П О Р Я Д О К Д Е Н Н И Й  другого пленарного засідання 2-ої cесії Бучацької міської ради восьмого скликання – 27.01.2021року
П О Р Я Д О К Д Е Н Н И Й першого пленарного засідання 2-ої cесії Бучацької міської ради восьмого скликання – 15.01.2021року
Про план роботи  міської ради на 2021 рік. 
Про затвердження Регламенту Бучацької міської ради восьмого скликання.
Про Міську комплексну Програму соціальної підтримки учасників бойових дій(АТО/ООС) на території Бучацької міської ради, районної спілки воїнів-учасників антитерористичної операції та розвитку патріотичного виховання молоді на території Бучацької міської ради у 2021 році.

Про закріплення депутатів міської ради за виборчими округами.

Про затвердження   штатного розпису аппарату Бучацької міської ради  та умови оплати праці працівників і   посадових осіб місцевого самоврядування  на 2021 рік.

Про затвердження «Програми розвитку редакції Бучацького радіомовлення на 2021-2023 роки».

Про підтвердження членства у Всеукраїнській асоціації громад.

Про внесення змін в рішення міської ради.

Про скасування рішення виконавчого комітету Бучацької міської ради №150 від 01.09.2020 року «Про надання Росіцькому В.В. дозволу на виїздну торгівлю»

Про звернення депутатів Бучацької міської ради Тернопільської області до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, НКРЕКП, ПрАТ “Тернопільгаз” щодо ситуації з підвищення тарифів на газ, послуги з розподілу природного газу, електроенергію.
Про утворення лічильної комісії для встановлення результатів голосування по питаннях порядку денного сесій.

Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – комунального некомерційного підприємства “Бучацька центральна районна лікарня” Бучацької районної ради

Про затвердження гр. Бешковецькому Михайлу Івановичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на умовах надання у власність на території с. Порохова, урочище «Ганчирки нижні»

Про надання дозволу ВАТ «Тернопільобленерго» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії що знаходиться в м.Бучач Тернопільської обл.. (ЗТП-282)

Про надання дозволу ВАТ «Тернопільобленерго» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії що знаходиться в м.Бучач Тернопільської обл.. (ЗТП-406)

Про надання дозволу ВАТ «Тернопільобленерго» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії що знаходиться в м.Бучач Тернопільської обл.. (ЗТП-414)

Про надання дозволу ВАТ «Тернопільобленерго» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії що знаходиться в м.Бучач Тернопільської обл.. (ЗТП-435)

Про закріплення земельної ділянки загр.. Гева Ольгою Михайлівноюдля наведення благоустрою (вул. Шевченка)

Про затвердження гр. Головецькому Андрію Івановичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на умовах надання у власність на території с. Передмістя урочище «Біля могили»

Про надання дозволу гр. Гуменюк Терезі Василівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в с. Переволока вул.. Шкільна,37.

Про затвердження гр. Дякун Наталії Петрівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність на території Бучацької міської ради Тернопільської обл.. с. Звенигород.

Про затвердження гр. Кулику Михайлу Петровичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва на території Бучацької міської ради Тернопільської обл. с. Звенигород

Про затвердження гр. Мацьківу Володимиру Ігоровичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність на території с. Звенигород, Бучацької міської ради

Про затвердження гр. Подюк Марії Михайлівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в с.Малі Заліщики на території Бучацької міської ради Тернопільської обл..

Про затвердження гр. Сенеджук Марії Йосипівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства за адресою с. Бариш хутір Гутишино Бучацької міської ради Тернопільської області.

Про затвердження гр. Шургот Тетяні Ярославівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та для ведення ОСГ за адресою с.Ліщанці вул.Дубина,84 Бучацької міської ради Тернопільської області.

Про затвердження гр. Щурку Андрію Миколайовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність на території с. Жизномир хутір Луги Бучацької міської ради Тернопільської обл..

Про включення в реєстр учасника антитерористичної операції (УБД)

Про затвердження гр. Бойчук Євдокії Дем’янівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою с. Передмістя, вул.. Завода,4 та для ведення ОСГ розташованих в с. Передмістя, вул.. Завода, Бучацької міської ради Тернопільської області.

Про затвердження гр. Дмитренко Наталії Анатоліївні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства розташованих в с. Передмістя, вул.. Мала, ур. «Вертепи», вул..Велика, ур. «Біля могили» на території Бучацької міської ради Тернопільської обл..

Про затвердження гр. Дмитренко Наталії Степанівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою с. Передмістя, вул.. Мала,5 на території Бучацької міської ради Тернопільської області.

Про затвердження гр. Дрозд Лілії Ігорівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на умовах надання у власність що розташована в с. Жизномир на території Бучацької міської ради Тернопільської обл..

Про затвердження гр. Дудлій Олександрі Петрівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на умовах надання у власність на території м. Бучач вул..Стефаника Бучацької міської ради Тернопільської обл..

Про затвердження гр. Іванько Галині Іванівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою с. Порохова вул. Нагірянка,16 та для ведення ОСГ розташованих в с. Порохова вул.Нагірянка, ур. «Кирнички», ур. «Підвадова» Бучацької міської ради Тернопільської області.

Про затвердження гр. Ільницькій Олександрі Миколаївні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на умовах надання у власність на території с. Порохова, урочище «Підвадова»

Про затвердження гр. Коваль Ганні Миколаївні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою с. Жизномир, вул.. Підлісся,4 та для ведення ОСГ розташованих в с. Жизномир, вул.. Підлісся, ур. «Гараж» Бучацької міської ради Тернопільської області.

Про затвердження гр. Ковбас Богдані Василівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та для ведення ОСГ розташованих за адресою с. Малі Заліщики вул. Центральна,4 Бучацької міської ради Тернопільської області.

Про затвердження гр. Ковбасюк Володимиру Михайловичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства розташованої в с. Передмістя, ур. «Біля могили» на території Бучацької міської ради Тернопільської обл..

Про затвердження гр. Кривій Оксані Іванівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою с. Сороки вул.. Садова,28 на території Бучацької міської ради Тернопільської області.

Про затвердження гр. Кубай Ірині Володимирівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства розташованої в с. Передмістя, вул.. Польова на території Бучацької міської ради Тернопільської обл..

Про затвердження гр. Мандро Івану Петровичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою с. Зелена вул. Заставчина,19 та для ведення ОСГ розташованої в с. Зелена Бучацької міської ради Тернопільської області.

Про затвердження гр. Мандро Наталії Михайлівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність на території Бучацької міської ради Тернопільської обл.. с. Звенигород.

Про затвердження гр. Моцику Володимиру Васильовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність в с. Звенигород на території Бучацької міської ради Тернопільської обл..

Про затвердження гр. Новак Мар’яні Володимирівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та для ведення ОСГ за адресою м. Бучач вул. Б.Хмельницького,38 .

Про затвердження гр.. Сенів Ярославі Петрівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва які розташовані за межами с. Порохова, Бучацької міської ради Тернопільської обл..

Про затвердження гр. Слободяну Андрію Івановичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на умовах надання у власність на території Бучацької міської ради Тернопільської обл.. с.Підзамочок

Про затвердження гр. Стрільцю Василю Івановичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою с. Малі Заліщики вул.. Центральна,61, і для ведення ОСГ за адресою с.Малі Заліщики, вул.. Центральна, ур. «Другі гони» Бучацької міської ради Тернопільської області.

Про затвердження гр. Ференцю Павлові Юхимовичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою с. Підлісся, вул.. Лесі Українки,2 на території Бучацької міської ради Тернопільської області.

Про затвердження гр. Шведюку Ігору Васильовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на умовах надання у власність на території с. Порохова, урочище «Коло Олешівської» в межах населеного пункту с. Порохова Бучацької міської ради Тернопільської обл..

Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – Бучацької гімназії ім В М Гнатюка.

Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – Бучацького ліцею імені Святого Йосафата.

Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – Бучацький ліцей.

Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – Бучацька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1.

Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – Бучацька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – Бучацька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3

Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – Бучацька загальноосвітня школа І ступеня №1

Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – комунальної установи «Бучацький районний інклюзивно-ресурсний центр»

Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – Бучацький районний центр дитячої та юнацької творчості «Сузір’я»

Про затвердження втрат сільськогосподарського виробництва площею 6,0000 га. (власник ПП «Бобулинські піски»)

Про затвердження ТзОВ «Бучачхлібпром» проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на умовах надання в оренду терміном на 5 (п’ять) років в м. Бучач вул. Тичини,3

Про затвердження гр. Гресс Надії Йосипівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд на умовах надання у власність на території Бучацької міської ради Тернопільської обл.. с. Доброполе вул. Загороди,29

Про затвердження гр. Долику Івану Антоновичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд і для ведення ОСГ за адресою с. Бариш вул.. Місто,12 Бучацької міської ради Тернопільської області.

Про затвердження гр. Клапачу Роману Дмитровичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою с. Підзамочок вул. Тернопільська,77 Бучацької міської ради Тернопільської області.

Про затвердження гр. Легкому Ярославу Євгенійовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність в м. Бучач вул. Водна

Про надання дозволу гр.Луців Іванні Григорівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд і для ведення особистого селянського господарства за адресою с. Осівці вул.Центральна38 Бучацької міської ради Тернопільської області.

Про затвердження гр. Марцинів Галині Василівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на умовах надання у власність в с.Курдибанівка на території Бучацької міської ради , Тернопільської обл.

Про надання дозволу гр. Наконечному Олесю Мирославовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва за адресою с. Переволока вул. Шкільна,13.

Про надання дозволу гр.Наконечному Олесю Мирославовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою с. Переволока вул.. Шкільна,15 Бучацької міської ради Тернопільської області.

Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Бучач вул. Підгаєцька,158 А ( ФО-П Ненич Г.М.)

Про затвердження гр. Павуку Володимиру Зіновійовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на умовах надання у власність на території Бучацької міської ради Тернопільської обл.. с. Бариш

Про надання дозволу гр. Панчишин Марії Дмитрівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою с. Бариш вул.Гутишино,26 Бучацької міської ради Тернопільської області.

Про надання дозволу гр. Пиндиківській Ганні Іванівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою с. Жизномир вул. Т.Г.Шевченка,92 Бучацької міської ради Тернопільської області.

Про надання дозволу гр. Пиндиківській Ганні Іванівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибні ділянки) за адресою с. Жизномир вул. М.Чарнецького, Бучацької міської ради Тернопільської області.

Про надання дозволу гр. Пікуліцькій Орисі Степанівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва за адресою м. Бучач вул. Водна.

Про затвердження ПП «Бобулинські піски» проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення із земель сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства в землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення та для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами в с. Бобулинці Бучацької міської ради Тернопільської обл..

Про затвердження гр. Прокіпчук Любові Степанівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою с. Сороки вул.Вербова,10 і для ведення ОСГ за адресою с. Сороки вул.Вербова, ур. «Грабина» на території Бучацької міської ради Тернопільської області.

Про затвердження гр. Чорній Ользі Андріївні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства в с. Осівці, вул.Медова,21 ур. Ванацька, ур. За лісом на території Бучацької міської ради Тернопільської області.

Про надання дозволу гр. Ярош Роману Йосифовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за адресою с. Пушкарі Бучацької міської ради Тернопільської області.

Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Бучач вул. Лисенка,2Б ( ФО-П Ясеницький Ю.І.)

Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – районна комунальна установа «Бучацька централізована бібліотечна система».

Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – Бучацький районний комунальний будинок культури.

Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – Бучацька районна комунальна художня школа імені Омеляна Васильовича Ментуса.

 

Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – Бучацька районна комунальна музична школа.

Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – Бучацька дитячо-юнацька спортивна школа.

Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – Язловецька районна комунальна музична школа.

Про затвердження гр. Бендині Галині Богданівні технічну  документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою  с.Жизномир вул. Степана Бандери,14 Бучацької міської ради Тернопільської області.

Про затвердження гр. Бірі Марії Федорівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність в межах населеного пункту м.Бучач вул. Бічна Бариська, Бучацької міської ради Тернопільської обл..

Про затвердження гр. Борчуку Володимиру Ярославовичу  проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  на умовах надання у власність  на території Бучацької міської ради Тернопільської обл.. с.Порохова урочище «Печерки» .

Про затвердження гр. Борчуку Володимиру Ярославовичу             технічну  документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою  с. Порохова вул. Чиртак,3 Бучацької міської ради Тернопільської області.

Про затвердження гр. Бурець Марії Степанівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства за адресою с.Бариш, Бучацької міської ради Тернопільської області.

Про затвердження гр. Виннику Івану Дмитровичу  проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність  с.Жизномир, хутір Луги на території Бучацької міської ради Тернопільської обласі.

Про затвердження гр. Виннику Миколі Дмитровичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  на умовах надання у власність  на території Бучацької міської ради Тернопільської обл.. с.Жизномир вул. Грушевського,4

Про затвердження гр. Гальчуку Назару Михайловичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  на умовах надання у власність  на території Бучацької міської ради Тернопільської обл.. с.Язловець ур. За відстійниками.

Про затвердження гр. Джуглею Петру Васильовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  на умовах надання у власність  на території Бучацької міської ради Тернопільської обл. с. Бариш (за межами населеного пункту)

Про затвердження гр. Доскачу Ярославу Володимировичу  проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність  с.Підзамочок (за межами населеного пункту) на території Бучацької міської ради, Тернопільської області.

Про затвердження гр. Драчуку Денису Андрійовичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, що перебуває у  власності  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) із зміною її цільового призначення  для будівництва та обслуговування будівель торгівлі  за адресою м. Бучач вул. Ген.Шухевича,9 Тернопільської обл..

Про затвердження гр. Зельвах Лесі Григорівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність  с.Жизномир, вул.Р.Шухевича

Про затвердження гр. Іванців Іванові Васильовичу  проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  на умовах надання у власність  на території Бучацької міської ради Тернопільської обл.. с.Жизномир вул. Грушевського,6

Про укладення договору особистого строкового сервітуту для обслуговування тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності на частину  земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту в м. Бучач вул. Галицька (ФОП Ільницька Г.М.)

Про затвердження гр. Каплич Катерині Іванівні технічну  документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та для ведення особистого селянського господарства за адресою  м.Бучач вул. Б.Лепкого,8\2 Бучацької міської ради Тернопільської області.

Про затвердження гр. Кісілюку  Володимиру Васильовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  на умовах надання у власність  на території Бучацької міської ради Тернопільської обл.. с.Підзамочок вул. Назележності, 35

Про затвердження гр. Климу Роману Володимировичу  проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність  с.Жизномир  вул.Кринична,10

Про затвердження гр. Ключник Лесі Василівні  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на умовах надання у власність на території  в м. Бучач  вул. Лісова,б/н Бучацької міської ради Тернопільської області

Про затвердження гр. Козаку Ярославу Михайловичу  технічну  документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд і для ведення особистого селянського господарства на території с. Дуліби, Бучацької міської ради Тернопільської області.

Про затвердження гр. Копчук Дануті Адольфівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  на умовах надання у власність  на території Бучацької міської ради Тернопільської обл.. с.Язловець (за межами населеного пункту)

Про затвердження гр. Король Зоряні Іванівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність в  с.Жизномир хутір ЛугиБучацької міської ради Тернопільської області

Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території в м. Бучач вул. Л.Українки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (гр.Криськів В.В.)

Про затвердження гр. Кулик Ларисі Тарасівні  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на умовах надання у власність на території м. Бучач вул. Лісова, Бучацької міської ради, Тернопільської області

Про затвердження гр. Кульчицькій Богдані Іванівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства розташованих в с. Доброполе, вул. Раків Кут на території  Бучацької міської ради Тернопільської області.

Про затвердження гр. Маковському Степану Ярославовичу             технічну  документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та для ведення особистого селянського господарства за адресою  с. Бариш вул. Гаї Бариські,1 Бучацької міської ради Тернопільської області.

Про затвердження гр. Малик Ганні Дмитрівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  на умовах надання у власність  на території Бучацької міської ради Тернопільської обл.. с.Порохова урочище «Стависька» .

Про затвердження гр. Моцику Олегові Васильовичу  проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність  с.Звенигород на території Бучацької міської ради, Тернопільської області.2

Про затвердження гр. Николину Ігорю Іларійовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність  с.Звенигород на території Бучацької міської ради Тернопільської області.

Про надання дозволу на викуп земельної ділянки в м. Бучач  вул. Галицька,155 “Г” (ФО-П Олексюк Є.Є., ФО-П Алексевич С.С., ФО-П Хабурський В.Л.)

Про затвердження гр. Оленяк Марії Михайлівні  технічну  документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та для ведення особистого селянського господарства за адресою  с. Підзамочок вул.Тернопільська,45 ву.Грайнца, ур. Сад, ур.Байди Бучацької міської ради Тернопільської області.

Про затвердження гр. Поліщук Марії Антонівні  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на умовах надання у власність на території м. Бучач вул. Лісова, Бучацької міської ради Тернопільської області

Про затвердження гр. Рекис Ганні Петрівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  на умовах надання у власність  на території Бучацької міської ради Тернопільської обл.. с. Малі Заліщики.

Про затвердження гр. Рудій Євдокії Василівні  технічну  документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  та для ведення особистого селянського господарства за адресою  с. Переволока вул.Залісся,4 Бучацької міської ради Тернопільської області.

Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради  від 27.08.2020року №2647  “ Про надання дозволу  гр. Слідзявській Л.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва за адресою м. Бучач вул..Коцюбинського»

Про затвердження гр. Таньовській Ганні Володимирівні             технічну  документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та для ведення особистого селянського господарства за адресою  с. Переволока вул. Гудзова,37а Бучацької міської ради Тернопільської області.

Про затвердження гр. Тимчію Петру Володимировичу  проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  на умовах надання у власність  на території Бучацької міської ради Тернопільської обл.. с.Підзамочок .

Про затвердження гр. Токарику Олегу Васильовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність в межах населеного пункту на території  с.Курдибанівка Бучацької міської ради Тернопільської області.

Про укладення договору особистого строкового сервітуту для обслуговування тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності на частину  земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту в м. Бучач вул. Галицька (ФОП Томчій І.В.)

Про затвердження гр. Хомуту Михайлові Йосиповичу технічну  документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою  с.Переволока вул.Дзьобова,11 Бучацької міської ради Тернопільської області.

Про затвердження гр. Шведюк Галині Вікторівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  на умовах надання у власність що розташована в с. Порохова урочище «Підвадова» Бучацької міської ради Тернопільської обл..

Про затвердження гр. Шведюку Дмитру Васильовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  на умовах надання у власність що розташована в с. Порохова хутір Черемшина в межах населеного пункту на території Бучацької міської ради Тернопільської обл..

Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – комунального підприємства «Фізкультурно-оздоровчий комплекс «Колос» Бучацької районної ради

Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – Бучацький районний комунальний краєзнавчий музей

Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – редакцію Бучацького районного радіомовлення.

Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – комунальна установа Бучацької районної ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»

Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – комунальна установа «Централізований клубний заклад» Бучацької районної ради

Про поновлення договору оренди земельної ділянки ПАТ «Укртелеком» в с. Зубрець Бучацької міської ради

Про поновлення договору оренди земельної ділянки ПАТ «Укртелеком» в с. Озеряни вул.. Шевченка,28 Бучацької міської ради

Про поновлення договору оренди земельної ділянки ПАТ «Укртелеком» в м. Бучач вул. Теребовлянська,18.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь