Фестивальні кіносеанси в Бучацькому міському будинку культури відкриті для перегляду усім охочим, але щоб потрапити в зал вам необхідно отримати безкоштовний квиток або записатися у регіонального координатора фестивалю.

А тепер детальніше розберемо ці два способи.

Спосіб 1: Отримати квиток самостійно за посиланням: https://childrenkinofest.com/ua/schedule/. Цей варіант прекрасно підійде, якщо ви хочете піти в кіно самі, з сім’єю чи друзями. Виберіть Бучач та фільм, який Ви хочете переглянути. На кожен фільм потрібно обирати квитки окремо. Квиток для входу в зал можна роздрукувати або показати зі смартфону. Реєстрація на сеанси розпочинається з 25 травня.

Спосіб 2: Звернутися до місцевого координатора фестивалю — Пискливець Оксани Орестівни за телефоном: +380971596817. Цей спосіб доречний для реєстрації організованої групи дітей — від благодійних організацій чи фондів, громадських та державних організацій, навчальних закладів та ін. На кожен фільм потрібно записуватися окремо, тому зразу повідомте про всі фільми, які збираєтеся відвідати та кількість необхідних місць.

І найголовніше. Дорослі глядачі теж можуть відвідати сеанси. Збирайтеся сім’ями, кличте друзів, організовуйтеся класами та беріть з собою вчителів. Ми будемо раді бачити всіх.

Заповнення залу відбувається з дотриманням усіх карантинних обмежень, тому поспішіть замовити свої безкоштовні квитки і не забувайте вдягнути на перегляди захисну маску. Дякуємо за розуміння.

Якщо виникають проблеми з отриманням квитка на фільм, пишіть у коментарях під цим дописом в спільноті «Розвиток молоді Бучача» і ми вам допоможемо.

Організатор фестивалю: кінокомпанія “Артхаус Трафік”. У Бучачі фестиваль відбувається за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Дитячого фонду ООН UNICEF, Facebook-спільноти “Розвиток молоді Бучача” та Бучацької міської ради

.

Першоджерело: Розвиток молоді Бучача https://www.facebook.com/groups/364664740390333

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь