№115.  Про план роботи міської ради на 2021 рік. 

№116 Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – комунального некомерційного підприємства “Бучацька центральна районна лікарня” Бучацької районної ради.

№117 Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – Бучацької гімназії ім В М Гнатюка.

№118 Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – Бучацького ліцею імені Святого Йосафата.

№119 Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – Бучацький ліцей.

№120 Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – Бучацька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1.

№121 Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – Бучацька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2.

№122 Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – Бучацька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3.

№123 Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – Бучацька загальноосвітня школа І ступеня №1.

№124 Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – комунальної установи «Бучацький районний інклюзивно-ресурсний центр».

№125 Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – Бучацький районний центр дитячої та юнацької творчості «Сузір’я».

№126 Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – Бучацька дитячо-юнацька спортивна школа.

№128 Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – Бучацька районна комунальна музична школа.

№129 Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – Бучацька районна комунальна художня школа імені Омеляна Васильовича Ментуса.

№130 Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – Бучацький районний комунальний будинок культури.

№131 Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – районна комунальна установа «Бучацька централізована бібліотечна система».

№132 Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – Язловецька районна комунальна музична школа.

№133 Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – комунальна установа «Централізований клубний заклад» Бучацької районної ради.

№134 Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – Бучацький районний комунальний краєзнавчий музей.

№135 Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – комунального підприємства«Фізкультурно-оздоровчий комплекс «Колос» Бучацької районної ради.

№136 Про прийняття до комунальної власності Бучацької міської ради юридичної особи – Редакцію Бучацького районного радіомовлення.

№137.Про закріплення депутатів міської ради за виборчими округами.

№138. Про Міську комплексну Програму соціальної підтримки учасників бойових дій(АТО/ООС) на території Бучацької міської ради, районної спілки воїнів-учасників антитерористичної операції та розвитку патріотичного виховання молоді на території Бучацької міської ради у 2021 році.

№139. Про затвердження «Програми  розвитку редакції Бучацького радіомовлення на 2021-2023 роки».

№140.Про підтвердження членства у Всеукраїнській асоціації громад.

№141. Про внесення змін в рішення міської ради.

№142 Про скасування рішення виконавчого комітету Бучацької міської ради №150 від 01.09.2020 року «Про надання Росіцькому В.В. дозволу на виїздну торгівлю»

№143 Про затвердження гр. Новак Мар’яні Володимирівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та для ведення ОСГ за адресою м. Бучач вул. Б.Хмельницького,38.

№144 Про затвердження гр. Сенеджук Марії Йосипівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства за адресою с. Бариш хутір Гутишино Бучацької міської ради Тернопільської області

№145 Про затвердження гр. Шургот Тетяні Ярославівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та для ведення ОСГ за адресою с.Ліщанці вул.Дубина,84 Бучацької міської ради Тернопільської області.

№146 Про затвердження гр. Іванько Галині Іванівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою с. Порохова вул. Нагірянка,16 та для ведення ОСГ розташованих в с. Порохова вул. Нагірянка, ур. «Кирнички», ур. «Підвадова» Бучацької міської ради Тернопільської області.

№147 Про затвердження гр. Сенів Ярославі Петрівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва які розташовані за межами с. Порохова, Бучацької міської ради Тернопільської обл.

№148 Про затвердження гр. Мандро Івану Петровичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою с. Зелена вул. Заставчина,19 та для ведення ОСГ розташованої в с. Зелена Бучацької міської ради Тернопільської області.

№149 Про затвердження гр. Дмитренко Наталії Анатоліївні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства розташованих в с. Передмістя, вул.. Мала, ур. «Вертепи», вул..Велика, ур. «Біля могили» на території Бучацької міської ради Тернопільської обл.

№150 Про затвердження гр. Дмитренко Наталії Степанівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою с. Передмістя, вул. Мала, 5 на території Бучацької міської ради, Тернопільської області.

№151 Про затвердження гр. Ковбас Богдані Василівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та для ведення ОСГ розташованих за адресою с. Малі Заліщики вул. Центральна,4 Бучацької міської ради, Тернопільської області.

№152 Про затвердження гр. Бойчук Євдокії Дем’янівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою с. Передмістя, вул.. Завода,4 та для ведення ОСГ розташованих в с. Передмістя, вул.. Завода, Бучацької міської ради, Тернопільської області.

№153 Про затвердження гр. Кубай Ірині Володимирівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства розташованої в с. Передмістя, вул.. Польова на території Бучацької міської ради, Тернопільської обл.

№154 Про затвердження гр. Ковбасюк Володимиру Михайловичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства розташованої в с. Передмістя, ур. «Біля могили» на території Бучацької міської ради, Тернопільської обл.

№155 Про затвердження гр. Кривій Оксані Іванівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою с. Сороки вул.. Садова,28 на території Бучацької міської ради, Тернопільської області.

№156 Про затвердження гр. Стрільцю Василю Івановичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою с. Малі Заліщики вул.. Центральна,61 і для ведення ОСГ за адресою с.Малі Заліщики, вул. Центральна, ур. «Другі гони» Бучацької міської ради, Тернопільської області.

№157 Про затвердження гр. Ференцю Павлові Юхимовичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою с. Підлісся, вул.. Лесі Українки,2 на території Бучацької міської ради Тернопільської області.

№158 Про затвердження гр. Коваль Ганні Миколаївні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою с. Жизномир, вул.. Підлісся,4 та для ведення ОСГ розташованих в с. Жизномир, вул.. Підлісся, ур. «Гараж» Бучацької міської ради, Тернопільської області.

№159 Про затвердження гр. Прокіпчук Любові Степанівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою с. Сороки вул. Вербова,10 і для ведення ОСГ за адресою с. Сороки вул. Вербова, ур. «Грабина» на території Бучацької міської ради, Тернопільської області.

№160 Про затвердження гр. Долику Івану Антоновичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд і для ведення ОСГ за адресою с. Бариш вул.. Місто,12 Бучацької міської ради Тернопільської області.

№161 Про затвердження гр. Клапачу Роману Дмитровичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою с. Підзамочок вул. Тернопільська,77 Бучацької міської ради, Тернопільської області.

№162 Про затвердження гр. Чорній Ользі Андріївні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства в с. Осівці, вул. Медова,21 ур. Ванацька, ур. Залісом на території Бучацької міської ради Тернопільської області.

№163 Про затвердження гр. Кульчицькій Богдані Іванівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства розташованих в с. Доброполе, вул. Раків Кут на території Бучацької міської ради, Тернопільської області.

№164 Про затвердження гр. Таньовській Ганні Володимирівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд і для ведення особистого селянського господарства за адресою с. Переволока вул. Гудзова,37а, Бучацької міської ради, Тернопільської області.

№165 Про затвердження гр. Маковському Степану Ярославовичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд і для ведення особистого селянського господарства за адресою с. Бариш вул. Гаї Бариські,1, Бучацької міської ради, Тернопільської області.

№166 Про затвердження гр. Каплич Катерині Іванівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та для ведення особистого селянського господарства за адресою м.Бучач вул. Б.Лепкого,8\2, Бучацької міської ради, Тернопільської області.

№167 Про затвердження гр. Козаку Ярославу Михайловичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд і для ведення особистого селянського господарства на території с. Дуліби, Бучацької міської ради, Тернопільської області.

№168 Про затвердження гр. Оленяк Марії Михайлівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та для ведення особистого селянського господарства за адресою с. Підзамочок вул. Тернопільська,45 вул. Грайонца, ур. Сад, ур. Байди Бучацької міської ради, Тернопільської області.

№169 Про затвердження гр. Хомуту Михайлові Йосиповичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою с.Переволока вул.Дзьобова,11, Бучацької міської ради, Тернопільської області.

№170 Про затвердження гр. Бурець Марії Степанівні технічну документацію із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства за адресою с.Бариш, Бучацької міської ради, Тернопільської області.

№171 Про затвердження гр. Бендині Галині Богданівні технічну документацію із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою с.Жизномир вул. Степана Бандери,14 Бучацької міської ради, Тернопільської області.

№172 Про затвердження гр. Рудій Євдокії Василівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства за адресою с. Переволока вул.Залісся,4, Бучацької міської ради, Тернопільської області.

№173 Про затвердження гр. Борчуку Володимиру Ярославовичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою с. Порохова вул. Чиртак,3, Бучацької міської ради, Тернопільської області.

№174 Про надання дозволу гр. Пиндиківській Ганні Іванівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою с. Жизномир вул. Т.Г.Шевченка,92, Бучацької міської ради, Тернопільської області.

№175 Про надання дозволу гр. Пиндиківській Ганні Іванівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою с.Жизномир вул. М. Чарнецького, Бучацької міської ради Тернопільської області.

№176  Про надання дозволу гр. Наконечному Олесю Мирославовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою с. Переволока вул.. Шкільна,15, Бучацької міської ради Тернопільської області.

№177 Про затвердження втрат сільськогосподарського виробництва площею 6,0000 га. (власник ПП «Бобулинські піски»)

№178 Про затвердження гр. Головецькому Андрію Івановичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на умовах надання у власність на території с. Передмістя урочище «Біля могили» Бучацької міської ради Тернопільської області.

№179 Про затвердження гр. Подюк Марії Михайлівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в с.Малі Заліщики на території Бучацької міської ради Тернопільської обл..

№180 Про затвердження гр. Кулику Михайлу Петровичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва на території Бучацької міської ради Тернопільської обл. с. Звенигород.

№181 Про затвердження гр. Мацьківу Володимиру Ігоровичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність на території с. Звенигород, Бучацької міської ради

№182 Про затвердження гр. Щурку Андрію Миколайовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність на території с. Жизномир, хутір Луги, Бучацької міської ради Тернопільської обл..

№183 Про затвердження гр. Бешковецькому Михайлу Івановичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на умовах надання у власність на території с. Порохова, урочище «Ганчирки нижні», Бучацької міської ради Тернопільської області

№184 Про затвердження гр. Дякун Наталії Петрівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність на території Бучацької міської ради Тернопільської обл.. с. Звенигород.

№185 Про затвердження гр. Ільницькій Олександрі Миколаївні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на умовах надання у власність на території с. Порохова, урочище «Підвадова» Бучацької міської ради Тернопільської області.

№186 Про затвердження гр. Шведюку Ігору Васильовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на умовах надання у власність на території с. Порохова, урочище «Коло Олешівської» в межах населеного пункту с. Порохова Бучацької міської ради Тернопільської обл..

№187 Про затвердження гр. Мандро Наталії Михайлівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність на території Бучацької міської ради Тернопільської обл.. с. Звенигород.

№188 Про затвердження гр. Дудлій Олександрі Петрівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на умовах надання у власність на території м. Бучач вул..Стефаника Бучацької міської ради Тернопільської обл..

№189 Про затвердження гр. Дрозд Лілії Ігорівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на умовах надання у власність що розташована в с. Жизномир в межах населеного пункту на території Бучацької міської ради Тернопільської обл..

№190 Про затвердження гр. Моцику Володимиру Васильовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність в с. Звенигород на території Бучацької міської ради Тернопільської обл..

№191 Про затвердження гр. Слободяну Андрію Івановичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на умовах надання у власність на території Бучацької міської ради Тернопільської обл. с.Підзамочок

№192 Про затвердження гр. Гресс Надії Йосипівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд на умовах надання у власність на території Бучацької міської ради Тернопільської обл.. с. Доброполе вул. Загороди,29

№193 Про затвердження ТзОВ «Бучачхлібпром» проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на умовах надання в оренду терміном на 5 (п’ять) років в м. Бучач вул. Тичини,3 Бучацької міської ради Тернопільської області.

№194 Про затвердження гр. Марцинів Галині Василівні проект землеустрою , щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на умовах надання у власність в с. Курдибанівка на території Бучацької міської ради, Тернопільської обл.

№195 Про затвердження гр. Павуку Володимиру Зіновійовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на умовах надання у власність на території Бучацької міської ради Тернопільської обл.. с. Бариш

№196 Про затвердження ПП «Бобулинські піски» проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення із земель сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства в землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення та для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами в с. Бобулинці Бучацької міської ради Тернопільської обл..

№197 Про затвердження гр. Легкому Ярославу Євгенійовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність в м. Бучач вул. Водна

№198 Про затвердження гр. Іванціву Івану Васильовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на умовах надання у власність на території Бучацької міської ради Тернопільської обл.. с.Жизномир вул. Грушевського,6

№199 Про затвердження гр. Рекис Ганні Петрівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на умовах надання у власність що розташована за межами населеного пункту с. Малі Заліщики на території Бучацької міської ради Тернопільської області.

№200 Про затвердження гр. Кулик Ларисі Тарасівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на умовах надання у власність на території м. Бучач вул. Лісова, Бучацької міської ради Тернопільської області.

№201 Про затвердження гр. Климу Роману Володимировичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність що розташована в с. Жизномир вул.. вул. Кринична,10 в межах населеного пункту на території Бучацької міської ради Тернопільської області.

№202 Про затвердження гр. Тимчію Петру Володимировичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на умовах надання у власність на території Бучацької міської ради Тернопільської обл.. с.Підзамочок

№203 Про затвердження гр. Зельвах Лесі Григорівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність, яка розташована в межах населеного пункту на території с. Жизномир вул. Р. Шухевича Бучацької міської ради Тернопільської області.

№204 Про затвердження гр. Король Зоряні Іванівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність в с. Жизномир, хутір Луги в межах населеного пункту на території Бучацької міської ради Тернопільської області

№205 Про затвердження гр. Ключник Лесі Василівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на умовах надання у власність на території в м. Бучач вул. Лісова,б/н, Бучацької міської ради Тернопільської області.

№206 Про затвердження гр. Поліщук Марії Антонівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на умовах надання у власність на території м. Бучач вул. Лісова, Бучацької міської ради Тернопільської області.

№207 Про затвердження гр. Николину Ігорю Іларійовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність с.Звенигород на території Бучацької міської ради Тернопільської області.

№208 Про затвердження гр. Моцику Олегові Васильовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність с.Звенигород на території Бучацької міської ради Тернопільської області.

№209 Про затвердження гр. Виннику Івану Дмитровичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність с.Жизномир, хутір Луги на території Бучацької міської ради Тернопільської області.

№210 Про затвердження гр. Виннику Миколі Дмитровичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на умовах надання у власність на території Бучацької міської ради Тернопільської обл.. с.Жизномир вул. Грушевського,4

№211 Про затвердження гр. Малик Ганні Дмитрівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на умовах надання у власність на території Бучацької міської ради Тернопільської обл.. с.Порохова,урочище «Стависька» .

№ 212 Про затвердження гр. Кісілюку Володимиру Васильовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на умовах надання у власність на території Бучацької міської ради Тернопільської обл.. с.Підзамочок вул. Назележності, 35

№213 Про затвердження гр. Борчуку Володимиру Ярославовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на умовах надання у власність на території Бучацької міської ради Тернопільської обл.. с.Порохова урочище «Печерки» .

№214 Про затвердження гр. Джуглею Петру Васильовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на умовах надання у власність на території Бучацької міської ради Тернопільської обл. с. Бариш (за межами населеного пункту)

№215 Про затвердження гр. Драчуку Денису Андрійовичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, що перебуває у власності для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) із зміною її цільового призначення для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою м. Бучач вул. Ген. Шухевича,9 Тернопільської обл..

№216 Про затвердження гр. Бірі Марії Федорівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність в межах населеного пункту м.Бучач вул. Бічна Бариська, Бучацької міської ради Тернопільської обл..

№217 Про затвердження гр. Гальчуку Назару Михайловичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на умовах надання у власність на території Бучацької міської ради Тернопільської обл.. с.Язловець ур. За відстійниками.

№218 Про затвердження гр. Оленчуку Володимиру Михайловичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на умовах надання у власність на території Бучацької міської ради Тернопільської обл.. с.Жизномир вул. Л.Гузара,5.

№219 Про затвердження гр. Шведюк Галині Вікторівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на умовах надання у власність що розташована в с. Порохова урочище «Підвадова» Бучацької міської ради Тернопільської обл..

№220 Про затвердження гр. Шведюку Дмитру Васильовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на умовах надання у власність що розташована в с. Порохова хутір Черемшина в межах населеного пункту на території Бучацької міської ради Тернопільської обл..

№221 Про затвердження гр. Копчук Дануті Адольфівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на умовах надання у власність на території Бучацької міської ради Тернопільської обл.. с.Язловець (за межами населеного пункту)

№ 222 Про затвердження гр. Доскачу Ярославу Володимировичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність с.Підзамочок (за межами населеного пункту) на території Бучацької міської ради Тернопільської області.

№ 223 Про затвердження гр. Сиваничу Мирославу Михайловичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність с.Підзамочок (за межами населеного пункту) на території Бучацької міської ради Тернопільської області.

№224 Про затвердження гр. Токарику Олегу Васильовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва на умовах надання у власність в межах населеного пункту на території с.Курдибанівка Бучацької міської ради Тернопільської області.

№225 Про надання дозволу гр. Гуменюк Терезі Василівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд в с. Переволока вул.. Шкільна,37 Бучацької міської ради Тернопільської області.

№226 Про надання дозволу гр. Панчишин Марії Дмитрівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресою с. Бариш вул. Гутишино,26 Бучацької міської ради Тернопільської області.

№227 Про надання дозволу гр. Луців Іванні Григорівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд і для ведення особистого селянського господарства за адресою с. Осівці вул. Центральна,38 Бучацької міської ради Тернопільської області.

№228 Про надання дозволу ВАТ «Тернопільобленерго» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії що знаходиться в м.Бучач Тернопільської області (ЗТП-282)

№229 Про надання дозволу ВАТ «Тернопільобленерго» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії що знаходиться в м.Бучач Тернопільської обл.. (ЗТП-406)

№230 Про надання дозволу ВАТ «Тернопільобленерго» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії що знаходиться в м.Бучач Тернопільської обл.. (ЗТП-414)

№231 Про надання дозволу ВАТ «Тернопільобленерго» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії що знаходиться в м.Бучач Тернопільської обл.. (ЗТП-435)

№232 Про надання дозволу гр. Пікуліцькій Орисі Степанівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва за адресою м. Бучач вул. Водна Бучацької міської ради Тернопільської області.

№233 Про надання дозволу гр. Ярош Роману Йосифовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за адресою с. Пушкарі Бучацької міської ради Тернопільської області.

№ 234 Про надання дозволу гр. Наконечному Олесю Мирославовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва за адресою с. Переволока вул. Шкільна,13 Бучацької міської ради Тернопільської області.

№235 Про продаж земельної ділянки не сільськогосподарського призначення за адресою м. Бучач вул. Підгаєцька,158 А ( ФО-П Ненич Г.М.)

№236 Про продаж земельної ділянки не сільськогосподарського призначення за адресою м. Бучач вул. Лисенка,2Б ( ФО-П Ясеницький Ю.І.)

№ 237 Про надання дозволу на викуп земельної ділянки в м. Бучач вул. Галицька,155 “Г” (ФО-П Олексюк Є.Є., ФО-П Алексевич С.С., ФО-П Хабурський В.Л.)

№238 Про поновлення договор оренди земельної ділянки ПАТ «Укртелеком» в м. Бучач вул. Теребовлянська,18.

№239 Про поновлення договору оренди земельної ділянки ПАТ «Укртелеком» в с. Зубрець Бучацької міської ради

№240 Про поновлення договору оренди земельної ділянки ПАТ «Укртелеком» в с. Озеряни вул.. Шевченка,28 Бучацької міської ради Тернопільської області

№241 Про укладення договору особистого строкового сервітуту для обслуговування тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності на частину земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту в м. Бучач вул. Галицька (ФОП Ільницька Г.М.)

№242 Про укладення договору особистого строкового сервітуту для обслуговування тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності на частину земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту в м. Бучач вул. Галицька (ФОП Томчій І.В.)

№243 Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 27.08.2020 року №2647 “ Про надання дозволу гр. Слідзявській Л.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва за адресою м. Бучач вул.Коцюбинського»

№244 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території в м. Бучач вул. Л.Українки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (гр. Криськів В.В.)

№245 Про закріплення земельної ділянки за гр. Гева Ольгою Михайлівною для наведення благоустрою (вул. Шевченка)

№246 Про включення в реєстр учасника антитерористичної операції (УБД) 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь