On: 16.04.2021

Список депутатів Бучацької міської ради воcьмого скликання, присутніх на третій сесії (друге пленарне засідання)

№ 512. Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

№ 513. Про затвердження договору про міжбюджетний трансферт із Бучацького міського бюджету до Тернопільського обласного бюджету іншої субвенції

Договір

№ 514. Про затвердження Переліку об’єктів, видатки на які у 2021 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету (у новій редакції).

Додаток 1

№ 515. Про внесення змін та доповнень в Положення про старосту

№ 516. Про уповноваження старост сіл Бучацької міської ради на вчинення нотаріальних дій

On: 14.05.2021

№ 517 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки в м.Бучач, вул.Тичини.

№518 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки в м.Бучач, вул.Тичини.

№519 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Вітренко Оксані Іванівні.

№520 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Бешковецькій Світлані Іванівні.

№521 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці Вітренко Оксані Іванівні.

№522 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянину Берладинюку Ярославу Васильовичу.

№523 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Луців Іванні Григорівні.

№524 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянці Паньків Марії Василівні

№525 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Гнатишину Григорію Андрійовичу.

№526 Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки ПП “Бобулинські піски”.

№527 Про надання дозволу громадянці Семанишин Галині Сотівні на виготовлення технічної документації.

№528 Про надання дозволу громадянці Шульган Галині Ільківні на виготовлення технічної документації.

№529 Про надання дозволу громадянину Кубраку Василю Валерійовичу на виготовлення технічної документації.

№530 Про надання дозволу громадянці Гуменній Марії Степанівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність.

№ 531 Про надання дозволу громадянці Легкій Наталії Миколаївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.

№532 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянці Берладинюк Галині Вікторівні.

№ 533 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Хабик Ользі Михайлівні.

№534 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянці Кузь Галині Василівні.

№535 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину

№536 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину

№537 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину

№538 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, що перебуває у приватній власності, із зміною її цільового призначення для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, громадянці Клим Олені Миколаївні.

№539 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянці Король Галині Іванівні.

№540 Про затвердження громадянину Курпелю Василю Богдановичу проект землеустрою

№541 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови ТзОВ «Бучач друк»

№542 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Ковальчуку Михайлу Степановичу.

№543 Про надання громадянці Стасюк Ользі Романівні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність.

№544 Про надання дозволу гр. Чайківській Вірі Дмитрівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

№545 Про надання дозволу гр. Шереметі Богдану Михайловичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража.

№ 546 Про надання дозволу Комунальному підприємству «Фізкультурно-оздоровчий комплекс «Колос» Бучацької міської ради на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування.

№547 Про надання дозволу громадянину Гаврилюку Антіну Івановичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд

№ 548 Про надання дозволу Товариству з обмеженою відповідальністю «Агрокомпанія «Дружба» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

№ 549 Про надання дозволу Товариству з обмеженою відповідальністю «Агрокомпанія «Дружба» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду

№550 Про надання дозволу учаснику бойових дій (АТО) на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

№551 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Ленчуку Ігорю Івановичу

№552 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Грунда Олександрі Дмитрівні.

№ 553 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Грунда Олександрі Дмитрівні

№554 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Волощук Лесі Дмитрівні.

№555 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Пасимок Ярославу Романовичу

№556 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Полон Володимиру Івановичу

№557 Про відмову громадянину Кулішу Роману Юрійовичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

№558 Про відмову громадянці Дмитришин Марті Юріївні в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

№559 Про відмову громадянину Блажко Олегу Віталійовичу в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

№560 Про відмову громадянину Булаєнку Руслану Олексійовичу в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№561 Про відмову громадянину Боднару Андрію Богдановичу у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва.

№562 Про відмову громадянину Шкварок Петру Юліановичу в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№563 Про відмову гр. Бруцу Степану Михайловичу в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

№564 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для забезпечення охорони об’єктів культурної спадщини (Бучацька ратуша).

№565 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування.

№566 Про внесення змін в рішення сесії Зубрецької сільської ради від 14.02.2020р. № 432 «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації Саварин Ганні Степанівні»

№567 Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 07.07.2015р. № 2215 «Про врегулювання питань щодо надання земельних ділянок учасникам АТО для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель та споруд в м.Бучач».

№ 568 Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 30 березня 2021року №393 «Про визначення переліку земельних ділянок для підготовки лотів для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на виготовлення відповідної документації».

№569 Про укладення договору оренди землі на земельну ділянку для сінокосіння і випасання худоби.

№ 570 Про поновлення договору оренди земельної ділянки МПП «Смолоскип» в м. Бучач по вул. Галицька,149.

№571 Про включення в реєстр учасника антитерористичної операції (УБД)

Додаток 1

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь