Постановою Кабінету Міністрів України від 27 листопада 2019 року № 980 затверджено порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання пільгового довгострокового державного кредиту внутрішньо переміщеним особам, учасникам проведення антитерористичної операції (АТО) та/або учасникам проведення операції Об’єднаних сил (ООС) на придбання житла.

У 2021 році Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України отримає збільшений бюджет на придбання житла для внутрішньо переміщених осіб. Крім того, Верховна Рада України ратифікувала угоду між Урядом України і Урядом Німеччини щодо залучення коштів від німецького державного банку розвитку для надання пільгових кредитів на житло для внутрішньо переміщених осіб. Завдяки цій угоді внутрішньо переміщені особи зможуть отримати пільгові кредити на прийняте в експлуатацію житло.

За більш детальною інформацією щодо реєстрації на отримання кредиту необхідно звертатися в Тернопільське регіональне управління державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву», яке знаходиться за адресою: м. Тернопіль, вул. Грушевського 8, каб. 444, тел. (0352) 43 09 78.

Вся необхідна інформація щодо програм кредитувань розміщена на сайті управління: https://tr.molod-kredit.gov.ua/.

 

ДЕПАРТАМЕНТ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ
Директор департаменту – Наталія НАЙЧУК

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь