On: 30.03.2021

ПОРЯДОК ДЕННИЙ пленарного засідання 3-ої cесії Бучацької міської ради восьмого скликання – 30.03.2021року

On: 24.02.2021

Про затвердження актів з приймання-передачі майнових, немайнових прав та обов’язків, майна, основних засобів та ма-теріально-технічної бази бюджетних уста-нов – юридичних осіб та передачі майна в оперативне управління відділу освіти Бу-чацької міської ради

On: 24.02.2021

Про розірвання договору оренди індивідуально визначеного майна, що належить територіальній громаді м. Бучач №040 від 15 серпня 2018 року за згодою сторін

On: 24.02.2021

Про затвердження Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій

On: 24.02.2021

Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти

On: 02.03.2021

Про затвердження акту приймання-передачі майнових, немайнових прав та обов’язків, майна, основних засобів та матеріально – технічної бази, що належить комунальному некомерційному підприємству “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Бучацької районної ради

On: 05.03.2021

Про передачу в оперативне керування відділу освіти Бучацької міської ради транспортних засобів

Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту в Бучацькій дитячо-юнацькій спортивній школі на 2021-2024 роки

Про затвердження Програми розвитку Бучацького ЦДЮТ «Сузір’я» на 2021-2023 роки

Про внесення змін та доповнень до Плану роботи міської ради на 2021 рік.

On: 12.03.2021

Про офіційний веб-сайт Бучацької міської ради в інформаційній мережі Інтернет.

On: 22.03.2021

Про включення в реєстр учасника антитерористичної операції (УБД)

Про надання дозволу громадянці Ганджалас Галині Ярославівні на виготовлення технічної документації

Про надання дозволу громадянці Головацькій Надії Євгенівні на виготовлення технічної документації

Про надання дозволу громадянину Головацькому Богдану Ярославовичу на виготовлення технічної документації.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянці Король Галині Іванівні

Про затвердження громадянину Курпелю Василю Богдановичу проект землеустрою.

Про надання дозволу громадянину Назаровець Володимиру Михайловичу на виготовлення технічної документації із землеустрою.

Про внесення змін в рішення сесії Зубрецької сільської ради від 14.02.2020р. № 432 «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації Саварин Ганні Степанівні.»

Про надання дозволу громадянці Семанишин Галині Сотівні на виготовлення технічної документації

Про надання дозволу громадянці Чорній Надії Василівні на виготовлення технічної документації

Про надання дозволу громадянці Шульган Галині Ільківні на виготовлення технічної документації

Про надання дозволу гр. Чайківській Вірі Дмитрівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про проведення інвентаризації об’єктів комунальної власності Бучацької територіальної громади

Про затвердження штатного розпису та розкладу роботи юридичної особи – комунальної установи ««Бучацький центр професійного розвитку педагогічних працівників»

Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2020 рік.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Про затвердження Стратегії розвитку комунальної установи Бучацької міської ради «Бучацький центр професійного розвитку педагогічних працівників»

Про затвердження Порядку про проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи Бучацької міської ради «Бучацький центр професійного розвитку педагогічних працівників», Порядку про проведення конкурсу на посади педагогiчних працiвникiв комунальної установи Бучацької міської ради «Бучацький центр професійного розвитку педагогічних працівників»

Про передачу приміщення в м.Бучач по вул.Галицькій, 47 (2 поверх).

Про надання дозволу на списання основних засобів КНП «Бучацька міська лікарня» Бучацької міської ради.

Про Програму розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Бучацька міська лікарня» Бучацької міської ради на 2021 – 2023 роки(в новій редакції).

Про затвердження структури, загальної чисельності працівників Центру надання соціальних послуг Бучацької міської ради у новій редакції

Про Програму підтримки пластового руху на 2021-2023 роки (в новій редакції).

Звіт про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Бучач за 2020 рік

Про внесення змін до структури, загальної чисельності працівників Бучацької міської ради та штатного розпису Бучацької міської ради на 2021 рік .

On: 23.03.2021

Про внесення змін та затвердження структури Бучацького краєзнавчого музею

Про утворення лічильної комісії для встановлення результатів голосування

Про затвердження Положення про громадський бюджет (бюджет участі) Бучацької територіальної громади

Додаток 1

Про передачу основних засобів та інших необоротних матеріальних активів на баланс відділу освіти міської ради.

Додаток

Додаток

 

On: 24.03.2021

Про затвердження Бучацькій міській раді технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки яка розташована в м. Бучач вул. Тичини,3Г

Про затвердження громадянці Боровій Світлані Михайлівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про затвердження детального плану території ділянки, для будівництва житлового будинку в с. Доброполе, вул. Вигнанка.

Про затвердження гр. Гнатківській Марії Степанівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про затвердження громадянину Джумаку Віталію Івановичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

Про затвердження громадянину Заставному Степану Петровичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на умовах надання у власність.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва, громадянину Зелінському Олегу Івановичу.

Про затвердження громадянці Касперській Оксані Василівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства.

Про затвердження громадянці Козоріз Олександрі Володимирівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, громадянці Кривій Оксані Іванівні.

Про затвердження гр. Кривінському Миколі Петровичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на умовах надання у власність.

Про затвердження громадянці Кухтин Вірі Максимівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Нагірянка село Зубрець.

Про затвердження громадянину Лисому Івану Андрійовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів.

Про затвердження громадянину Лопатюку Володимиру Степановичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про затвердження гр. Лось Івану Васильовичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про затвердження громадянину Луговому Богдану Романовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства

Про затвердження громадянці Мартинців Іванні Василівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянці Мельник Марії Петрівні

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Мельнику Петру Степановичу

Про затвердження гр. Мороз Ользі Іванівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на умовах надання у власність.

Про затвердження громадянину Музику Дмитру Івановичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Про затвердження Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Бучацька Яворина» проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

Про затвердження громадянину Пірусу Анатолію Богдановичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про затвердження гр. Порчик Тетяні Ярославівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про прийняття у комунальну власність земельних ділянок

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, громадянину Савіцькому Павлу Петровичу.

Про затвердження громадянину Свіршко Івану Ізидоровичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про затвердження громадянину Свіршко Івану Ізидоровичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Про затвердження громадянину Сембрату Михайлу Миколайовичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва, громадянці Слоньовській Надії Володимирівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, громадянину Фірману Ярославу Якимовичу.

Про затвердження громадянину Фірману Ярославу Якимовичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про затвердження громадянину Фірману Ярославу Якимовичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Про надання ФОП Гадзу Петру Івановичу дозволу на викуп земельної ділянки

Про затвердження громадянину Цюпі Мирону Михайловичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про затвердження громадянину Черваку Михайлу Васильовичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про затвердження гр. Чіхман Любові Михайлівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на умовах надання у власність.

Про затвердження громадянину Шкварок Михайлу Богдановичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про затвердження громадянці Яремі Марії Ільківні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про затвердження зміни цільового призначення іншої субвенції із Золотопотіцького селищного бюджету до Бучацького міського бюджету

Про затвердження договорів про міжбюджетний трансферт із Золотопотіцького селищного бюджету до Бучацького міського бюджету іншої субвенції

Про затвердження договору про міжбюджетний трансферт із Бучацького міського бюджету до Чортківського районного бюджету іншої субвенції

On: 25.03.2021

Про внесення змін та доповнень в рішення міської ради № 10 від 30.11.2020року «Про утворення виконавчого комітету Бучацької міської ради восьмого скликання, визначення його чисельності та затвердження персонального складу».

On: 25.03.2021

Змінено: 26.03.2021

Про програму соціально-економічного та культурного розвитку Бучацької міської територіальної громади на 2021 рік.

On: 25.03.2021

Про затвердження Переліку об’єктів, видатки на які у 2021 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету (у новій редакції).

On: 25.03.2021

Змінено: 29.03.2021

Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік

Додаток

Додаток 2

Додаток 3

On: 25.03.2021

Додаток 1

Додаток 4

Додаток

Додаток 5

Додаток 6

Про затвердження старости с.Ліщанці

On: 29.03.2021

Про поновлення договору оренди земельної ділянки МПП «Смолоскип» в м. Бучач вул. Хвильового,б/н

Про надання дозволу громадянці Білобровка Марії Григорівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про надання ПП “Бобулинські піски”дозволу на розроблення робочого проекту землеустрою

Про надання дозволу Бучацькому районному споживчому товариству на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у постійне користування.

Про надання дозволу гр. Винярському Ярославу Петровичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

Про поновлення договору оренди земельної ділянки ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ГАЛІЦІЯ ДИСТИЛЕРІ» по вул. Бариська,8А.

Про поновлення договору оренди земельної ділянки ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ГАЛІЦІЯ ДИСТИЛЕРІ» по вул. Галицька,157А.

Про поновлення договору оренди земельної ділянки ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ГАЛІЦІЯ ДИСТИЛЕРІ» по вул. Галицька,157А.

Про надання ФОП Галюк Любов Петрівні дозволу на викуп земельної ділянки

Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки в м. Бучач вул. Св. Миколая.

Про надання дозволу громадянці Джердж Галині Петрівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про надання дозволу гр. Захарчук Марії Михайлівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про надання дозволу гр. Іроденко Іванні Ігорівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.

Про надання дозволу гр. Кашик Євгенії Михайлівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про надання дозволу гр. Кісіль Володимиру Романовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність.

Про надання дозволу гр. Климу Володимиру Романовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про надання дозволу гр. Костенку Ярославу Михайловичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.

Про надання дозволу громадянці Кривенькій Марії Михайлівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про надання дозволу гр. Курцебі Василю Богдановичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність.

Про надання дозволу гр. Курцебі Василю Богдановичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.

Про продаж земельної ділянки не сільськогосподарського призначення за адресою м. Бучач вул. Галицька,42А/5 (ФО-П Леськов Володимир Іванович)

Про надання дозволу гр. Мариняк Марії Михайлівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (пай)

Про надання дозволу гр. Мейків Іванні Михайлівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність

Про надання дозволу гр. Мойсею Михайлу Михайловичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про надання дозволу гр. Мулик Марії Йосипівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

Про надання дозволу гр. Рудій Мар’яні Іванівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність

Про надання ФОП Савчуку Ігорю Семеновичу в оренду земельну ділянку для обслуговування не житлової будівлі в м. Бучач вул. Галицька,153Є

Про надання дозволу гр. Сеніву Петру Івановичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про надання дозволу гр. Сичу Івану Йосифовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про надання дозволу гр. Слоньовській Надії Володимирівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про надання дозволу громадянці Стахів Надії Миронівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про надання ТзОВ «Бучачхлібпром» дозволу на викуп земельної ділянки

Про надання дозволу гр. Філь Ірині Миколаївні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу гр. Філь Ірині Миколаївні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд.

Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки в м. Бучач вул.Галицька,192«Х»

Про надання дозволу гр. Шевчишин Галині Михайлівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

Про надання дозволу гр. Шепилявому Мирославу Йосиповичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність.

Про надання дозволу гр. Шпак Степанії Михайлівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.

Про надання дозволу громадянці Щурко Юлії Іллівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про надання дозволу гр. Щурко Світлані Ізидорівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

Про надання дозволу громадянці Бронецькій Ользі Петрівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства

Про надання дозволу громадянці Бронецькій Ользі Петрівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність

Про надання дозволу гр. Бубнів Романії Йосифівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, громадянину Волощуку Ігорю Васильовичу

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, громадянину Гадзу Степану Петровичу

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Довганюку Володимиру Ярославовичу.

Про надання дозволу громадянці Долик Ганні Степанівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянці Забоєнко Марії Михайлівні

Про надання дозволу гр. Іжук Наталії Михайлівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу гр. Іжуку Роману Михайловичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Ковальчуку Ярославу Вікторовичу.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Козаку Ігорю Володимировичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, громадянину Кулику Богдану Васильовичу

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Куспісу Роману Дмитровичу

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в оренду, громадянину Лисому Івану Андрійовичу.

Про відмову гр. Масник Оксані Ігорівні в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про затвердження громадянину проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, громадянину Меньків Богдану Петровичу

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Мокрицькому Віталію Івановичу

Про відмову громадянці Москвин Марії Василівні в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки за межами населеного пункту м. Бучач

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, громадянці Моцик Іванні Зіновіївні

Про закріплення земельної ділянки за ОСББ «Тичини,3Г» для наведення Благоустрою

Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки за межами населеного пункту с. Жизномир.

Про надання ПП «Золотопотіцьке» дозволу на викуп земельної ділянки.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Протопопову Максиму Сергійовичу

Про відмову гр. Рівному Івану Васильовичу в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

Про надання дозволу гр. Рудому Ігнатію Несторовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки за межами населеного пункту с. Підзамочок.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, громадянці Соловій Оксані Василівні

Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки в с. Озеряни

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, громадянину Степину Василю Михайловичу

Про надання дозволу громадянину Стрільчуку Роману Миколайовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Струк Ганні Дмитрівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Струку Михайлу Васильовичу

Про надання дозволу громадянці Тисовській Світлані Михайлівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства

Про затвердження Бучацькій міській раді технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки яка розташована в м.Бучач вул. Тичини,3

Про надання дозволу ТОВ «Бучацький сирзавод» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

Про заключення договору оренди на земельну ділянку для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій, зв’язку.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Чевалюку Анатолій Петрович .

Про надання дозволу гр.. Яремі Марії Василівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу гр. Павлюк Ганні Михайлівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

Про визначення переліку земельних ділянок для підготовки лотів для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на виготовлення відповідної документації.

Про визначення переліку земельних ділянок для підготовки лотів для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на виготовлення відповідної документації.

Додаток 1

Про надання дозволу гр. Трушу Володимиру Васильовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь