На Бучаччині роботодавці шукають мікробіолога, лікаря- анестезіолога, бджоляра. Є робота й для осіб з інвалідністю

З початку 2021 року через Бучацьку районну філію служби зайнятості понад сім десятків роботодавців шукали працівників на 363 вакансії. Серед них половина – із заробітною платою від мінімальної до середньої по області.

Так, зарплату у 9-12 тис. грн. пропонують головному бухгалтеру, електромеханіку, від 8 тис. – трактористу, водію автотранспортних засобів тощо.

За видами економічної діяльності роботодавці найбільше потребували працівників у держуправлінні, в сільському господарстві, у сферах торгівлі та ремонту транспортних засобів.

Найбільший попит у роботодавців Бучаччини на сьогодні мають: мікробіолог, лікар-інфекціоніст, лікар-анестезіолог, лаборант (хімічні та фізичні дослідження), електромеханік з ремонту комп’ютерної техніки, тренер та інструктор у галузі спорту, майстер виробничого навчання, бджоляр, тракторист, водій, спеціаліст держслужби (місцевого самоврядування).

На 27 квітня 2021 року на Бучаччині було 24 актуальних вакансії, з них 4 – для осіб з інвалідністю (слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, підсобний робітник, пекар та водій).

Бучацька районна філія Тернопільського обласного центру зайнятості.

(тел. 03544 22026, 067 29 25 448).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь