On: 02.04.2021

Список депутатів Бучацької міської ради воcьмого скликання, присутніх на третій сесії (перше пленарне засідання)

On: 30.03.2021

№ 363 Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2020 рік.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

On: 02.04.2021

№ 364 Звіт про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Бучач за 2020 рік

№ 365 Про програму соціально-економічного та культурного розвитку Бучацької міської територіальної громади на 2021 рік.

№ 366 Про затвердження актів з приймання-передачі майнових, немайнових прав та обов’язків, майна, основних засобів та матеріально-технічної бази бюджетних уста- нов – юридичних осіб та передачі майна в оперативне управління відділу освіти Бу- чацької міської ради

№ 367 Про передачу в оперативне керування відділу освіти Бучацької міської ради транспортних засобів

№ 368 Про передачу основних засобів та інших необоротних матеріальних активів на баланс відділу освіти міської ради.

Додаток

Додаток 1

№ 369 Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти

№ 370 Про затвердження штатного розпису та розкладу роботи юридичної особи – комунальної установи ««Бучацький центр професійного розвитку педагогічних працівників»

№ 371 Про затвердження Стратегії розвитку комунальної установи Бучацької міської ради «Бучацький центр професійного розвитку педагогічних працівників»

№ 372 Про затвердження Порядку про проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи Бучацької міської ради «Бучацький центр професійного розвитку педагогічних працівників», Порядку про проведення конкурсу на посади педагогiчних працiвникiв комунальної установи Бучацької міської ради «Бучацький центр професійного розвитку педагогічних працівників».

№ 373 Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту в Бучацькій дитячо-юнацькій спортивній школі на 2021-2024 роки

№ 374 Про затвердження Програми розвитку Бучацького ЦДЮТ «Сузір’я» на 2021-2023 роки

№ 375 Про затвердження акту приймання-передачі майнових, немайнових прав та обов’язків, майна, основних засобів та матеріально – технічної бази, що належить комунальному некомерційному підприємству “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Бучацької районної ради

№ 376 Про передачу приміщення в м.Бучач по вул.Галицькій, 47 (2 поверх).

№ 377 Про надання дозволу на списання основних засобів КНП «Бучацька міська лікарня» Бучацької міської ради.

№ 378 Про Програму розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Бучацька міська лікарня» Бучацької міської ради на 2021 – 2023 роки(в новій редакції).

№ 379 Про Програму підтримки пластового руху на 2021-2023 роки(в новій редакції).

№ 380 Про затвердження договорів про міжбюджетний трансферт із Золотопотіцького селищного бюджету до Бучацького міського бюджету іншої субвенції

№ 381 Про затвердження зміни цільового призначення іншої субвенції із Золотопотіцького селищного бюджету до Бучацького міського бюджету

№ 382 Про затвердження договору про міжбюджетний трансферт із Бучацького міського бюджету до Чортківського районного бюджету іншої субвенції

№ 383 Про затвердження договору про міжбюджетний трансферт на 2021 рік.

№ 384 Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

№ 385 Про затвердження Переліку об’єктів,видатки на які у 2021 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету (у новій редакції).

Додаток

№ 386 Про внесення змін до структури, загальної чисельності працівників Бучацької міської ради та штатного розпису Бучацької міської ради на 2021 рік

№ 387 Про затвердження старости с.Ліщанці

№ 388 Про внесення змін та доповнень в рішення міської ради № 10 від 30.11.2020року «Про утворення виконавчого комітету Бучацької міської ради восьмого скликання, визначення його чисельності та затвердження персонального складу».

№ 389 Про внесення змін та затвердження структури Бучацького краєзнавчого музею

№ 390 Про розірвання договору оренди індивідуально визначеного майна, що належить територіальній громаді м. Бучач №040 від 15 серпня 2018 року за згодою сторін

№ 391 Про офіційний веб-сайт Бучацької міської ради в інформаційній мережі Інтернет

№ 392 Про затвердження Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій

On: 15.04.2021

№393 Про визначення переліку земельних ділянок для підготовки лотів для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на виготовлення відповідної документації.

№394 Про визначення переліку земельних ділянок для підготовки лотів для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на виготовлення відповідної документації.

№395 Про затвердження громадянці Касперській Оксані Василівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства.

№ 396 Про затвердження громадянину Лопатюку Володимиру Степановичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

№397 Про затвердження громадянину Цюпі Мирону Михайловичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

№398 Про затвердження громадянину Сембрату Михайлу Миколайовичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

№399 Про затвердження громадянину Фірману Ярославу Якимовичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

№400 Про затвердження громадянину Фірману Ярославу Якимовичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

№ 401 Про затвердження громадянці Боровій Світлані Михайлівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

№ 402 Про затвердження громадянці Гнатківській Марії Степанівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

№ 403 Про затвердження гр. Порчик Тетяні Ярославівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

№ 404 Про затвердження громадянину Свіршко Івану Ізидоровичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

№405 Про затвердження громадянину Свіршко Івану Ізидоровичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

№ 406 Про затвердження громадянці Мартинців Іванні Василівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

№ 407 Про затвердження громадянці Яремі Марії Ільківні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

№408 Про затвердження громадянину Музику Дмитру Івановичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

№ 409 Про затвердження громадянці Кухтин Вірі Максимівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

№410 Про затвердження Бучацькій міській раді технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки яка розташована в м. Бучач вул. Тичини,3

№411 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки

№412 Про затвердження Бучацькій міській раді технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки яка розташована в м. Бучач вул. Тичини,3Г

№ 413 Про надання дозволу громадянину Головацькому Богдану Ярославовичу на виготовлення технічної документації.

№ 414 Про надання дозволу громадянці Головацькій Надії Євгенівні на виготовлення технічної документації.

№415 Про надання дозволу громадянці Ганджалас Галині Ярославівні на виготовлення технічної документації.

№416 Про надання дозволу громадянці Чорній Надії Василівні на виготовлення технічної документації

№417 Про надання дозволу громадянину Назаровець Володимиру Михайловичу на виготовлення технічної документації із землеустрою.

№ 418 Про надання дозволу гр. Мойсею Михайлу Михайловичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

№ 419 Про надання дозволу гр. Шепилявому Мирославу Йосиповичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність.

№ 420 Про надання дозволу гр. Костенку Ярославу Михайловичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.

№ 421 Про надання дозволу гр. Курцебі Василю Богдановичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність.

№422 Про надання дозволу гр. Мейків Іванні Михайлівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність.

№ 423 Про надання дозволу гр. Кісілю Володимиру Романовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність.

№ 424 Про надання дозволу гр. Курцебі Василю Богдановичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.

№ 425 Про надання дозволу гр. Бачинській Гелені Миколаївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність

№ 426 Про надання дозволу гр. Рудій Мар’яні Іванівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність.

№427 Про надання дозволу гр. Щурко Світлані Ізидорівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність.

№ 428 Про надання дозволу гр. Шпак Степанії Михайлівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.

№ 429 Про надання дозволу Бучацькому районному споживчому товариству на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду.

№430 Про надання дозволу гр. Іроденко Іванні Ігорівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.

№ 431 Про надання дозволу гр. Мариняк Марії Михайлівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,

№432 Про надання дозволу ТОВ «Бучацький сирзавод» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

№ 433 Про надання дозволу гр. Бронецькій Ользі Петрівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність.

№434 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянці Мельник Марії Петрівні

№435 Про затвердження гр. Мороз Ользі Іванівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на умовах надання у власність.

№436 Про затвердження громадянці Козоріз Олександрі Володимирівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

№437 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва, громадянину Зелінському Олегу Івановичу.

№ 438 Про затвердження гр. Чіхман Любові Михайлівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на умовах надання у власність.

№439 Про затвердження гр. Кривінському Миколі Петровичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на умовах надання у власність.

№440 Про затвердження громадянину Заставному Степану Петровичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на умовах надання у власність.

№441 Про затвердження громадянину Луговому Богдану Романовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

№442 Про затвердження громадянину Джумаку Віталію Івановичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

№443 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, громадянці Кривій Оксані Іванівні.

№444 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, громадянину Савіцькому Павлу Петровичу.

№445 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, громадянину Фірману Ярославу Якимовичу

№446 Про затвердження громадянину Лисому Івану Андрійовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів.

№ 447 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва, громадянці Слоньовській Надії Володимирівні

№448 Про затвердження громадянину Пірусу Анатолію Богдановичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

№449 Про затвердження громадянину Шкварок Михайлу Богдановичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

№ 450 Про затвердження Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Бучацька Яворина» проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

№451 Про затвердження громадянину Черваку Михайлу Васильовичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

№452 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Струку Михайлу Васильовичу

№453 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Струк Ганні Дмитрівні.

№ 454 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в оренду, громадянину Лисому Івану Андрійовичу.

№455 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянці Забоєнко Марії Михайлівні.

№456 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Куспісу Роману Дмитровичу.

№457 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості.

№458 Про затвердження громадянину ____ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства

№459 Про надання дозволу гр. Філь Ірині Миколаївні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд.

№460 Про надання дозволу гр. Філь Ірині Миколаївні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

№461 Про надання дозволу гр. Шевчишин Галині Михайлівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

№ 462 Про надання дозволу гр. Кашик Євгенії Михайлівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

№463 Про надання дозволу гр. Климу Володимиру Романовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№464 Про надання дозволу гр. Винярському Ярославу Петровичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

№465 Про надання дозволу гр. Слоньовській Надії Володимирівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№466 Про надання дозволу громадянці Джердж Галині Петрівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

№467 Про надання дозволу громадянці Стахів Надії Миронівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№468 Про надання дозволу громадянці Білобровка Марії Григорівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№469 Про надання дозволу гр. Сеніву Петру Івановичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№470 Про надання дозволу гр. Захарчук Марії Михайлівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

№ 471 Про надання дозволу гр. Сичу Івану Йосифовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№472 Про надання дозволу гр. Мулик Марії Йосипівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№473 Про надання дозволу громадянці Кривенькій Марії Михайлівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№474 Про надання дозволу громадянці Щурко Юлії Іллівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№ 475 Про надання дозволу гр. Бубнів Романії Йосифівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№476 Про надання дозволу гр. Трушу Володимиру Васильовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№ 477 Про надання дозволу громадянці Іжук Наталії Михайлівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

№ 478 Про надання дозволу громадянину Іжуку Роману Михайловичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№ 479 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Протопопову Максиму Сергійовичу.

№480 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Чевалюку Анатолію Петровичу.

№481 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Козаку Ігорю Володимировичу.

№482 Про надання дозволу гр. Яремі Марії Василівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

№483 Про надання дозволу громадянці Бронецькій Ользі Петрівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

№484 Про надання дозволу громадянці Долик Ганні Степанівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

№485 Про надання дозволу громадянину Стрільчуку Роману Миколайовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

№ 486 Про надання дозволу громадянину Монастирському Володимиру Івановичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд.

№ 487 Про надання дозволу гр. Павлюх Ганні Михайлівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№488 Про відмову гр. Масник Оксані Ігорівні в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№ 489 Про відмову гр. Рівному Івану Васильовичу в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№ 490 Про відмову громадянці Москвин Марії Василівні в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

№491 Про надання ФОП Галюк Любові Петрівні дозволу на викуп земельної ділянки

№492 Про надання ПП «Золотопотіцьке» дозволу на викуп земельної ділянки.

№493 Про продаж земельної ділянки не сільськогосподарського призначення за адресою м. Бучач вул. Галицька,42А/5 (ФО-П Леськов Володимир Іванович)

№494 Про заключення договору оренди на земельну ділянку для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій, зв’язку.

№ 495 Про поновлення договору оренди земельної ділянки ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ГАЛІЦІЯ ДИСТИЛЕРІ» по вул. Бариська,8А.

№ 496 Про поновлення договору оренди земельної ділянки ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ГАЛІЦІЯ ДИСТИЛЕРІ» по вул. Галицька,157А.

№ 497 Про поновлення договору оренди земельної ділянки ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ГАЛІЦІЯ ДИСТИЛЕРІ» по вул. Галицька,157А.

№498 Про надання ФОП Савчуку Ігорю Семеновичу в оренду земельну ділянку для обслуговування не житлової будівлі в м. Бучач вул. Галицька,153Є

№ 499 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки в м. Бучач вул. Галицька,192«Х»

№ 500 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки в м. Бучач вул. Св. Миколая.

№ 501 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки за межами населеного пункту с. Підзамочок

№ 502 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки за межами населеного пункту с. Жизномир.

№503 Про затвердження детального плану території ділянки, для будівництва житлового будинку в с. Доброполе, вул. Вигнанка.

№504 Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Нагірянка село Зубрець.

№505 Про прийняття у комунальну власність земельних ділянок

№506 Про погодження надання дозволу ПП “Бобулинські піски” на розроблення робочого проекту землеустрою

№507 Про закріплення земельної ділянки за ОСББ «Тичини, 3Г» для наведення благоустрою.

№ 508 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки за межами населеного пункту м. Бучач

№ 509 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки в с. Озеряни

№510 Про затвердження громадянці Крайник Софії Григорівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

№511 Про затвердження громадянці Крайник Софії Григорівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь