Присутні знайомились з темою важливості професійної орієнтації для дітей – учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Вона є надзвичайно актуальною в наш час. Адже щорічно тисячі українських учнів роблять такий надважливий та відповідальний крок, як вибір власного професійного майбутнього.

Наталія Хабурська надала інформацію про актуальність та необхідність обговорення та всебічної допомоги дітям у виборі професії. Матері дітей, присутні на заході, ділились думками, обговорювали власні проблеми, з якими зустрічаються в процесі професійного виховання дітей.

Фахівець філії ознайомила учасників з можливістю проходження тестування на профорієнтаційних платформах Служби зайнятості, Освітньому порталі, зазначила, що сьогодні є безліч джерел, з яких можна отримати інформацію про майбутню професію, вимоги до неї, навчальні заклади, де її можна здобути.

А резюмувала свій виступ словами про те, що професійна орієнтація повинна починатися вже тоді, коли дитина починає ходити. Ми – батьки маємо навчитись стежити спершу, а потім розвивати та допомагати дітям у виявленні здібностей та вподобань. Тільки після такої кропіткої роботи з обох сторін дитина зможе оптимально наблизитись до усвідомленого та правильного вибору власної професійної долі.

Директор Бучацької районної філії

Тернопільського ОЦЗ                                                                                                         О. М. Откидач

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь