Вчора відзначили 150-річчя від дня народження української письменниці, поетеси та культурного діяча, однієї з найвідоміших постатей – Лесі Українки. Саме з цієї нагоди в міському будинку культури відбувся літературно-музичний вечір «Як я умру, на світі запалає покинутий вогонь моїх пісень…».

Учасники дійства разом з глядачами згадали непростий життєвий шлях видатної жінки: про муки та випробування, що слідували за нею з дитинства, про непереборне бажання жити, про війну тіла і духу, про безмежно сумне, трагічне і водночас піднесене кохання Лесі.

На завершення дійства міський голова Віталій Фреяк разом з начальником відділу культури, молоді і спорту Бучацької міської ради Оксаною Пискливець подякували всім, хто долучився до організації заходу. Олесі Павлюк, яка неперевершено перевтілилася в Лесю Українку, вручили подяку за чудові акторські здібності та вагомий внесок в розвиток культури Бучаччини. Автор надзвичайно цікавого сценарію та режисер літературно-музичного вечора – Валентина Проста.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь