Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про захист економічної конкуренції», постанов Кабінету Міністрів України № 73 від 05 березня 2014 року «Питання реалізації Пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на препарати інсуліну», № 239 від 23 березня 2016 р. «Деякі питання відшкодування вартості препаратів інсуліну», наказів Міністерства охорони здоров’я України № 890 від 23 грудня 2015 року «Про затвердження Положення про реєстр пацієнтів, що потребують інсулінотерапії», № 1989 від 31.08.2020р. «Про затвердження реєстру референтних цін (цін відшкодування) па препарати інсуліну станом на 01 серпня 2020 року», та з метою забезпечення доступності лікарських засобів на території Бучацької міської ради (територіальної громади), Бучацька міська рада повідомляє про визначення суб’єктів господарювання, які будуть здійснювати відпуск препаратів інсуліну на підставі виписаних рецептів.

Умови: суб’єкти господарювання, які провадять діяльність на підставі ліцензії на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами,незалежно від форми власності та підпорядкування, аптечні заклади яких розташовані в межах території Бучацької міської ради (територіальної громади), ціни на препарати інсуліну повинні бути в межах референтних.

Перелік документів, які необхідно подати:

– заява про намір укласти договір про відшкодування вартості препаратів інсуліну хворим на цукровий діабет ( додаток );

– ліцензія;

– виписка з ЄДР;

– перелік інсулінів, які підлягають відшкодуванню, із зазначенням ціни в межах референтних цін станом на 01.08.2020 р.

– адресу аптечних закладів, через яку буде здійснюватись відпуск препаратів інсуліну на території Бучацької міської ради (територіальної громади).

Перевага буде надаватися тим суб’єктам господарювання, які відповідатимуть вищеназваним вимогам та запропонують найнижчі ціни.

Документи подавати до 28.01.2020 року в приймальню Бучацької міської ради за адресою майдан Волі,1 м. Бучач, Тернопільська область.

Додаток до оголошення

Бучацькому міському голові

Віталію ФРЕЯКУ

_______________________________

_______________________________

_______________________________

                                                                 _______________________________

_______________________________ЗАЯВА

 Прошу Вас укласти зі мною, як суб’єктом господарювання, який здійснює господарську діяльність на підставі ліцензії на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами, договір про відшкодування вартості препаратів інсуліну, вартість яких відшкодовується в рамках реалізації постанов Кабінету Міністрів України.

Погоджусь на умови договору.

До заяви додаю:

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

______________                    _____________                 _________________   

(дата)                                      (підпис)                          (ініціали, прізвище)

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь