Шановні споживачі! КП «Бучацький комбінат комунальних підприємств» повідомляє про намір встановити тарифи на 2021 рік на: послуги з централізованого водопостачання та послуги централізованого водовідведення, на послуги з поводження з побутовими відходами (збирання та захоронення твердих побутових відходів), послуги із захоронення твердих побутових відходів.

На виконання пункту 2 розділу ІІ Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 року № 130 та ст. 4 і ст.10 Закону України «Про житлово – комунальні послуги» КП «Бучацький комбінат комунальних підприємств» доводить до відома споживачів, що має намір встановити тарифи на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення,на послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення та захоронення твердих побутових відходів), послуги із захоронення твердих побутових відходів.

На сьогоднішній день, діють тарифи з централізованого водопостачання та водовідведення для підприємств, які були встановлені Рішенням виконавчого комітету Бучацької міської ради від 06.02.2019 р. № 32 Актуальність перегляду діючих тарифів обумовлена наступними об’єктивними причинами:

– зростанням витрат на оплату праці та відрахувань на соціальні заходи, та зростанням рівня мінімальної заробітної плати (6000 грн) відповідно до Закону «Про Державний бюджет України на 2021 рік»;

– зростанням витрат на електроенергію, за рахунок росту тарифів на електроенергію;

– зростанням вартості послуг сторонніх організацій;

У зв’язку з цим діючі на підприємстві тарифи на послуги не відшкодовують витрати на виробництво та надання послуг.

З метою забезпечення стабільного та якісного виробництва та надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, на послуги з поводження з побутовими відходами (збирання та захоронення твердих побутових відходів), послуги із захоронення твердих побутових відходів, виникла потреба в перегляді діючих тарифів до економічно-обґрунтованого рівня.

Підприємство переукладає із споживачами договори за новими Типовими договорами:

– послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення – постанова Кабінету Міністрів України від 05.07.2019 №690(приватний сектор- типовий договір №3, Багатоквартирні будинки – типовий договір №2)

– послуги з поводження з побутовими відходами (збирання та захоронення твердих побутових відходів) відповідно до Типового договору, затвердженого ПКМУ від 10.12.2008 №1070

Розрахунок тарифів був здійснений відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» від 01.06.2011 р. № 869 (в редакції Постанови КМУ від 03.04.2019 р. №291) з дотриманням вимог Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, Постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 №1010 «Про затвердження порядку формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами», а також розрахунків тарифів за Примірними формами, затвердженими Наказом Мінрегіону від 12.09.2018 №239.

Розрахунковий (плановий) тариф на послуги складає:

– послуга з централізованого водопостачання – 25,80грн./м³ (з ПДВ);

– послуга з централізованого водовідведення ( стара частина міста) – 4,48грн./м³ (з ПДВ).

– послуга з централізованого водовідведення (Південний масив, цукровий з/д) – 6,41грн./м³ (з ПДВ).

– послуга з централізованого водовідведення (іншим споживачам) – 13,79грн./м³ (з ПДВ).

– послуги з поводження з побутовими відходами (збирання та захоронення твердих побутових відходів): для населення та бюджетних організацій 173,08грн. за 1м3 з ПДВ для інших споживачів 180,60грн. 1м3 з ПДВ

– послуги із захоронення твердих побутових відходів : для населення 32,04 грн. за 1 м3 з ПДВ для бюджетних організацій 32,90 грн. за 1 м3з ПДВ для інших споживачів 35,76 грн. за 1 м3 з ПДВ Структура планового економічно обґрунтованого тарифу на централізоване водопостачання та водовідведення, на послуги з поводження з побутовими відходами (збирання та захоронення твердих побутових відходів), послуги із захоронення твердих побутових відходів. на 2021 р. наведені у додатках:

Додаток 1 Водопостачання

Додаток 2 Водовідведення

Додаток 3 Побутові відходи

Додаток 4 Розрахунок тарифу

Додаток 5 Формування тарифу

Зауваження і пропозиції щодо планових тарифів на 2021 рік від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом 11 календарних днів з дня опублікування цього повідомлення згідно Наказу Мінрегіону від 05.06.2018 №1230 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обгрунтуванням такої необхідності) за адресою: вул. Галицька,38 м. Бучач Тернопільської обл., e-mail: buchachkkp@ukr.net та Майдан Волі 1, приймальня Бучацької міської ради (із зазначенням в темі листа «зауваження і пропозиції до тарифів»).

Адміністрація КП «Бучацький ККП».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь