On: 07.05.2021

№574 Про проведення конкурсу із визначення виконавця послуг з поводження з побутовими відходами(вивезення та захоронення твердих побутових відходів), який надаватиме її на території Бучацької міської ради

Додаток 1

№ 581 Про вступ в права засновника юридич- ної особи – Бариської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

СТАТУТ Бариської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

№ 582. Про вступ в права засновника юридич- ної особи – Жизномирської загальноос- вітньої школи І-ІІІ ступенів

СТАТУТ Жизномирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

№ 583 Про вступ в права засновника юридич- ної особи – Новопетликівської загаль- ноосвітньої школи І-ІІ ступенів

СТАТУТ Новопетликівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

№ 584 Про вступ в права засновника юридич- ної особи – Переволоцької загальноосві- тньої школи І-ІІІ ступенів

СТАТУТ Переволоцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

№ 585 Про вступ в права засновника юридич- ної особи – Підзамочківської загальноо- світньої школи І-ІІ ступенів

СТАТУТ Підзамочківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

№ 586 Про затвердження нової редакції статуту юридичної особи – Бучацької загально- освітньої школи І-ІІ ступенів

СТАТУТ Бучацької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

№ 587 Про затвердження Типового строкового трудового договору та протоколів засідань конкурсної комісії

№ 588 Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Бучацької загально- освітньої школи І-ІІІ ступенів №2.

№ 589 Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Жизномирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

№ 590 Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Новопетликівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

№ 591 Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Переволоцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

№ 592 Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Підзамочківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

№ 593 Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Бучацької загально- освітньої школи І-ІІ ступенів.

On: 13.05.2021

№ 575 Про виконання міського бюджету за перший квартал 2021 року

Додаток 1

Додаток 2

№ 576 Про затвердження передавального акта Бариської сільської ради

№ 577 Про затвердження передавального акта Жизномирської сільської ради

№ 578 Про затвердження передавального акта Новопетликівської сільської ради

№ 579 Про затвердження передавального акта Переволоцької сільської ради

№ 580 Про затвердження передавального акта Підзамочківської сільської ради

№ 594 Про внесення змін до відомостей Єдиного державного реєстру щодо юридичної особи – Бучацький центр дитячої та юнацької творчості “Сузір’я”

№ 595 Про затвердження Положення про оренду майна Бучацької територіальної громади та інших нормативних документів, які регламентують відносини у сфері оренди комунального майна Бучацької територіальної громади.

№ 596 Про затвердження Порядку формування та ведення кадрового резерву посадових осіб місцевого самоврядування в Бучацькій міській раді

Додаток

№ 597 Про затвердження комплексної програми соціальної підтримки мало захищених верств населення “Турбота” на території Бучацької міської ради на 2021 – 2023 роки(нова редакція).

Додаток

№ 599 Про затвердження Програми підтримки Бучацькою міською радою державної політики у сфері соціального захисту населення Чортківської РДА на 2021-2023 роки

Додаток

№ 600. Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища на території Бучацької міської ради на 2021-2023 роки.

№ 601. Про Програму сприяння оборонній і мобілізаційній готовності на території населених пунктів Бучацької міської ради на 2021-2023 роки.

№ 602. Про внесення змін та доповнень до «Програми соціально-економічного та культурного розвитку Бучацької міської територіальної громади на 2021 рік».

№ 603. Про передачу в оперативне управління відділу культури, молоді і спорту Бучацької міської ради транспортних засобів

№ 604. Про внесення змін до статуту та структури комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Бучацької міської ради», затвердження їх у новій редакції

Додаток 1

СТАТУТ комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Бучацької міської ради»

№ 605. Про визнання таким, що втратив чинність п. 2 рішення Бучацької міської ради від 11.12.2020року № 30 «Про затвердження Положення та призначення уповноваженої особи (осіб) з організації та проведення спрощених закупівель Бучацької міської ради »

№ 606. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при здійсненні будівництва об’єктів за рахунок коштів міського бюджету та коштів Бучацького комбінату комунальних підприємств на 2021 рік.

№ 607 Про придбання основних засобів Бучацькому ККП, шляхом поповнення статутного фонду комунального підприємства.

№ 608. Про затвердження Положення про громадський бюджет (бюджет участі) Бучацької територіальної громади

Додаток 1

С П И С О К депутатів Бучацької міської ради воcьмого скликання, присутніх на третій сесії (третє пленарне засідання)

№ 598. Про надання одноразової грошової допомоги учаснику бойових дій(АТО)

On: 25.06.2021

№609 Про надання громадянці Білик Вікторії Михайлівні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність.

№610 Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Грималяк Зоряні Степанівні

№611 Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Грималяку Роману Романовичу

№612 Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Грунді Михайлу Богдановичу

№613 Про надання громадянці Дережицькій Ользі Іванівні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність.

№614 Про надання громадянину Деці Андрію Вікторовичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність.

№615 Про надання громадянці Дзядош Оксані Володимирівні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у власність.

№616 Про надання громадянці Іванишин Олександрі Володимирівні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у власність.

№617 Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Кишені Наталії Василівні

№618 Про надання громадянці Пасічній Любові Богданівні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність.

№619 Про надання громадянину Пастернаку Богдану Ігоровичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність.

№620 Про надання громадянці Пелещук Іванні Богданівні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у власність.

№621 Про надання громадянці Похилі Марії Семенівні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у власність.

№622 Про надання громадянці Чайківській Надії Григорівні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність.

№623 Про надання громадянці Шептицькій Галині Очилівні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у власність.

№624 Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Шкварок Наталії Петрівні.

№625 Про надання громадянці Шульзі Олександрі Данилівні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність.

№626 Про надання дозволів на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянці Данило Галині Дмитрівні.

№627 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Дзядош Оксані Володимирівні.

№628 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянці Іванишин Олександрі Володимирівні

№629 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Іваноньківу Володимиру Романовичу.

№630 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Карасю Михайлу Володимировичу.

№631 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянину Костенку Василю Михайловичу.

№632 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Кральці Івану Петровичу

№633 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Кухтин Лілії Василівні.

№634 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Лучці Михайлу Йосифовичу.

№635 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянину Махніцькому Андрію Михайловичу.

№636 Про відмову громадянину Мельничуку Денису Володимировичу в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№637 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянину Монастирському Володимиру Івановичу.

№638 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Семенківу Олександру Романовичу.

№639 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Ткачуку Володимиру Миколайовичу

№640 Про надання громадянину Долику Віталію Степановичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність.

№641 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Сайчуку Ігорю Михайловичу.

№642 Про відмову громадянину Зелінському Володимиру Олексійовичу в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

№643 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Слободяну Андрію Івановичу

№644 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Лизуник Галині Ярославівні.

№645 Про надання громадянину Корнутяку Віктору Михайловичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність.

№646 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Шульган Галині Ільківні.

№647 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Крайник Софії Йосифівні.

№648 Про надання дозволу гр. Рудому Ігнатію Несторовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

№649 Про відмову гр. Максимович Христині Ігорівні в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

№650 Про відмову гр. Дзибан Софії Іллівні в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

№651 Про надання дозволу ТзОВ «Бучачагрохлібпром» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування будівель об’єкту нерухомого майна по вул.Центральна, 18а в с. Бобулинці.

№652 Про надання дозволу ТзОВ «Бучачагрохлібпром» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування будівель об’єкту нерухомого майна по вул. Центральна, 19а в с. Бобулинці.

№653 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянці Андрущак Любові Дмитрівні.

№654 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража громадянину Андрущаку Степану Івановичу.

№655 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину Дупляку Олександру Богдановичу

№656 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Баку Володимиру Ярославовичу.

№657 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Баку Володимиру Ярославовичу.

№658 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Борчуку Богдану Івановичу.

№659 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Гойчак Марії Петрівні.

№660 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Кіндрату Миколі Івановичу

№661 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Клочко Іванні Тарасівні.

№662 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Кобзару Сергію Васильовичу.

№663 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Коваль Марії Василівні.

№664 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Кривенькому Тарасу Григоровичу.

№665 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Мазуркевич Любові Михайлівні

№666 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Миханюку Степану Степановичу.

№667 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину П’ятночці Івану Миколайовичу.

№668 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Паньківу Василю Йосифовичу.

№669 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд громадянці Рудій Христині Михайлівні.

№670 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в оренду громадянину Савчуку Ігорю Семеновичу.

№671 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Басарабі Олені Михайлівні.

№672 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Величку Юрію Михайловичу.

№673 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Гнатишин Лесі Іванівні.

№674 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Жуку Анатолію Михайловичу.

№675 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Загородній Любові Іванівні.

№676 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Загрейчуку Тарасу Остаповичу

№677 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянці Савчук Галині Петрівні.

№678 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину

№679 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності для подальшого продажу права оренди на неї на земельних торгах.

№680 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва громадянину Мельнику Петру Степановичу

№681 Про надання громадянину Даньківу Ігорю Богдановичу дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.

№682 Про надання громадянці Денис Надії Володимирівні дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (пай).

№683 Про надання громадянці Окунській Ользі Ігорівні дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.

№684 Про надання громадянці Паращук Ользі Василівні дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (пай).

№685 Про надання громадянину Чайківському Ігорю Володимировичу дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність

№686 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у спільно-сумісну власність громадянам Бураку Борису Павловичу та Бурак Любові Павлівні.

№687 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Загородній Галині Йосипівні.

№688 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянці Керницькій Надії Володимирівні

№689 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянину Куртяку Михайлу Миколайовичу.

№690 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянину Лучці Михайлу Йосифовичу.

№691 Про надання громадянці Луців Оксані Вікторівні дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.

№ 692 Про надання громадянці Когут Парасковії Петрівні дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність.

№693 Про надання громадянину Шемеленець Ярославу Васильовичу дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність.

№694 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності під польовими дорогами на території Бучацької міської ради Чортківського району Тернопільської області.

№695 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Гнитці Олегу Миколайовичу.

№696 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Двуліт Стефанії Климентіївні.

№697 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянину Ткачуку Василю Сергійовичу.

№698 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Яцині Михайлу Михайловичу.

№699 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Щурку Івану Андрійовичу.

№700 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Борчуку Богдану Івановичу.

№701 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянці Валах Софії Войтківні.

№702 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Геві Надії Іванівні.

№703 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Дякуну Осипу Федоровичу.

№704 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Кобіті Марії Михайлівні.

№705 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Чайківській Галині Михайлівні

№706 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Ярославському Василю Васильовичу.

№707 Про затвердження гр. Лось Івану Васильовичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

№708 Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 30 березня 2021року №393 «Про визначення переліку земельних ділянок для підготовки лотів для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на виготовлення відповідної документації».

№709 Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 30 березня 2021року №424 «Про надання дозволу гр. Курцебі Василю Богдановичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність».

№710 Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 30 березня 2021року №456 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянину Куспісу Роману Дмитровичу».

№711 Про внесення змін в рішення сесії Бучацької міської ради від 13.04.2021року №573 «Про надання ТОВ “Агрополіс” дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (під польовими проектними дорогами)».

№ 712 Про надання Баб’яку Петру Павловичу в оренду земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі за межами с. Підзамочок.

№713 Про розірвання договору оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення з громадянкою Масич Тетяною Василівною в с. Підзамочок, комплекс будівель і споруд №1, будинок № 10.

№714 Про поновлення договору оренди земельної ділянки Акціонерному товариству «КОНЦЕРН ГАЛНАФТОГАЗ» м. Бучач по вул. Галицька,157

№715 Про визначення переліку земельних ділянок для підготовки лотів для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на виготовлення відповідної документації

№716 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території в с. Осівці для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

№717 Про надання дозволу Бучацькій міській раді на розроблення детального плану території земельної ділянки в с. Жизномир.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь