Ми раді повідомити приємну новину — Бучач став одним з близько 20 міст України, яке прийме 8-й Міжнародний фестиваль для дітей та підлітків “Чілдрен Кінофест”.

Отож, з 29 травня по 2 червня 2021 року у Бучацькому міському будинку культури відбудуться фестивальні кінопокази “Чілдрен Кінофесту”. Фестиваль відбувається за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Дитячого фонду ООН UNICEF. У місті фестиваль відбувається за підтримки Facebook-спільноти “Розвиток молоді Бучача” та Бучацької міської ради. Організатором фестивалю є кінокомпанія “Артхаус Трафік”, саме завдяки їм ця мистецька подія на 5 днів “оселиться” в Бучачі.

ДОВІДКА: “Чілдрен Кінофест” цього року відбудеться в гібридному форматі: частина фільмів буде показана в кінотеатрах з 28 травня до 2 червня, частина – онлайн з 28 травня до 6 червня, на сайті https://childrenkinofest.com.

Відвідування показів та онлайн-перегляди — БЕЗКОШТОВНІ, з попередньою реєстрацією на сайті. Інформацію про відкриття реєстрації на перегляди, графік показів та довідкові дані очікуйте згодом. Підписуйтеся та слідкуйте за оновленнями у нашій спільноті “Розвиток молоді Бучача”.

Джерело: https://www.facebook.com/groups/rozvytok.molodi.buchacha/permalink/1608669909323137/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь