On: 13.04.2021

Порядок денний другого пленарного засідання 3-ої cесії Бучацької міської ради восьмого скликання – 13.04.2021року

On: 06.04.2021

Про внесення змін та доповнень в Положення про старосту

Про уповноваження старост сіл Бучацької міської ради на вчинення нотаріальних дій

Про внесення змін та доповнень до «Програми соціально-економічного та культурного розвитку Бучацької міської територіальної громади на 2021 рік».

On: 08.04.2021

Про затвердження Переліку об’єктів, видатки на які у 2021 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету (у новій редакції).

Додаток 1

Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

On: 09.04.2021

Про затвердження договору про міжбюджетний трансферт із Бучацького міського бюджету до Тернопільського обласного бюджету іншої субвенції

Д О Г О В І Р  між Бучацькою міською радою Чортківського району і Тернопільською обласною радою на передачу міжбюджетного трансферту на 2021 рік

On: 12.04.2021

Про придбання основних засобів Бучацькому ККП, шляхом поповнення статутного фонду комунального підприємства.

On: 12.04.2021

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянці Король Галині Іванівні.

Про затвердження громадянину Курпелю Василю Богдановичу проект землеустрою

Про надання дозволу громадянці Семанишин Галині Сотівні на виготовлення технічної документації.

Про надання дозволу громадянці Шульган Галині Ільківні на виготовлення технічної документації

Про надання дозволу громадянину Кубраку Василю Валерійовичу на виготовлення технічної документації

Про внесення змін в рішення сесії Зубрецької сільської ради від 14.02.2020р. № 432 «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації Саварин Ганні Степанівні.»

Про включення в реєстр учасника антитерористичної операції (УБД)

Про надання дозволу гр. Чайківській Вірі Дмитрівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 07.07.2015р. № 2215 «Про врегулювання питань щодо надання земельних ділянок учасникам АТО для будівництва та обслуговування жилих будинків господарських будівель та споруд в м. Бучач»

Про відмову гр. Бруцу Степану Михайловичу в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

Про надання дозволу громадянці Гуменій Марії Степанівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність.

Про відмову громадянину Булаєнку Руслану Олексійовичу в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Про відмову громадянину Боднару Андрію Богдановичу у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва

Про надання дозволу гр. Шереметі Богдану Михайловичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Вітренко Оксані Іванівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Вітренко Оксані Іванівні.

Про надання дозволу Комунальному підприємству «Фізкультурно-оздоровчий комплекс «Колос» Бучацької міської ради на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування

Про надання дозволу громадянину Гаврилюку Антону Івановичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Луців Іванні Григорівні.

Про надання дозволу Товариству з обмеженою відповідальністю «Агрокомпанія «Дружба» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду

Про надання дозволу Товариству з обмеженою відповідальністю «Агрокомпанія «Дружба» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

Про надання дозволу учаснику бойових дій (АТО) на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) громадянці Бешковецькій Світлані Іванівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Берладинюку Ярославу Васильовичу.

Про надання дозволу громадянці Легкій Наталії Миколаївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянці Берладинюк Галині Вікторівні.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Хабик Ользі Михайлівні.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянці Кузь Галині Василівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови ТзОВ «Бучач друк»

Про відмову громадянину Шкварок Петру Юліановичу в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Ленчуку Ігорю Івановичу.

Про відмову гр. Довбан Ігорю Миколайовичу в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

On: 13.04.2021

Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 07.07.2015р. № 2215 «Про врегулювання питань щодо надання земельних ділянок учасникам АТО для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель та споруд в м.Бучач».

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Грунда Олександрі Дмитрівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Грунда Олександрі Дмитрівні

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Волощук Лесі Дмитрівні.

Про відмову громадянину Блажко Олегу Віталійовичу в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Пасимок Ярославу Романовичу

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Полон Володимиру Івановичу

Про відмову громадянину Кулішу Роману Юрійовичу в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Ковальчуку Михайлу Степановичу.

Про укладення договору оренди землі на земельну ділянку для сінокосіння і випасання худоби

Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки ПП “Бобулинські піски”.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Паньків Марії Василівні

Про відмову громадянці Дмитришин Марті Юріївні в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Гнатишину Григорію Андрійовичу.

Про поновлення договору оренди земельної ділянки МПП «Смолоскип» в м. Бучач по вул. Галицька,149

Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 30 березня 2021року №393 «Про визначення переліку земельних ділянок для підготовки лотів для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на виготовлення відповідної документації».

Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки в м.Бучач, вул.Тичини.

Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки в м.Бучач, вул.Тичини.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, що перебуває у приватній власності, із зміною її цільового призначення для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, громадянці Клим Олені Миколаївні.

Перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення для підготовки лотів для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону, які розташовані за межами населених пунктів на території Бучацької міської ради Тернопільської області

Про визначення переліку земельних ділянок для підготовки лотів для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на виготовлення відповідної документації.

Про надання громадянці Стасюк Ользі Романівні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для забезпечення охорони об’єктів культурної спадщини (Бучацька ратуша)

Про утворення лічильної комісії для встановлення результатів голосування по питаннях порядку денного сесій.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь