на 2021-2023 роки

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь