Шановні керівники установ, підприємств, організацій всіх форм власності, їх трудові колективи та мешканці Бучацької міської територіальної громади!

З приходом весни та тепла з’являється бажання бачити громаду чистою та охайною, яка так потребує нашого з вами піклування та бережливого ставлення.

Отже, для забезпечення екологічного благополуччя жителів громади, збереження та збільшення зон зелених насаджень, підтримки чистоти і порядку в громаді, запрошуємо вас долучитись до низки заходів по прибиранню території громади у квітні-травні 2021 року, зокрема провести санітарне прибирання та благоустрій прилеглих та закріплених за вами територій, смуг відведення автомобільних доріг та вулиць, навести лад на територіях приватних садиб, вулицях, господарських територіях та під’їздах. Адже чистота громади – справа спільна для всіх і кожного.

Традиційна Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля» розпочинається з 10 квітня 2021 року, яка оголошується з метою покращення санітарного стану території громади після зими, проведення підготовки до святкування Великодня.

Пам’ятайте: чиста громада — це показник культури мешканців, які проживають у ній!

 

Рішення виконавчого комітету Бучацької міської ради “Про проведення щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та Дня благоустрою на території Бучацької міської територіальної громади”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь