ПАМ’ЯТКА ДЛЯ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ, ЯКІ ВИЇЖДЖАЮТЬ НА ТИМЧАCОВО ОКУПОВАНІ ТЕРИТОРІЇ ЛУГАНСЬКОЇ ТА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ, А ТАКОЖ АР КРИМ.

Громадяни України, які збираються відвідати тимчасово окуповані РФ території Луганської та Донецької областей, а також АР Крим, повинні пам’ятати, що під час перебування на непідконтрольній Уряду України території вони залишаються під правовим захистом своєї держави – Україна.

У випадку посягань представників «НЗФ Л/ДНР» (в першу чергу «МДБ Л/ДНР»), а також їх кураторів з числа представників російських спецслужб та кадрових військових РФ, з метою залучення до розвідувально-підривної діяльності проти України, Служба безпеки України гарантує захист та допомогу.

Громадянин України звільняться від кримінальної відповідальності за ст.ст. 1 1 1 та 258 КК України («Державна зрада» та «Терористичний акт»), якщо він на виконання злочинного завдання, представників «НЗФ Л/ДНР» (в першу чергу «МДБ Л/ДНР»), а також їх кураторів з числа представників російських спецслужб та кадрових військових РФ, ніяких дій не вчинив і добровільно звернувся до СБ України.

«Телефон довіри» Управління СБ України в
Тернопільській області: + 38 (0352) 529-000
Електронна пошта: usbu_ter@ssu.gov.ua.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь